Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Obserwuj wątek

Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Kochani, dziś z okazji Międzynarodowego Dnia Kota życzymy waszym kotom pociechy z właścicieli, pełnego zrozumienia dla potrzeb waszych kotów i ich dąsów oraz postępów w wychowaniu Was - jakże mało pojętnych istot ludzkich, oby właściciele waszych kotów nie szczędzili im nigdy smakołyków, pieszczot i dobrych słów i zapomnieli na zawsze co to znaczy: "zostaw", "nie drap" i "wynoś się stąd sierściuchu".

Przy tej okazji ogłaszam plebiscyt na najbardziej milusińskiego kota gotujmy.pl.
Tu na tym wątku zgłaszamy kandydaturę kota: zgłoszenie musi zawierać w tytule imię + kandytat/a na kociego/cią Mistera/Miss gotujmy.pl

Zgłoszenie ponadto powinno zawierać - krótki opis kandydata - charakterystykę - może zawierać historię skąd wziął się kot, czym się wyróżnia, jakie są jego ulubione zajęcia, co jest w nim absolutnie wyjątkowego. Opis nie może się składać z więcej niż 500 znaków. Zgłoszenie musi być opatrzone 1-3 zdjęć - najlepiej w różnych interesujących pozach lub sytuacjach. Na kadydatury czekamy do końca dnia w piątek 24.02.2012. Od soboty 25 do końca poniedziałku 27 lutego trwa głosowanie.
Jak będzie wyglądać głosowanie? Każdy użytkownik może zagłosować na jednego kota. Musi napisać post: głosuję na .... - imię kandydata. Można zmieniać swoje typy w danym poście ale tylko do zakończenia głosowania. Jeden użytkownik może głosować tylko raz. Dopuszczalne są wszelkie formy perswazyjnego namawiania innych użytkowników do głosowania na swoje koty, ale nie można wstawiać dodatkowych fotek ani krytykować innych kandydatów. Redakcja nie odpowiada za treść perswazji. Ostrzegam tylko, że spamowanie cudzych skrzynek natarczywym nagabywaniem przynosi zazwyczaj odwrotny skutek od zamierzonego. Nagród jest kilka, są na razie niespodzianką, ale obiecuję już wkrótce je ujawnić. Nagrody zdobędą właściciele kotów, które otrzymają najwięcej głosów. Będą fajne.
Miłej zabawy życzę wszystkim kociarzom i wszystkim kotom oczywiście. Powodzenia.

Odpowiedz na/ edytuj Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl