Czekolada w pełnym słońcu - wyniki!

  • 9

Prezentujemy wyniki konkursu towarzyszącemu rubryce "Wgryzamy się w książki kucharskie, kto wygrał najlepsze książki o słodkościach?

         
ocena: 5/5 głosów: 5
Czekolada w pełnym słońcu - wyniki!
Słońce w końcu przygrzało, chłodzimy się i szukamy cienia i ulgi w zimnych napojach i lodowatych deserach, także z czekoladą! Dlatego z tym większą przyjemnością prezentujemy dwa przepisy, które wygrały konkurs Czekolada w pełnym słońcu, który towarzyszył rubryce "Wgryzamy się w książki kucharskie."

Dziękujemy wszystkim za udział, wybór najlepszych dwóch przepisów z kilkudziesiąciu nadesłanych był niezwykle ciężki, bo przygotowaliście prawdziwe pyszności - większość z nich z pewnością zostanie nagrodzona mianem superprzepisu! Zwycięskie przepisy to:

Bezowa roladka lodowa i czekoladowa Netkii

Marmurkowy sernik czekoladowy wjosnyRolada odrobinie wyprzedziła w naszym rankingu dzieło wjosny, dlatego dajemy Netce pierwszeństwo w wyborze nagrody - jednej z dwóch książek.

Nagrody nagrody!

W konkursie "Czekolada w pełnym słońcu" do wygrania były dwie najlepsze naszym zdaniem pozycje ksiażkowe z czekoladą i słodyczami w roli głównej, które zrecenzowała dla nas Laura Osęka z Books for Cooks, a przepisy przetestowali użytkownicy gotujmy - "Small Plates &Sweet Treats" oraz "Gu Chocolate Cookbook". Kliknijcie w okładkę, aby dowiedzieć się więcej o każdej z pozycji - czeka tam na Was recenzja i test przepisu!

            

Laureatki prosimy o przesłanie danych na redakcyjną skrzynkę!