Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Obserwuj wątek

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

grahamka
  • grahamka

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Fajne knajpki są przy Wiśle , Bulwary Dzielnica Wisła Fajne , klimatyczne miejsce na szybkie smaczne jedzenie i piwo ze znajomymi.

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

mariolakwkww
Ja bardzo sobie chwale ta knajpkę https://pl-pl.facebook.com/elladasouvlakibar/. urzekła mnie bardzo smacznym jedzeniem. Widać że wszystko jest świeżo przygotowywane a nie odgrzewane. Mają na bieżąco mają świeże produkty z Gracji i co równie ważne obsługa jest bardzo miła. Jadłam już tam kilka razy i nigdy się nie zawiodłam

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Alverto
  • Alverto

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Tanio, dobrze i błyskawicznie jest w restauracji Ursus. Jeśli szukacie miejsca ze smaczną domową kuchnią to mogę polecić. Można zjeść porządny obiad do 20 zł i najeść się. Byłam tam niedawno i na pewno jeszcze wpadnę

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Ero
  • Ero

  • Posty: 14
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zdecydowanie w lokalu Czyli Żurawia 45 CZŻ+ - menu lunchowe w super cenach, oferta śniadań za 1 zł ! Wszystko to w super klimacie i nowoczesności . Te panele dotykowe są jedyne w swoim rodzaju

Odp: Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

AdaB
  • AdaB

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Smacznie i tanio jak na taką kuchnie można zjeść w restauracji Afrykasy. Serwowane są tam dania prosto z Afryki Wschodniej. Są np zestawy kombo. Kombo wege składające się z 5 dań kosztuje jedynie 35 zł - śmieszne pieniądze a można się strasznie najeść. Jedzenie jest bardzo pyszne i mega oryginalne. Jak ktoś chce spróbować czegoś nowego to warto tam zajrzeć.

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

elajza
  • elajza

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zamawiam najczęściej obiad przez RoomService, bo mają sprawdzone knajpy w ofercie, a dowożą na terenie całej Wawy. Ostatnio na przykład przywieźli mi genialne krewetki i kalmary z tajskiej restauracji.

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

muszelka
  • muszelka

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
dobrze zjeść można w lokalu sushi chef na Górczewskiej tylko ceny mogą komuś przeszkadzać ale jak się wychodzi raz na miasto to można sobie pozwolić . Dobrze jest popróbować innej kuchni i odetchnąc chwilę od schaboszczaka

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

jaroskoczy
Smacznie i klimatycznie jest w Gościnnej Chacie. Wszystkie dania przygotowywane na miejscu (a nie odgrzewane) . Bardzo miła obsługa. No i ceny przyzwoite. Tyle tylko że poza Warszawą ale w sumie można tam szybko dojechać i jest gdzie zaparkować

Odp: Odp: Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

patrykowicz
Ja mam kilka ulubionych miejsc. Praktycznie wszystkie są tutaj https://znawcasmaku.pl/najlepsze-restauracje-warszawa/ więc polecam każdemu sobie spróbować zjeść w którejś z tych restauracji

Odp: Odp: Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Michał Onyszko
Ja lubię jedzenie z Maxi Pizza, akurat już dość długo u nich zamawiam bo od pierwszego roku studiów, a jestem na 4 – tym i się nie strułem nigdy. Na stronie maxipizza.pl są namiary na ich lokale w całej Polsce.

Odpowiedz na/ edytuj Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??