lalunia

lalunia

Platynowy Ekspert
[Przepisów: 1993]

Truskawkowe niebo

  • 2
  • TRUDNOŚĆ: łatwe
  • CZAS:
  • PORCJE: 3
         
ocena: 5/5 głosów: 7

Marzył mi się deser biało czerwony z kruszonką, no i zrobiłam. Wyszedł przepyszny. Mimo , że trzeba było specjalnie upiec ciasto kruche, wcale mi to nie przeszkadzało .

Truskawkowe niebo Więcej zdjęć (5)

Składniki:

Truskawkowe niebo

 

 

Sposób przygotowania:

Truskawkowe niebo
Ciasto kruche: Na stół wsypuję mąke , dodaje posiekaną margarynę i cukier . Szybko zagniatam ciasto , wkładam do foremek i zapiekam .Wyszły mi cztery tartaletki i cztery zużyłam do deseru . Masa serowo - śmietanowa: Do bendera kielichowego włożyłam umyte truskawki , posypałam cukrem i wlałam 150 ml jogurtu naturalnego . Zblenderowałam. Ciasto kruche skruszyłam blenderem. Ubiłam śmietanę 30% dodałam do niej serek mascarpone i delikatnie zmiksowałam na jednolita mase. Wyjda trzy porcję. Potrzebne są trzy kieliszki . Na sam dół wsypalam ciasto kruche skruszone , potem masa serowa i mus z truskawek . Znowu masa serowa truskawka i pokruszone ciasto kruche . Deser wyszedł przepyszny .
Truskawkowe niebo
Na stoł wsypuiję mąke , dodaje posiekaną margarynę i cukier . Szybko zagniatam ciasto , wklądam do foremek i zapiekam .Wyszły mi cztery tartaletki i cztery zużyłam do deseru .
Truskawkowe niebo
Ciasto kruche skruszyłam blenderem. . Na sam dół wsypalam ciasto kruche skruszone
Truskawkowe niebo
Do bendera kielichowego włożyłam umyte truskawki , posypałam cukrem i wlałam150 ml jogurtu naturalnego . Zblenderowałąm. Masa serowa i mus z truskawek
Truskawkowe niebo
Znowu masa serowa truskawka i pokruszone ciasto kruche . Deser wyszedł przepyszny .