Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Filip Fijałek
Możesz zjeść w Bistro Wiejska Jest w miarę w centrum i robią dobre jedzenie . Nawet fajne śniadania tam podają. Mam nadzieję, że pomogłem ^^

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

agnesolap
  • agnesolap

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dobrze i tanio można zjeść w Rozdrożu, pyszne dania, np. kaczka

Odp: Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

NisiaM
  • NisiaM

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W Bistro Wiejska na Wiejskiej 9 można fajnie zjeść. Do tego mają przyzwoite ceny. Wybór też spory więc nic tylko polecać dalej

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Ewelina0203
Chillout Factory ul Chmielna 5 . Pyszne lunche za 16zł i drinki w przystępnych cenach
obrazek

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

aleksyn
  • aleksyn

  • Posty: 18
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Bistro Wiejska ma bardzo przystępne ceny a do tego dania są pyszne oraz można się najeść do tego ma bardzo fajny klimat i miejscówka też jest fajna - na Wiejskiej 9, czyli blisko centrum Polecam!

Odp: Odp: Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Paula11
  • Paula11

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zgadzam się w zupełności! Restauracja Akademia na Różanej to mój faworyt. Za każdym razem, gdy tam przychodzę jestem w pełni zadowolona z obsługi kelnerskiej, smaku dań i ogólnego komfortu. Miejsce ma w sobie to coś. Polecam wszystkim

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

muszelka
  • muszelka

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak lubisz ryby to możesz wpaść do Okonia przy Aleja Wilanowskich . Porcję mają solidne to się najesz na 100%. Ceny nie są przesaadzone

Odp: Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Karolina Grochal
W Room Service często zamawiam pizze albo burgery. Nie wszystkie restauracje są dla mnie przystępne cenowo, ale zawsze można znaleźć coś dla siebie. Mimo zdarzających się spóźnień, jestem zadowolona z dostawy i z zamawianego jedzenia.

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

aniawieloszania
Co prawda nie ws samej Warszawie ale nieopodal można zjeść tutaj http://www.goscinnachata.pl/. Często tam jedziemy na obiad z rodzinka. Jest smacznie i miło. Organizowałam tam też urodziny i bardzo fajnie wszystko wyszło także mogę powiedzieć z czystym sumieniem że jest ok. Zawsze potrawy są świeże i smaczne. Miła obsługa i fajny klimat.

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Dominika Kosztyn
Jest sporo fajnych miejsc w Warszawie, ale chyba moim ulubieńcem jest Oliwa i Papryka . Jak ktoś lubi włoską kuchnię to zdecydowanie polecam ich odwiedzic.

Odpowiedz na/ edytuj Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??