Nowe pomysły

Obserwuj wątek

Odp: Nowe pomysły

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Albo odwrotnie.. pokazac zdjecie jakiejs pampy..i za zadanie postawic.. analize zdjecia..i wyszczegolnieniem wszystkich skladnikow

Odp: Nowe pomysły

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
Kaziu

Odp: Nowe pomysły

A,...jeszcze : "Ugotuj z tego"( tu fotka składników) i przyznawac 20 p-któw za pomysł, a za fotkę tylko 15.
Dla mnie za TEN "pomysł" 100 p-któw.

zmieniono 1 raz (ostatnio 10 mar 2009 16:15 przez 45Kazik)

Odp: Nowe pomysły

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
A moze trzeba stworzyć nowy dział ,, Dodaj przepis do zdjęcia,,
obrazek

Odp: Odp: Nowe pomysły

Faktycznie, dzisiaj ujrzałam coś nowego. Super pomysł ! Gratuluję
Dodam jeszcze, że takie forum gdzie można podyskutowac odnośnie danego przepisu pomoże trochę zweryfikować czy osoba, która go dodała rzeczywiście go kiedykolwiek zrobiła !

zmieniono 1 raz (ostatnio 10 mar 2009 10:49 przez Gatita)

Odp: Nowe pomysły

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Doberku! - Dzien doberek
Bardzo fajnie... slicznie dziekuje.. Trzeba teraz troszke potrabic o tym na forum..aby ludziska wiedzieli.. jak to fajnie funkcjonuje.. i ze kto chce moze dodac nawet do swoich przepisow wiecej zdjec.. Ja pobawie sie dzis i zrobie tak z moimi Nareszczie ta funkcja - wátek do przepisu.. spelni swoje zadanie w stu %
obrazek

Odp: Odp: Nowe pomysły

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Glumanda napisał(a):

Doberku i Borubarku
Wlasnie... szukam.. otworzylam moj przepis..i chcialam miec dojscie do watku, gdzie mozna na temat przepisu dyskutowac..jednak.. z opcji (otworzony przepis) nie jest to osiagalne.
Bardzo prosze..skoro juz nie mzna wstawiac zdjec w komentarzach.. dodac chociaz link do kazdego przepisu, pod ktorym znajduje sie wátek z dyskusja na temat danego przepisu ))
(Astra, dodala zdjecie swojej zupy w watku do tego przeznaczonym..a teraz watek ten.. zakamuflowal sie miedzy innymi.. nie kazdy mysli o tym aby zaznaczyc obserwacje) ...prosze o odzew..jak juz nakarmicie bliskich.. zmienicie pieluchy i wysikacie psa )

Pies wysikany.
Na kazdym przepisie w boxie z narzedziami jest teraz link DYSKUTUJ NA FORUM.
Prowadzi do konkretnego watku.

pozdrowienia!

Odp: Nowe pomysły

majgrz11maja
nie wiem jak u was ,ale umie można

Odp: Nowe pomysły

MAGDALENA80
ale nie w moim laptopie sprawdzalam juz na kazdy sposob musze jednak sama wprowadzic program z pisownia polska

Odp: Nowe pomysły

MAGDALENA80

Odpowiedz na/ edytuj Nowe pomysły