Ugotuj swojego ulubionego celebrytę – wyniki!

  • 6

Prezentujemy wyniki konkursu towarzyszącemu rubryce "Wgryzamy się w książki kucharskie"!

         
ocena: 3/5 głosów: 3
Ugotuj swojego ulubionego celebrytę – wyniki!

Dziękujemy wszystkim biorącym udział w konkursie za niesamowite przepisy - gdyby celebryci kulinarni, bohaterowie drugiej odsłony cyklu Wgryzamy się w książki kucharskie zobaczyli Wasze dzieła na pewno wykorzystali by je w swoich książkach i programach kulinarnych!

Dziękujemy wszystkim za udział, wybór najlepszych dwóch przepisów z kilkudziesiąciu nadesłanych był niezwykle ciężki, bo przygotowaliście prawdziwe pyszności - większość z nich z pewnością zostanie nagrodzona mianem superprzepisu! Najbardziej podobały nam się te przepisy, których autorki celebryckie receptury połączyły z własnym unikalnym wkładam!

Niestety - mogliśmy nagrodzić tylko dwie osoby, mamy nadzieję, że się nie gniewacie! Wszystkich zapraszamy do kolejnych konkursów na gotujmy.pl!

Zwycięskie przepisy to:

Bulion austriacki jaNiny

Przepis na bogaty w smaki i aromaty bulion podawany z makaronem naleśnikowym o smaku podkręconym kakao i sezamem.

                                 Bulion austriacki - Aromatyczny rosół podjemy z odrobina warzyw i makaronemnaleśnikowym.

Jaglane trufle z nutą kokosu - rewelacyjny pomysł Jagi85 na przeżywającą ponowne odkrycie kaszę jaglaną.

          Jaglane trufle z nuta kokosu - Często robię je po prostu dzieciom w ramach słodkiego i zdrowego deserku!

Autorki zwycięskich przepisów prosimy o wybór jednej z książek recenzowanych w drugiej odsłonie cyklu Wgryzamy się w książki kucharskie! Prosimy o kontakt na skrzynkę kolczu.ludzie.gotujmy.pl

Nagrody nagrody!

Nagrodami są książki autorstwa znanych z telewizji (i nie tylko) kulinarnych celebrytów, które zrecenzowała dla nas Laura Osęka z Books for Cooks, a przepisy przetestowali użytkownicy portalu.

Kliknijcie w okładkę, aby dowiedzieć się więcej o każdej z książek - czeka tam na Was recenzja Laury i test przepisu!


https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/01/02/imgQMEugv.jpg https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/01/02/imghotC72.jpg https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/01/02/imgXyXLKY.jpg https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/01/02/imgt4Tlt2.jpg https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/01/02/imgLsCCJg.jpg

Laura Osęka jest właścicielką księgarni kulinarnej Books For Cooks, w której znajdziecie najciekawsze pozycje książkowe o gotowaniu, kuchni i jedzeniu - w tym wszystkie recenzowane.

www.booksforcooks.pl
www.facebook.com/ksiazkikucharskie