Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Obserwuj wątek

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Mienta
  • Mienta

  • Posty: 2
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
Ja tez nie rozsyłam spamu i pewnie nikt na moją Kropkę nie zagłosuje ale co tam Dla mnie zawsze będzie naj i to najważniejsze

A mój głos oddaję na MAKSA, prześliczny kociak

Pozdrawiam!

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

jaNina
  • jaNina

  • Posty: 98
  • Przepisy: 1175
  • Artykuły: 39
Konkursy na głosowanie polegają na tym, że kto ma dużo znajomych lub odwagę by wysyłac maile do ludzi z prośbą o głosowanie - ten wygrywa, a nie najlepszy lub najładniejszy. Dla mnie to bez sensu.
Wstawiłam mojego Rambulka, by go wam pokazać i na pewno nie wygra, bo nikt na niego nie zagłosuje
Dla mnie wszystkie kotki są piękne, a dla każdego jego jest najbardziej kochany!

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
A ja głosuje na :

PUSIĘ bo miała szczęście i dostała nowy domek tak jak mój kocio
CZITĘ bo jest przepiekną małą kicią
CZARNĄ bo jest dużą i czarującą kotką
DAISY bo jest cudowną mruczanką
MANIO bo również miał szczęście znależć dom

Resztę kociaków miziam za uszkiem

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
Tit napisał(a):

Dopuszczalne są wszelkie formy perswazyjnego namawiania innych użytkowników do głosowania na swoje koty, ale nie można wstawiać dodatkowych fotek ani krytykować innych kandydatów.Powodzenia.


a ja myślałam, że niezgodne jest żebranie o głosy a tu proszę.. Szkoda, że nie zauważyłam tego wcześniej bo wtedy bym na pewno nie zgłosiła swojego kota do konkursu

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

motyl87
  • motyl87

  • Posty: 4
  • Przepisy: 177
  • Artykuły: 2
głosuję na Tosia

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

agusia2361
Mi też tak sie wydaje, Moim zdaniem głosy z nowo założonych kont nie powinny być liczone.Ja też biorę udział w tym konkursie ,ale dla mnie to poprostu zabawa a nie jakaś rywalizacja.Pozdrawiam wszystkich i miłego głosowania.

Odp: Odp: Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Popieram w 100%. Osoby, które są tu tylko po nagrodę czyli takie, które założyły konto na potrzebę wzięcia udziału w konkursie, bądź konta, które mają 1 post na swoim profilu i to oddany tutaj nie powinny być liczone. Ale cóż poradzić, ja już pisałam jak pogrywa jedna z uczestniczek Już nawet nie liczę na to, że ktoś zauważy mojego kociaka, bo nie spamuje i nie żebrzę o głosy. Liczyłam na fajny konkurs- tak przynajmniej się wydawało z opisu, a tu nagle jest lawina nowych użytkowników, nic nie wnoszących do strony, tylko chaos i niesprawiedliwość

zmieniono 1 raz (ostatnio 26 lut 2012 16:17 przez Niuniaczka)

Odp: Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Mysiunia napisał(a):

Aż trudno uwierzyć jak wszystkim podoba się Tosia i Feliks do tego stopnia, że specjalnie zakładają nowe konta by tylko oddać głos

Mnie już to wszystko bawi, jak ludzie są zachłanni o nagrody i posuwają się do oszustwa (bo inaczej tego nie można nazwać) jednocześnie bardzo to zniechęca do udziału w jakichkolwiek konkursach na glosy..;/

Bo moim zdaniem ci z nowych kont którzy przed chwilka pozakładali powinni nie brać udziału w głosowaniu.Ale jak mówi zewa po trupach.....
Ale co poradzimy ? Nic

Odp: Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Bernadetta
  • Bernadetta

  • Posty: 151
  • Przepisy: 947
  • Artykuły: 4
Mysiunia napisał(a):

Aż trudno uwierzyć jak wszystkim podoba się Tosia i Feliks do tego stopnia, że specjalnie zakładają nowe konta by tylko oddać głos

Mnie już to wszystko bawi, jak ludzie są zachłanni o nagrody i posuwają się do oszustwa (bo inaczej tego nie można nazwać) jednocześnie bardzo to zniechęca do udziału w jakichkolwiek konkursach na glosy..;/


Mnie już takie zachowania nie bawią tylko irytują...

Odp: Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
przejs napisał(a):

Jaki wysyp głosujących nowych użytkowników

Po trupach do celu........

Odpowiedz na/ edytuj Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl