Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Obserwuj wątek

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Kejtina
  • Kejtina

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A ja polecam restauracje Szkutnia Jeśli chodzi o włoską kuchnię to według mnie to najlepsza restauracja w Warszawie. Tak dobrej pizzy jeszcze nie jadłam!
http://www.szkutnia.waw.pl/

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Beata Grabowska
Ostatnio jadłam obiad na starym mieście w Restauracji Romantycznej i szczerze mogę polecić. Przepyszna polska kuchnia, miła obsługa i świetny klimat

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Dominika2
  • Dominika2

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zdecydowanie restauracja Pianka uważam, że byłaby odpowiednia, szczególnie sałatki

Odp: Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

sylwia123
  • sylwia123

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Lalka Marszałkowska! Lalka Freta! Przepyszne jedzenie, duże porcje, niskie ceny, rodzinna atmosfera!
obrazek

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

sylwia123
  • sylwia123

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Lalka Marszałkowska !

Odp: Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Dominika2
  • Dominika2

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli cenisz sobie elegancję to polecam restauracje Akademia przy ulicy Różanej. Miła Obsługa. Wnętrze eleganckie, barwy przyjemne. Kelnerzy zawsze na miejscu.a. Stoliki oddalone od siebie.i. Wczoraj jedliśmy domowy rosół oraz mix pierogów. Były naprawdę rewelacyjne, świetnie przyprawione pierogi z mięsem. Na deser sernik... Wszystko wyglądało i smakowało dobrze. Naprawdę wysoka klasa... Jest to miejsce też na naprawdę wyjątkowe okazje.

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Marcin Madej
Świętowałem awans o międzynarodowym charakterze z całą rodziną w restauracji waniliowa.pl. Znałem lokal wcześniej, bo uwielbiam kaczkę, a tam zdecydowanie najlepszą serwują. Nawet w zagranicznych restauracjach tak dobrej kaczki nie jadłem. W każdym razie restauracja bardzo jasna, wystrój faktycznie „waniliowy”, słoneczny, czyściutko, a obsługa uśmiechnięta (to niestety zdarza się coraz rzadziej). Wykorzystałem salę na 40 osób, chociaż mają też 20 i z tego co pamiętam 65. Ogólnie też dobre menu z makaronami, do tego niezwykle tanie. Tam, gdzie podobne dania kosztują 35 zł, to tutaj często za 12 zł i to naprawdę solidne porcje. Jestem zadowolony, restauracja ma mnóstwo pozytywnych opinii w sieci, coś koło 4.5/5, setki recenzji. Jeżeli chodzi o wiarygodność to trudno znaleźć podobny lokal w stolicy.

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

hilam
  • hilam

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hmm a byliście w Piance na Zgoda? Podobno bardzo fajny lokal, jak znajdę czas to się do nich wybiorę. Warto wiedzieć czy dobre jedzenie. Już niejedną tak restaurację nie polubiłam, więc wole chodzić tam gdzie naprawdę smacznie. Imprezki firmowe świetne organizują, ale jestem ciekawa jak właśnie z jedzeniem na co dzień.

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Anital
  • Anital

  • Posty: 19
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hmm, jeżeli chodzi o miejsce gdzie można naprawdę dobrze zjeść w Warszawie, to zdecydowanie Salto na wilczej. CHyba moja ulubiona miejscówka, bardzo fajny wystrój no i mistrzowsko przygotowywane owoce morza - to mi wystarcza do szczęścia

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

solwak
  • solwak

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zawsze świeżutkie i smaczne jedzonko można dostać w Piance. W dodatku mają otwarte całą dobę więc nawet w nocy. Tak odkryłem tę restauracyjkę i od czasu do czasu najem się u nich www.piankaztanka.pl

Odpowiedz na/ edytuj Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??