Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Obserwuj wątek

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

hilam
  • hilam

• Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hmm a byliście w Piance na Zgoda? Podobno bardzo fajny lokal, jak znajdę czas to się do nich wybiorę. Warto wiedzieć czy dobre jedzenie. Już niejedną tak restaurację nie polubiłam, więc wole chodzić tam gdzie naprawdę smacznie. Imprezki firmowe świetne organizują, ale jestem ciekawa jak właśnie z jedzeniem na co dzień.

Anital
  • Anital

Hmm, jeżeli chodzi o miejsce gdzie można naprawdę dobrze zjeść w Warszawie, to zdecydowanie Salto na wilczej. CHyba moja ulubiona miejscówka, bardzo fajny wystrój no i mistrzowsko przygotowywane owoce morza - to mi wystarcza do szczęścia

solwak
  • solwak

Zawsze świeżutkie i smaczne jedzonko można dostać w Piance. W dodatku mają otwarte całą dobę więc nawet w nocy. Tak odkryłem tę restauracyjkę i od czasu do czasu najem się u nich www.piankaztanka.pl

Odp: Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Krawec
  • Krawec

Ja również u nich jadłam. Kiedyś w nocy tam nam się z mężem zachciało jeść. Udaliśmy się na spacer właśnie do nich bo słyszeliśmy że Piankę mają cały czas otwartą. Smakowało nam naprawdę. www.piankaztanka.pl

annie
  • annie

Ja jadłam ostatnio w Piance. Bardzo mi smakowało. Wyskoczyłam z koleżanką na szybki lunch. Naprawdę nam smakowało. Świeże i pyszne jedzonko. http://piankaztanka.pl/

Anital
  • Anital

Jak chcesz dobrze zjeść i lubisz południowoamrykańskie klimaty to wpadnij do Salto. Fajna atmosfera, dobre jedzenie no i nie jest drogo

anielica333
Jadłam ostatnio grillowaną pierś w restauracji Hell's Chickens na Mokotowie, super jedzenie, świetnie smakuje, można tam iść z dziećmi, przepadają za ich skrzydełkami.

miki743
  • miki743

Porządnie się ostatnio najadłem na Grójeckiej – lokal się nazywa Bart's Burger. Trafiłem tam totalnie przypadkowo, akurat byłem w okolicy i zgłodniałem, więc wszedłem zupełnie w ciemno. Wziąłem zestaw z grillowanymi pieczarkami. Szybko podane, w zestawie dużo frytek a nie parę na krzyż, do tego napój, wszystko w cenie. Mogę polecić. Więcej o nich i fotki lokalu są na www.facebook.com/bartsburger

Roksanka888
Ja byłam w Salonie kulinarnym i polecam ! A ryby lubicie? Jeśli tak to ja bardzo lubię ę rybę, bo mam blisko z pracy i lubię tam wpadać na lunch :3 Byliście tam już?

monia36
  • monia36

Jezeli ktos lubi polska kuchnie to polecam Goscniniec na ul. PODWALE 19. PIEROGI PODSMAZANE NA PATELNI PODAWANE ZA 19,90ZL.trafilam tam przypadkiem,w srodku klimat Folkowy,kelnerki w strojach tradycyjnych.jedzenie bardzo smaczne i dosc tanie jak na stare miasto.w tyg sa jakies promocje cenowe. www.gosciniec.waw.pl

Odpowiedz na/ edytuj Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??