Mam dosc glupich przepisow

Obserwuj wątek

Odp: Odp: !!)

beus
  • beus

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
msewka napisał(a):

https://gotujmy.pl/napoj-z-porzeczek-,przepisy,41223.html
Ten przepis oceniłam na 1,sami go przeczytajcie i oceńcie.W rewanżu dostałam 3 jedynki od koleżanki Kiwi za Leczo,Ciasto drożdżowe i coś tam jeszcze.Nie przemyślała dziewczyna ,że ja mam gdzieś jej oceny i opinie,bo dla mnie liczą się opinię ludzi którzy tu coś wnoszą,a nie zaśmiecają .Więc niech sobie ocenia nawet po 5 dziennie jedynkami,bo tylko doprowadza mnie do śmiechu.
Zresztą jak chce kubek,to niech napisze a ja osobiście jej kupię i wyślę,tylko niech już nie wymyśla takich gniotów.


Wiesz, pomijając rewanż za rewanż, czemu bzdurny? W ten sposób bzdurnie od lat przecieram surową czarną porzeczkę, zwłaszcza na galaretkę. Często w upalne dni, część przecieru zalewałam wodą, może niekoniecznie przegotowana ale mineralną. Bardzo dobry orzeźwiający napój, chociaż nie każdemu może przypaść do gustu
Przepis może i nie jest górnych lotów....

Odp: Odp: Odp: Odp: !!)

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
45Kazik napisał(a):

Sarenka napisał(a):

Bardzo zbulwersowal mnie Twoj nieszczesny przypadek, a raczej konsekwencja wlasiwej i uczciwej, wystawionej przez Ciebie oceny niedorzecznego przepisu! Otworzylam nawet specjalny watek i szczerze zachecam wszystkich, by opisali swoje niechlubne doswiadczenia, z tego typu ''konfliktami''. Bardzo bym chciala, abysmy wymyslili jakis sposob na takich cwaniaczkow, a jesli nie to przynajmiej ujawniali prawdziwe obliczne co niektorych osob... Nie jest to przyjemne, ale jezeli nie bedziemy reagowac, balagan bedzie sie tylko poglebial.


No ale "wichrzycielskie" grono się powiększa. Tylko uważajcie Dziew czyny, żeby czasem jakiemuś /komuś nie wleźć za skórę, bo potem nawet przeprosin nie przyjmie.
Dla mnie już chyba w takim przypadku, czas tylko iść na rentę.
(Znów Ktoś- jakiś B#$%#" napisze, że nareszcie Kazik mądrze pisze)

Kaziu piszesz bardzo madrze.

Odp: Odp: Odp: !!)

Sarenka napisał(a):

Bardzo zbulwersowal mnie Twoj nieszczesny przypadek, a raczej konsekwencja wlasiwej i uczciwej, wystawionej przez Ciebie oceny niedorzecznego przepisu! Otworzylam nawet specjalny watek i szczerze zachecam wszystkich, by opisali swoje niechlubne doswiadczenia, z tego typu ''konfliktami''. Bardzo bym chciala, abysmy wymyslili jakis sposob na takich cwaniaczkow, a jesli nie to przynajmiej ujawniali prawdziwe obliczne co niektorych osob... Nie jest to przyjemne, ale jezeli nie bedziemy reagowac, balagan bedzie sie tylko poglebial.


No ale "wichrzycielskie" grono się powiększa. Tylko uważajcie Dziew czyny, żeby czasem jakiemuś /komuś nie wleźć za skórę, bo potem nawet przeprosin nie przyjmie.
Dla mnie już chyba w takim przypadku, czas tylko iść na rentę.
(Znów Ktoś- jakiś B#$%#" napisze, że nareszcie Kazik mądrze pisze)

Odp: Odp: Odp: !!)

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
kinga napisał(a):

msewka napisał(a):

https://gotujmy.pl/napoj-z-porzeczek-,przepisy,41223.html
Ten przepis oceniłam na 1,sami go przeczytajcie i oceńcie.W rewanżu dostałam 3 jedynki od koleżanki Kiwi za Leczo,Ciasto drożdżowe i coś tam jeszcze.Nie przemyślała dziewczyna ,że ja mam gdzieś jej oceny i opinie,bo dla mnie liczą się opinię ludzi którzy tu coś wnoszą,a nie zaśmiecają .Więc niech sobie ocenia nawet po 5 dziennie jedynkami,bo tylko doprowadza mnie do śmiechu.
Zresztą jak chce kubek,to niech napisze a ja osobiście jej kupię i wyślę,tylko niech już nie wymyśla takich gniotów.

Wiesz to chyba nie byloby takie glupie kupic kubek i dac jej w prezencie w zamian za zaprzestanie wypisywania glupich,a czasami wrecz smiesznych przepisow
A skoro ocenia Cie Msewka zlosliwie to tylko i wylacznie swiadczy o niej i jej inteligencji,chociaz watpie czy osoby inteligentne wstawialyby takie przepisy

to faktycznie gniot tam jest wiele takich przepisów i jak oceniłam jej nisko przepisy też dostała kilka 1

Odp: Odp: !!)

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Bardzo zbulwersowal mnie Twoj nieszczesny przypadek, a raczej konsekwencja wlasiwej i uczciwej, wystawionej przez Ciebie oceny niedorzecznego przepisu! Otworzylam nawet specjalny watek i szczerze zachecam wszystkich, by opisali swoje niechlubne doswiadczenia, z tego typu ''konfliktami''. Bardzo bym chciala, abysmy wymyslili jakis sposob na takich cwaniaczkow, a jesli nie to przynajmiej ujawniali prawdziwe obliczne co niektorych osob... Nie jest to przyjemne, ale jezeli nie bedziemy reagowac, balagan bedzie sie tylko poglebial.

Odp: Odp: !!)

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
msewka napisał(a):

https://gotujmy.pl/napoj-z-porzeczek-,przepisy,41223.html
Ten przepis oceniłam na 1,sami go przeczytajcie i oceńcie.W rewanżu dostałam 3 jedynki od koleżanki Kiwi za Leczo,Ciasto drożdżowe i coś tam jeszcze.Nie przemyślała dziewczyna ,że ja mam gdzieś jej oceny i opinie,bo dla mnie liczą się opinię ludzi którzy tu coś wnoszą,a nie zaśmiecają .Więc niech sobie ocenia nawet po 5 dziennie jedynkami,bo tylko doprowadza mnie do śmiechu.
Zresztą jak chce kubek,to niech napisze a ja osobiście jej kupię i wyślę,tylko niech już nie wymyśla takich gniotów.

Wiesz to chyba nie byloby takie glupie kupic kubek i dac jej w prezencie w zamian za zaprzestanie wypisywania glupich,a czasami wrecz smiesznych przepisow
A skoro ocenia Cie Msewka zlosliwie to tylko i wylacznie swiadczy o niej i jej inteligencji,chociaz watpie czy osoby inteligentne wstawialyby takie przepisy

Odp: !!)

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
https://gotujmy.pl/napoj-z-porzeczek-,przepisy,41223.html
Ten przepis oceniłam na 1,sami go przeczytajcie i oceńcie.W rewanżu dostałam 3 jedynki od koleżanki Kiwi za Leczo,Ciasto drożdżowe i coś tam jeszcze.Nie przemyślała dziewczyna ,że ja mam gdzieś jej oceny i opinie,bo dla mnie liczą się opinię ludzi którzy tu coś wnoszą,a nie zaśmiecają .Więc niech sobie ocenia nawet po 5 dziennie jedynkami,bo tylko doprowadza mnie do śmiechu.
Zresztą jak chce kubek,to niech napisze a ja osobiście jej kupię i wyślę,tylko niech już nie wymyśla takich gniotów.

Odp: Odp: !!)

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
45Kazik napisał(a):

No właśnie, jak facety gadajom,
siem baby wtroncajom,
i tylko chlejom albo s...(do kibla chadzajom),
a jak facet do nich gdzieś zagada,
cichnom ... taka ichnich ogłada.
Tak samo, we życiu jak baby siem między chłopy wtroncom,
zara z niczego mamy sprawe śmierdzoncom.

No ja sie nie wiem czy tak jest/hihihihi/

Odp: !!)

No właśnie, jak facety gadajom,
siem baby wtroncajom,
i tylko chlejom albo s...(do kibla chadzajom),
a jak facet do nich gdzieś zagada,
cichnom ... taka ichnich ogłada.
Tak samo, we życiu jak baby siem między chłopy wtroncom,
zara z niczego mamy sprawe śmierdzoncom.

Odp: !!)

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
Napiszcie potem kto wygrał i jak poszło Polakom

Odpowiedz na/ edytuj Mam dosc glupich przepisow