Mam dosc glupich przepisow

Obserwuj wątek

Odp: !!)

No i teraz wiem kim jest BEUS, ... nie jest "podwójnym agentem"
Jednak sakoczony jestem, ze odpowiedziała na niesłuszne zarzuty, jest dziewczyną, która raczej rzadko zabiera'ła głos. Widocznie stawiany jej zarzut "dwunickowy" zabolał Ją.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: !!)

beus
  • beus

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Persik napisał(a):

zuzi napisał(a):

msewka napisał(a):

beus napisał(a):

msewka napisał(a):

https://gotujmy.pl/napoj-z-porzeczek-,przepisy,41223.html
Ten przepis oceniłam na 1,sami go przeczytajcie i oceńcie.W rewanżu dostałam 3 jedynki od koleżanki Kiwi za Leczo,Ciasto drożdżowe i coś tam jeszcze.Nie przemyślała dziewczyna ,że ja mam gdzieś jej oceny i opinie,bo dla mnie liczą się opinię ludzi którzy tu coś wnoszą,a nie zaśmiecają .Więc niech sobie ocenia nawet po 5 dziennie jedynkami,bo tylko doprowadza mnie do śmiechu.
Zresztą jak chce kubek,to niech napisze a ja osobiście jej kupię i wyślę,tylko niech już nie wymyśla takich gniotów.


Wiesz, pomijając rewanż za rewanż, czemu bzdurny? W ten sposób bzdurnie od lat przecieram surową czarną porzeczkę, zwłaszcza na galaretkę. Często w upalne dni, część przecieru zalewałam wodą, może niekoniecznie przegotowana ale mineralną. Bardzo dobry orzeźwiający napój, chociaż nie każdemu może przypaść do gustu
Przepis może i nie jest górnych lotów....

A może to Kiwi pod nowym nickiem?


Nic mnie juz nie ździwi.

chciałam napisać zdziwi

Miło,że się poprawiłaś. Nie jestem tą nielubiana przez Was , jak zdążyłam się zorientować, osobą, ale widzę też,że bardzo szybko oceniacie, bez sprawdzenia kto zabiera głos. Znają mnie : 45Kazik, Glumanda,Anulka, Bahus, Agusia27,Astra...i jeszcze parę innych osób. Jeśli się nie odzywałam na forum to nie powód,żeby od razu doszukiwać się czegokolwiek. Więc może, zanim zaczniecie podejrzewać kolejny nick i doszukiwać się teorii spisku, sprawdźcie dane osoby,.

zmieniono 1 raz (ostatnio 17 maj 2009 21:45 przez beus)

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: !!)

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
zuzi napisał(a):

msewka napisał(a):

beus napisał(a):

msewka napisał(a):

https://gotujmy.pl/napoj-z-porzeczek-,przepisy,41223.html
Ten przepis oceniłam na 1,sami go przeczytajcie i oceńcie.W rewanżu dostałam 3 jedynki od koleżanki Kiwi za Leczo,Ciasto drożdżowe i coś tam jeszcze.Nie przemyślała dziewczyna ,że ja mam gdzieś jej oceny i opinie,bo dla mnie liczą się opinię ludzi którzy tu coś wnoszą,a nie zaśmiecają .Więc niech sobie ocenia nawet po 5 dziennie jedynkami,bo tylko doprowadza mnie do śmiechu.
Zresztą jak chce kubek,to niech napisze a ja osobiście jej kupię i wyślę,tylko niech już nie wymyśla takich gniotów.


Wiesz, pomijając rewanż za rewanż, czemu bzdurny? W ten sposób bzdurnie od lat przecieram surową czarną porzeczkę, zwłaszcza na galaretkę. Często w upalne dni, część przecieru zalewałam wodą, może niekoniecznie przegotowana ale mineralną. Bardzo dobry orzeźwiający napój, chociaż nie każdemu może przypaść do gustu
Przepis może i nie jest górnych lotów....

A może to Kiwi pod nowym nickiem?


Nic mnie juz nie ździwi.

chciałam napisać zdziwi

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: !!)

