Nowe pomysły

Obserwuj wątek

Odp: Nowe pomysły

Ja wiem, ja wiem .....smaczna

Odp: Odp: Nowe pomysły

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
astra napisał(a):

Glumando zdradź co to jest

Nie moge...bo bedzie nie fair.. a Kazik mi wszystkie piora wytarga z ogona.. on Wam sam zdradzi..to jego zagadka

Odp: Nowe pomysły

Skarb
  • Skarb

  • Posty: 270
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Najprawdobodniej zupa z dynii

Odp: Nowe pomysły

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
Glumando zdradź co to jest

Odp: Nowe pomysły

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
45Kaziku ja wiem co to jest, bo znam zagadke z innego punktu widzenia..ale nie zdradze... niech sie inni pomecza

Odp: Nowe pomysły

MAGDALENA80
PYCHU zdradz co to na zdjeciu bo nie mam jasnego pojecia jakas zupa czy co ------moze zupa dyniowa

Odp: Odp: Odp: Nowe pomysły

Pojemsobie
  • Pojemsobie

  • Posty: 171
  • Przepisy: 33
  • Artykuły: 12
Takie cienkie? ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁeeeeeeeeeeeeeeeeee

Odp: Odp: Odp: Nowe pomysły

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
hgg napisał(a):

Pomyslow jest wiele... Mozna np. skopiowac 20 przepisow z onetu czy innego mojegogotowania z wypasnymi zdjeciami i obrazic sie na moderatorow ze nie chca ich wyswietlic... mozna kopiowac przepisy z innych serwisow i potem uzasadniac ze jest sie ich wlascicielem i dodawalo sie je tam przez ostatni okres pod kilkunastoma roznymi nickami na kazdym... mozna zalozyc konto i 'pozapraszac' wszystkie swoje pozostale konta mailowe, a dodatkowo zalozyc jeszcze kilkanascie na darmowych serwerach i je tez zaprosic... można wstawic po usmieszku pod kazdym przepisem i po usmieszku pod kazdym watkiem na forum... mozna kopiowac przepisy z gotujmy.pl na gotujmy.pl... jest wiele sposobow na zdobycie zielonego kubeczka

Hgg.. twoje pomysly.. to po zaznajomieniu sie z kulisami od kuchni... a my tu tak.. od przodu.. popiskujemy.. Ale Ci ktorzy tyle marudza... to maja same wlasne przepisy i zdjecia ) a to sie liczy inaczej

Odp: Odp: Nowe pomysły

Glumanda napisał(a):

Albo odwrotnie.. pokazac zdjecie jakiejs pampy..i za zadanie postawic.. analize zdjecia..i wyszczegolnieniem wszystkich skladnikow




Chcesz to masz:
co to takiego ...(foto 1)
obrazek

Odp: Odp: Nowe pomysły

Pomyslow jest wiele... Mozna np. skopiowac 20 przepisow z onetu czy innego mojegogotowania z wypasnymi zdjeciami i obrazic sie na moderatorow ze nie chca ich wyswietlic... mozna kopiowac przepisy z innych serwisow i potem uzasadniac ze jest sie ich wlascicielem i dodawalo sie je tam przez ostatni okres pod kilkunastoma roznymi nickami na kazdym... mozna zalozyc konto i 'pozapraszac' wszystkie swoje pozostale konta mailowe, a dodatkowo zalozyc jeszcze kilkanascie na darmowych serwerach i je tez zaprosic... można wstawic po usmieszku pod kazdym przepisem i po usmieszku pod kazdym watkiem na forum... mozna kopiowac przepisy z gotujmy.pl na gotujmy.pl... jest wiele sposobow na zdobycie zielonego kubeczka

Odpowiedz na/ edytuj Nowe pomysły