co dzisiaj na obiad?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Sarenka napisał(a):

Jak ja bym chciala miec dzisiaj Twoj obiadek Babciu, pyszny!
Czekamy na ziemniaki i skrzydelka z parowaru, zawsze cos, cos co przygotowuje sie ekspresowo Dzisiaj dopiero co wrocilismy z nowej, sobotniej, polskiej szkoly Sary. Zaplacilismy pieniazki za rok z gory i mamy spokój, szczerze mowiac, to myslelismy, ze beda obowiazywac oplaty miesieczne i to w wysokosci tej rocznej, ktora uregulowalismy, a tutaj taka niespodzianka... Prezes Klubu polskiego, powiedzial mi dzisiaj, ze zajecia z jezyka angielskiego (bedzie mala grupka, ja i maz, plus 3-4 osoby) i nauczac nas bedzie polka, ktora wyksztalcila sie na Uniwersytecie w Londynie. Nie moge sie doczekac, musze byc cierpliwa, bo zajecia zacznaja sie za 2 tygodnie, ale Sara rozpocznie szkole juz za tydzien. I mala znowu ma szczescie - trafila na fajna, komunikatywna, wesola kobietke, dzisiaj zostalismy troszke dluzej po ogolnym spotkaniu i zamienilismy z nia kilka slow Jestem dobrej mysli, tylko najgorsze bedzie poranne wstawanie o ok 7 rano :/ Po tygodniowej harówce, pobudka wczesnoporanna i to w sobote uhh, ale damy rade!

Och Sarenko troche Ci zazdroszcze tej szkoły,ja sie przymierzam juz od dłuzszego czasu,ale w jednej szkole zajecia koligowały by zmoja praca,wiec odpada oczywiscie,a druga jest dosc daleko ode mnie i póznymi wieczorami wiec tez za bardzo mi to nie pasujeLicze,ze moze cos jeszcze znajde.

Odp: co dzisiaj na obiad?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Jak ja bym chciala miec dzisiaj Twoj obiadek Babciu, pyszny!
Czekamy na ziemniaki i skrzydelka z parowaru, zawsze cos, cos co przygotowuje sie ekspresowo Dzisiaj dopiero co wrocilismy z nowej, sobotniej, polskiej szkoly Sary. Zaplacilismy pieniazki za rok z gory i mamy spokój, szczerze mowiac, to myslelismy, ze beda obowiazywac oplaty miesieczne i to w wysokosci tej rocznej, ktora uregulowalismy, a tutaj taka niespodzianka... Prezes Klubu polskiego, powiedzial mi dzisiaj, ze zajecia z jezyka angielskiego (bedzie mala grupka, ja i maz, plus 3-4 osoby) i nauczac nas bedzie polka, ktora wyksztalcila sie na Uniwersytecie w Londynie. Nie moge sie doczekac, musze byc cierpliwa, bo zajecia zacznaja sie za 2 tygodnie, ale Sara rozpocznie szkole juz za tydzien. I mala znowu ma szczescie - trafila na fajna, komunikatywna, wesola kobietke, dzisiaj zostalismy troszke dluzej po ogolnym spotkaniu i zamienilismy z nia kilka slow Jestem dobrej mysli, tylko najgorsze bedzie poranne wstawanie o ok 7 rano :/ Po tygodniowej harówce, pobudka wczesnoporanna i to w sobote uhh, ale damy rade!

Odp: co dzisiaj na obiad?

Babciagramolka
Lenia dziś mam - Udka wędzonego kurczaka z pieczarkami - czyli obiad w 30 minut.
obrazek

Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
msewka napisał(a):

Fusilli z mięskiem mielonym i warzywami.

Oj Ewcia,ale super wygląda te Twoje danie!

Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
mniamciu!

Odp: co dzisiaj na obiad?

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Fusilli z mięskiem mielonym i warzywami.
obrazek

Odp: co dzisiaj na obiad?

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
kluski ziemniaczane ze skwarkami ze swojskiego boczku

Odp: co dzisiaj na obiad?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
WOw, Babciagramolka ma miliony pomyslow w glowie i jakich kolorowych!

Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

Babciagramolka
U mnie śliwkowo dziś . Dostałam mirabelek i męcze sie z nimi - a że miałam zamrożony makaron z naleśników to na obiad : Zupa z mirabelek z makaronem naleśnikowym.
obrazek

Odp: co dzisiaj na obiad?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Powiedz mezowi, ze ma szczescie, na pewno domysli sie o co chodzi

Odpowiedz na/ edytuj co dzisiaj na obiad?