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
zuzi napisał(a):

msewka napisał(a):

beus napisał(a):

msewka napisał(a):

https://gotujmy.pl/napoj-z-porzeczek-,przepisy,41223.html
Ten przepis oceniłam na 1,sami go przeczytajcie i oceńcie.W rewanżu dostałam 3 jedynki od koleżanki Kiwi za Leczo,Ciasto drożdżowe i coś tam jeszcze.Nie przemyślała dziewczyna ,że ja mam gdzieś jej oceny i opinie,bo dla mnie liczą się opinię ludzi którzy tu coś wnoszą,a nie zaśmiecają .Więc niech sobie ocenia nawet po 5 dziennie jedynkami,bo tylko doprowadza mnie do śmiechu.
Zresztą jak chce kubek,to niech napisze a ja osobiście jej kupię i wyślę,tylko niech już nie wymyśla takich gniotów.


Wiesz, pomijając rewanż za rewanż, czemu bzdurny? W ten sposób bzdurnie od lat przecieram surową czarną porzeczkę, zwłaszcza na galaretkę. Często w upalne dni, część przecieru zalewałam wodą, może niekoniecznie przegotowana ale mineralną. Bardzo dobry orzeźwiający napój, chociaż nie każdemu może przypaść do gustu
Przepis może i nie jest górnych lotów....

A może to Kiwi pod nowym nickiem?


Nic mnie juz nie ździwi.

mnie też to by był kolejny nick

Odp: Odp: !!)

msewka napisał(a):

Ludzie przecierajcie sobie porzeczki i co tylko chcecie.Chodziło mi o niechlujstwo podania nawet prostego przepisu.Każdy może się pomylić,a poprawić się niestety nic nie da.Więc jak ktoś pisze,że w składnikach mamy 2 przegotowane szklanki (czego?), i ktoś w komentarzu zwróci mu uwagę,to wg. mnie powinien to poprawić w komentarzu i tyle a nie bez czytania przepisów innej osoby wrzucić mu w niecałą minutę kilka jedynek za jego przepisy.Więcej się na ten temat nie będę wypowiadać,bo sądzę że nie ma już nad czym kadzić.Zaczynam się zastanawiać,czy Anulka nie postąpiła słusznie.Więc już nie będę dalej komentować wątku,piszcie co Wam się podoba.

Ewo przyznaje ci racje w 100%,ta cala kiwi to jakas osoba zachlanna na kubeczki, dziwie sie moderatorom ze za takie bzdetne jej przepisy, sla kubki.
Na pierwszy rzut oka widac,ze sama nigdy nie zrobila zadnego ze swoich przepisow.
Za takie niechlujstwo naleza sie 1 w jej przepisach,mnie sie nie odwdzieczy tym samym,poniewaz nie mam zadnego bo sie ucze gotowac,ale Tobie to pewnie przez czysta zlosliwosc wstawila.

Odp: !!)

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Ludzie przecierajcie sobie porzeczki i co tylko chcecie.Chodziło mi o niechlujstwo podania nawet prostego przepisu.Każdy może się pomylić,a poprawić się niestety nic nie da.Więc jak ktoś pisze,że w składnikach mamy 2 przegotowane szklanki (czego?), i ktoś w komentarzu zwróci mu uwagę,to wg. mnie powinien to poprawić w komentarzu i tyle a nie bez czytania przepisów innej osoby wrzucić mu w niecałą minutę kilka jedynek za jego przepisy.Więcej się na ten temat nie będę wypowiadać,bo sądzę że nie ma już nad czym kadzić.Zaczynam się zastanawiać,czy Anulka nie postąpiła słusznie.Więc już nie będę dalej komentować wątku,piszcie co Wam się podoba.

Odp: Odp: Odp: Odp: !!)

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
msewka napisał(a):

beus napisał(a):

msewka napisał(a):

https://gotujmy.pl/napoj-z-porzeczek-,przepisy,41223.html
Ten przepis oceniłam na 1,sami go przeczytajcie i oceńcie.W rewanżu dostałam 3 jedynki od koleżanki Kiwi za Leczo,Ciasto drożdżowe i coś tam jeszcze.Nie przemyślała dziewczyna ,że ja mam gdzieś jej oceny i opinie,bo dla mnie liczą się opinię ludzi którzy tu coś wnoszą,a nie zaśmiecają .Więc niech sobie ocenia nawet po 5 dziennie jedynkami,bo tylko doprowadza mnie do śmiechu.
Zresztą jak chce kubek,to niech napisze a ja osobiście jej kupię i wyślę,tylko niech już nie wymyśla takich gniotów.


