Nowe pomysły

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Nowe pomysły

Glumanda napisał(a):

majgrz11maja napisał(a):

Pomysł jak wałczyć chat
Na stronie forum proponuję wygospodarować małe okienko kto aktualnie przebywa na chacie.W tedy łatwiej jest się włączyć z wiedzą że coś się tam dzieje.
Co wy na to

Ja kiedys rowniez o to prosilam.. tak to nigdy nie wiadomo, jest tam ktos czy nie a tak byloby widac.. kto tam przebywa w koncu.. jest tez kilka okien gdzie widac, kto aktualnie jest online..kto jest aktywny.. itd.



A mnie już"gęba boli" od proszenia, poczekajmy, może faktycznie trzeba dużych przerobek ...tylko szkodaże ne mamy odpowiedzi na prosby.
:

Odp: Odp: Nowe pomysły

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
majgrz11maja napisał(a):

Pomysł jak wałczyć chat
Na stronie forum proponuję wygospodarować małe okienko kto aktualnie przebywa na chacie.W tedy łatwiej jest się włączyć z wiedzą że coś się tam dzieje.
Co wy na to

Ja kiedys rowniez o to prosilam.. tak to nigdy nie wiadomo, jest tam ktos czy nie a tak byloby widac.. kto tam przebywa w koncu.. jest tez kilka okien gdzie widac, kto aktualnie jest online..kto jest aktywny.. itd.

Odp: Nowe pomysły

majgrz11maja
Pomysł jak wąłczyć chat
Na stronie forum proponuję wygospodarować małe okienko kto aktualnie przebywa na chacie.W tedy łatwiej jest się włączyć z wiedzą że coś się tam dzieje.
Co wy na to

zmieniono 1 raz (ostatnio 04 kwi 2009 22:47 przez majgrz11maja)

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Nowe pomysły

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
45Kazik napisał(a):

majgrz11maja napisał(a):

Serwis pod tym względem jest jak na razie do D.Masz rajcie sprawy różne ,ale cel jeden.Ale jak nie potrafią tego zmienić to powinni akceptować tylko zdjęcia podpisane.Może to potrafią


Drążysz temat zdjęć i ich podpisywania, a ja natomiast mówię o niedodawaniu zdjęć przez osoby nie będące twórcami przepisu do którego dokleja się zdjęcie w "wizytówce przepisu". Co innego wstawianie zdjęcia tej potrawy zrobionej przez kogoś innego i pochwalenie się swoim "wyrobem", tam może sobie wstawiać komentujący swoje i nieswoje zdjęcie ponieważ ono, wówczas, nie dotyczy samego przepisu, a tylko obrazuje wykonanie potrawy przez komentującego i wcale nie musi być podpisane ponieważ komentujacy wklejając je automatycznie jest podpisany pod tym komentarzem i załącznikami.
Pozdrawiam

Wlasnei do tego celu sluzy watek..przy kazdy przepisie jest link do watku zaznaczony : Dyskutuj na Forum tam mozemy dodawac nasze zdjecia...

Odp: Odp: Odp: Odp: Nowe pomysły

majgrz11maja napisał(a):

Serwis pod tym względem jest jak na razie do D.Masz rajcie sprawy różne ,ale cel jeden.Ale jak nie potrafią tego zmienić to powinni akceptować tylko zdjęcia podpisane.Może to potrafią


Drążysz temat zdjęć i ich podpisywania, a ja natomiast mówię o niedodawaniu zdjęć przez osoby nie będące twórcami przepisu do którego dokleja się zdjęcie w "wizytówce przepisu". Co innego wstawianie zdjęcia tej potrawy zrobionej przez kogoś innego i pochwalenie się swoim "wyrobem", tam może sobie wstawiać komentujący swoje i nieswoje zdjęcie ponieważ ono, wówczas, nie dotyczy samego przepisu, a tylko obrazuje wykonanie potrawy przez komentującego i wcale nie musi być podpisane ponieważ komentujacy wklejając je automatycznie jest podpisany pod tym komentarzem i załącznikami.
Pozdrawiam

Odp: Nowe pomysły

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
często nudzą się standardowe kanapki wymyśliłam kilka past a potrawy testuje na swojej rodzinie. czasem wystarczy utrzeć ser dodać jaj trochę majonezu i niby standardowa kanapka zmienia się w coś innego

Odp: Odp: Odp: Nowe pomysły

majgrz11maja
Serwis pod tym względem jest jak na razie do D.Masz rajcie sprawy różne ,ale cel jeden.Ale jak nie potrafią tego zmienić to powinni akceptować tylko zdjęcia podpisane.Może to potrafią

Odp: Odp: Nowe pomysły

majgrz11maja napisał(a):

Żeby nie udowadniać kto jest autorem zdjęcia do przepisu proponuję go podpisać każdy ma swój nick , ułatwi to akceptację i może w końcu będzie mniej kłótni.


Mówimy o zupełnie różnych sprawach, chociaż dotyczą one tego samego tematu.
Nie będzie kłótni(?!?) jeśli nie będzie można dokładać zdjęć do nie swojego przepisu.
Tworząc coś mam swoją wizję, lepszą czy gorszą ale to jest COŚ co JA stworzyłem, a ktoś przez np. dodanie ogórka kwaszonego do kurczaka w sosie koperkowym zrobi z tego danie z baru szybkiej obsługi, lub stołówki okresu minionego.

Odp: Nowe pomysły

majgrz11maja
Żeby nie udowadniać kto jest autorem zdjęcia do przepisu proponuję go podpisać każdy ma swój nick , ułatwi to akceptację i może w końcu będzie mniej kłótni.

Odp: Odp: Odp: Nowe pomysły

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
45Kazik napisał(a):

astra napisał(a):

Popieram Kazika w 100%


No, a reszta Narodu ....psiakrew, co, mam wzywać do podpisywania listy poparcia.


Oj, coś mi się zdaje, że demokracja Wam w głowach poprzewracała.Wolnosci Wam się zachciewa.
Podpisywać listę poparcia.
Czekam do ... us .... śmie ..
Jest to termin nieodwołalny i nie podlega zadnym dyskusjom.

Kaziu też Cię całkowicie popieram!

Odpowiedz na/ edytuj Nowe pomysły