Wyniki Konkursu "Odkryjmy sosy Łowicz na nowo"!

  • 8

Uwaga Uwaga! Panie i Panowie… Ladies and Gentelmans – konkurs „Odkryjmy sosy Łowicz na nowo!” został ostatecznie rozstrzygnięty.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Wyniki Konkursu "Odkryjmy sosy Łowicz na nowo"!

Znamy wyniki konkursu, który trwał przez cały miesiąc – od 28 lutego do 28 marca 2011. Były to 4 tygodnie intensywnej pracy, lecz także – mamy nadzieję – udanej zabawy. Efekty prawdziwej burzy mózgów możemy podziwiać w książce kucharskiej, która jest zbiorem wszystkich przepisów dodanych na konkurs „Odkryjmy sosy Łowicz na nowo!”.

Kliknij by zobaczyć książkę Książka kucharska Sosy Łowicz w nowej odsłonie


Wiele osób wykazało się dużą wyobraźnią, okazało się, że nie tylko praktykujący od wielu lat kucharze mogą wyczarować oryginalne dania z gotowymi sosami Łowicz. Słoiczek sosu posłużył jako cenny składnik potraw, a znany wszem wobec duet makaron + sos nie zadowala już naszych smaków ponieważ dowiedliśmy tego, że potrafimy stworzyć aż 264 nowatorskie przepisy z udziałem sosów Łowicz w smakach: pieczarkowy, chiński, boloński, meksykański, słodko-kwaśny i spaghetti.20 nagród w postaci bonów zakupowych do sklepów Bergson o wartości 200 zł za Danie Dnia powędruje do:  thegrooba, misia14, PaniMISIOWA, czekoladka_m, Sarenka, Anna555, PaniMISIOWA, aczp, eli_555, Avatea, czekoladka_m, bernika, JaNina, misia14, merus, luna19, Bambo, pacpaw, kamazka439, marcin22.4 nagrody tygodniowe w postaci zestawów sztućców Gerlach Antica o wartości 623 zł każdy przyznano: JaNina, tuptusp, kontakt1982 oraz Trufla.Nagrodę Specjalną z rankingu, czyli bon jubilerski Apart o wartości 500 zł otrzymuje misia14.

A teraz czas na Nagrodę Główną. Jury obradowało, obradowało, wybór był naprawdę bardzo trudny, jednak weekendem w SPA można było nagrodzić tylko jeden przepis. A zwycięskim przepisem okazał się…Doceniony już przez Was – przepis misia14 na Galaretkę słodko-kwaśną!!


Ponieważ konkurs spotkał się z tak dużym zainteresowaniem i aprobatą, a przepisy te w dziedzinie kulinarnej trzymały poziom oskarowy Sponsor postanowił dodatkowo wyróżnić jeszcze 3 osoby:

Dzejlo za przepis: Smaczny Skrzacik

Monia2005 za przepis: Chińskie sakiewki

Ma-Gosia za przepis: Łowicki tort naleśnikowyPowędrują do nich zestawy produktów Agros Nova.

W imieniu Sponsora oraz własnym wszystkim bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!

Bez Was sos chiński nadal dodawalibyśmy do samego ryżu, a boloński tylko do makaronu. Gdyby nie Wasza fantazja… na szczęście tej nie zabrakło!!