Wiesz, pomijając rewanż za rewanż, czemu bzdurny? W ten sposób bzdurnie od lat przecieram surową czarną porzeczkę, zwłaszcza na galaretkę. Często w upalne dni, część przecieru zalewałam wodą, może niekoniecznie przegotowana ale mineralną. Bardzo dobry orzeźwiający napój, chociaż nie każdemu może przypaść do gustu
Przepis może i nie jest górnych lotów....

A może to Kiwi pod nowym nickiem?


Nic mnie juz nie ździwi.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: !!)

ulcia21 napisał(a):

45Kazik napisał(a):

Sarenka napisał(a):

Bardzo zbulwersowal mnie Twoj nieszczesny przypadek, a raczej konsekwencja wlasiwej i uczciwej, (.............) co niektorych osob... Nie jest to przyjemne, ale jezeli nie bedziemy reagowac, balagan bedzie sie tylko poglebial.


No ale "wichrzycielskie" grono się powiększa. Tylko uważajcie Dziew czyny, żeby czasem jakiemuś /komuś nie wleźć za skórę, bo potem nawet przeprosin nie przyjmie.
Dla mnie już chyba w takim przypadku, czas tylko iść na rentę.
(Znów Ktoś- jakiś B#$%#" napisze, że nareszcie Kazik mądrze pisze)

Kaziu piszesz bardzo madrze.

Teraz zabiłaś "mi ćwieka", ... nie wiem jak to sobie "przełożyć"

Odp: Odp: Odp: Odp: !!)

beus
  • beus

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
I tutaj się mylisz Ja naprawdę od lat przecieram na galaretki surową czarną porzeczkę,tak nauczyła mnie moja mama i tak robi moja teściowa. Szczerze mówiąc nie zabieram głosu w dyskusjach, czasem uśmiechnę się, ale... No właśnie, przecieranie surowej porzeczki na przetwory nie jest czymś dziwacznym i stosowanym dość nagminnie w gospodarstwach domowych. Owszem przepis na napój nie jest najwyższych lotów, co najmniej jak przepisz na herbatę ( włóż torebkę do kubka, zalej wrzątkiem) ale żeby od razu podważać przecieranie porzeczki? A odnośnie Kiwi sporo osób może potwierdzić,że nią nie jestem

zmieniono 2 razy (ostatnio 16 maj 2009 21:04 przez beus)

Odp: Odp: Odp: !!)

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
beus napisał(a):

msewka napisał(a):

https://gotujmy.pl/napoj-z-porzeczek-,przepisy,41223.html
Ten przepis oceniłam na 1,sami go przeczytajcie i oceńcie.W rewanżu dostałam 3 jedynki od koleżanki Kiwi za Leczo,Ciasto drożdżowe i coś tam jeszcze.Nie przemyślała dziewczyna ,że ja mam gdzieś jej oceny i opinie,bo dla mnie liczą się opinię ludzi którzy tu coś wnoszą,a nie zaśmiecają .Więc niech sobie ocenia nawet po 5 dziennie jedynkami,bo tylko doprowadza mnie do śmiechu.
Zresztą jak chce kubek,to niech napisze a ja osobiście jej kupię i wyślę,tylko niech już nie wymyśla takich gniotów.


Wiesz, pomijając rewanż za rewanż, czemu bzdurny? W ten sposób bzdurnie od lat przecieram surową czarną porzeczkę, zwłaszcza na galaretkę. Często w upalne dni, część przecieru zalewałam wodą, może niekoniecznie przegotowana ale mineralną. Bardzo dobry orzeźwiający napój, chociaż nie każdemu może przypaść do gustu
Przepis może i nie jest górnych lotów....

A może to Kiwi pod nowym nickiem?

Odpowiedz na/ edytuj Mam dosc glupich przepisow