Mam dosc glupich przepisow

Obserwuj wątek

Odp:

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Czy ów tajemniczy składnik to paprykaż?

Odp: Odp: Odp:

majgrz11maja napisał(a):

A dzisiejszą mają wypowiedz traktujcie jako poparcie dla ludzi którzy kochają gotować na poważnie


A dla takich ludzi tez za jakis czas bedziemy mieli konkursik Bedzie zadany skladnik (na razie nie zdradze jaki) i trzeba bedzie przyrządzic z niego potrawe - i ją sfotografowac. Skladnik jest dosc specyficzny, ale dostepny w polskich sklepach. Ciekawa jestem ile osob weźmie udział w takiej akcji

Odp: Odp:

majgrz11maja
Demokracja tej strony jest niepodważalna i nie próbujcie złamać Dobrego , by wprowadził selekcję .Fakt jest taki że osób , które produkują przepisy typu; herbatka,kisielek,itp jest niewielki procent i samymi komentarzami i ocenami ich nie zniechęcimy walce o kubeczki,i tytuły.Ja postanowiłem tylko odwiedzać tę stronkę i obserwować tendencje może coś się zmieni A dzisiejszą mają wypowiedz traktujcie jako poparcie dla ludzi którzy kochają gotować na poważnie
Pzdrawiam

Odp:

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Niektórzy mówią wręcz: Ament

Odp:

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
AMEN
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp:

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Masz rację. Dyskusja nie ma sensu.

Odp: Odp: Odp:

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
kinga napisał(a):

dobry napisał(a):

Wspaniale.
A uważasz, że w nakrecaniu spirali wzajemnej niechęci zajmujesz miejsce takie jak Kiwi, lepsze czy gorsze?
Nie rozumiem, jak można do kogoś mieć pretensje, a samemu postępować w ten sam sposób. To po prostu błędne koło. Ale skoro o tym piszesz i zauważasz problem, dlaczego tego nie przerwiesz?

Problemy Dobry sa po to zeby je rozwiazywac,a nie po to zeby je przerywac zostawiajc nie rozwiazene czyz nie

Zauważam,że Dobry atakuje tych, którzy cokolwiek skrytykują w działalności tej strony.Natomiast osoby, które dodają bylejakie przepisy się śmieją ,że zamiast na nich złość moderatora skupia się na kimś innym.Więcej nie piszę na ten temat,bo nie widzę sensu.Koniec,kropka.

Odp: Odp:

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
dobry napisał(a):

Wspaniale.
A uważasz, że w nakrecaniu spirali wzajemnej niechęci zajmujesz miejsce takie jak Kiwi, lepsze czy gorsze?
Nie rozumiem, jak można do kogoś mieć pretensje, a samemu postępować w ten sam sposób. To po prostu błędne koło. Ale skoro o tym piszesz i zauważasz problem, dlaczego tego nie przerwiesz?

Problemy Dobry sa po to zeby je rozwiazywac,a nie po to zeby je przerywac zostawiajc nie rozwiazene czyz nie

Odp: Odp:

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
dobry napisał(a):

Jeśli potrafisz dopasować do kogoś innego - voila!

Tak potrafie to dopasowac do szereg innych osob,ktorzy pisza o tym samym co ja,tylko Ty tego nie widzisz,nie wiem dlaczego,a moze juz wiem

Odp:

E tam faktycznie nie ma się co przejmować.Ta strona jest jedyna w swoim rodzaju,bo gdzież indziej można wyszukać przepis na herbatę itp.(tylko proszę nie bijcie,bo pewno się naraziłam)
To nie znaczy,że stąd ucieknę.Mimo wszystko jest tu także cała masa fajnych przepisów z których często korzystam.No i super towarzystwo z którego nie zrezygnuje.Dla wszystkich

Odpowiedz na/ edytuj Mam dosc glupich przepisow