Nowe pomysły

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Nowe pomysły

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
45Kazik napisał(a):

zuzi napisał(a):

Mój pomysł jest taki żeby zlikwidować punkty za dodawanie postów na forum.
Punkty tylko za dodanie przepisu i zdjecia.(i tak ostatnio są nie dodawane)
Przekonamy sie kto rzeczywiście zasługuje na range mistrza czy arcymistrza czy wyższą.
(co poniektórzy ciskają się jak "g... na powrozie" o dodawanie postów i zgarnianie za to punktów)



Masz za to u mnie , a teraz. Punkty za picie rumu lub zastanawianie się czy kawę pić czy herbatę "gryźć", to już raczej do klubu kawiarnianego, a nie gotującego.
Za zdjęcia przyznawać należy punkty ale tylko autorom przepisów. Inaczej wstawiane będą nawet foto-plagiaty, w celu zdobycia punktów.
Ja już nawet z tego względu (plagiatów-foto) nie "pędzę" z przepisami po kubek. Nie lubię nieuczciwej walki (może bardziej niż nielubię). Tak samo naliczanie punktów za " udział w życiu " głównie w dwóch wątkach, jak i wątku
"dowcipasowym" jest chyba nie fair ...
Jest tyle ciekawych wątków i tematów ale tam pustka, czasem ktoś coś wklei.
Co innego gdyby był podział: za aktywność, za przepisy .

Brawo, brawo, brawo.... popieram

Odp: Odp: Nowe pomysły

dobry napisał(a):

Kazik, ja tez sie podpisuje, a teraz wydeleguj tu do mnie pomagiera


Dasz radę sam, wcale nie musisz tego robić nam na "Zajączka" ... ale rób sukcesywnie.
Wierz mi, gdybym wiedzial jak to zrobić i miał jakie takie pojęcie o programowaniu nawet przyjechałbym sam by Ci pomóc.
Pozdrawiam

Może sami zróbcie podział pracy wśród Moderatorów: Ty zajmij się tylko usprawnianiem/modernizacją tego co jest, "cenzurą" reszta "administracji".

Odp: Odp: Nowe pomysły

zuzi napisał(a):

Mój pomysł jest taki żeby zlikwidować punkty za dodawanie postów na forum.
Punkty tylko za dodanie przepisu i zdjecia.(i tak ostatnio są nie dodawane)
Przekonamy sie kto rzeczywiście zasługuje na range mistrza czy arcymistrza czy wyższą.
(co poniektórzy ciskają się jak "g... na powrozie" o dodawanie postów i zgarnianie za to punktów)



Masz za to u mnie , a teraz. Punkty za picie rumu lub zastanawianie się czy kawę pić czy herbatę "gryźć", to już raczej do klubu kawiarnianego, a nie gotującego.
Za zdjęcia przyznawać należy punkty ale tylko autorom przepisów. Inaczej wstawiane będą nawet foto-plagiaty, w celu zdobycia punktów.
Ja już nawet z tego względu (plagiatów-foto) nie "pędzę" z przepisami po kubek. Nie lubię nieuczciwej walki (może bardziej niż nielubię). Tak samo naliczanie punktów za " udział w życiu " głównie w dwóch wątkach, jak i wątku
"dowcipasowym" jest chyba nie fair ...
Jest tyle ciekawych wątków i tematów ale tam pustka, czasem ktoś coś wklei.
Co innego gdyby był podział: za aktywność, za przepisy .

Odp: Nowe pomysły

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Kazik, ja tez sie podpisuje, a teraz wydeleguj tu do mnie pomagiera

Odp: Nowe pomysły

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Mój pomysł jest taki żeby zlikwidować punkty za dodawanie postów na forum.
Punkty tylko za dodanie przepisu i zdjecia.(i tak ostatnio są nie dodawane)
Przekonamy sie kto rzeczywiście zasługuje na range mistrza czy arcymistrza czy wyższą.
(co poniektórzy ciskają się jak "g... na powrozie" o dodawanie postów i zgarnianie za to punktów)

Odp: Nowe pomysły

Coś za mało podpisów, chyba potrzebna demokracja spartańska, bo grecka tu nie pomoże. Bo jak wprowadzę demokrację pewnego gruzina to zrzednie Wam mina.

Odp: Nowe pomysły

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Ja równiez podnoszę rękę

Odp: Nowe pomysły

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
A ja to nawet nogami

Odp: Odp: Odp: Nowe pomysły

Agusia74
  • Agusia74

  • Posty: 576
  • Przepisy: 76
  • Artykuły: 1
45Kazik napisał(a):

astra napisał(a):

Popieram Kazika w 100%


No, a reszta Narodu ....psiakrew, co, mam wzywać do podpisywania listy poparcia.


Oj, coś mi się zdaje, że demokracja Wam w głowach poprzewracała.Wolnosci Wam się zachciewa.
Podpisywać listę poparcia.
Czekam do ... us .... śmie ..
Jest to termin nieodwołalny i nie podlega zadnym dyskusjom.

Kaziu ja obiema rękami się podpisuje pod Twoimi prośbami

Odp: Odp: Nowe pomysły

45Kazik napisał(a):

No i przeczytałem wszystkie wstawki-pomysły ..wypada tylko czekać na realizację.
Moje pomysły:
* możliwość kursywy, wytłuszczania, w PRZEPISACH
* możliwosc edycji (do poprawek i uzupełnień) w PRZEPISACH;
* ilość zdjęć w przepisach do5-7;
* dział dla początkujacych z możliwością do 10 fot( ten dział pod cenzurę mógłby pójść!);
* znieść cenzurowanie orzepisów wstawianych , jest to niecelowe w takim "układzie mocy przerobowych";
* zlikwidować sztuczny obieg informacji o komentarzach do przepisów>: wystarczy w poczcie bezpośrednio info i link lub nazwa przepisu;
* wprowadzić numerowanie postów we wszystkich działach i wątkach(?)...
Niektóre pomysły chyba powtarzaja się ale chyba łatwiej będzie teraz pozbierać wszystkie "do kupy".


Z ta kupa to bym uwazal ale wiekszosc postulatów jest do zrealizowania.
Mysle ze przed swietami zrobimy co w naszej mocy

Odpowiedz na/ edytuj Nowe pomysły