Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Obserwuj wątek

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Głosuję na kotkę Zuzia,

Ponieważ to nie pierwszy raz ale raczej zdarza się zawsze, że jest zalew nowych użytkowników gdy tylko nowy konkurs jest ogłoszony - organizatorzy powinni zmądrzeć, że tak powiem, i ukrócić tak oczywistą nieuczciwość, Wystarczy w warunkach konkursu napisać, że konkurs jest dla wszystkich użytkowników zarejestrowanych przed, czy do dnia ogłoszenia konkursu bo w końcu te konkursy są dla użytkowników gotujmy.pl a nie użytkowników internetu. Jeśli ktoś zarejestruje się za późno to będą inne konkursy w których będą mogli wziąć udział ale nie w tym.

Odp: Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

grazynaw52
Głosuję na kotka Ma- Gosi, Feliksa

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

caroline1983
Poza moim kotem najbardziej podoba mi sie Marian-Manius. Od zawsze strasznie podobaja mi sie koty tej rasy

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Mirko25
  • Mirko25

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Oddaje glos na SHEENA

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Justine27
  • Justine27

  • Posty: 70
  • Przepisy: 204
  • Artykuły: 0
Wkurzająca większość głosów na dwa koty
Ja rozumiem, że można mieć wielu znajomych, bo dopuszczalne były różne formy reklamy itd, ale żeby wysylać maile do kazdego z uzytkowników strony i sie prosić, nawet do osób które też swoje kociaki wystawiły.... niesprawiedliwe.

Moja SHEENA ma aż 1 głos


Odp: Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Niuniaczka napisał(a):

Dokładnie Moja Dejzula jest dla mnie najpiękniejsza na świecie, najwierniejsza i najcudowniejsza i nic tego nie zmieni także evitko bawmy się i cieszmy, my doceniamy nasz kotki najbardziej

Dokładnie

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Dokładnie Moja Dejzula jest dla mnie najpiękniejsza na świecie, najwierniejsza i najcudowniejsza i nic tego nie zmieni także evitko bawmy się i cieszmy, my doceniamy nasz kotki najbardziej

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Niuniaczka,nasze głosy i tak nie będą brane pod uwagę bo mozna tylko jeden głos oddać,ale jak zabawa to zabawa

Odp: Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

evita0007 napisał(a):

A ja głosuje na :

PUSIĘ bo miała szczęście i dostała nowy domek tak jak mój kocio
CZITĘ bo jest przepiekną małą kicią
CZARNĄ bo jest dużą i czarującą kotką
DAISY bo jest cudowną mruczanką
MANIO bo również miał szczęście znależć dom

Resztę kociaków miziam za uszkiem



A więc ja też zagłosuję na kotki wytypowane przez evitę plus Mapi, Bendżi- piękny różowy nosek

Odp: Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
jaNina napisał(a):

Konkursy na głosowanie polegają na tym, że kto ma dużo znajomych lub odwagę by wysyłac maile do ludzi z prośbą o głosowanie - ten wygrywa, a nie najlepszy lub najładniejszy. Dla mnie to bez sensu.
Wstawiłam mojego Rambulka, by go wam pokazać i na pewno nie wygra, bo nikt na niego nie zagłosuje
Dla mnie wszystkie kotki są piękne, a dla każdego jego jest najbardziej kochany!

jaNina,ja tez mam sporo znajomych ale nigdy nie żebram.Na mojego kocia też nie było głosu ale przecież nie bedę wiadomo że wygra nieuczciwy ktoś ?

zmieniono 1 raz (ostatnio 26 lut 2012 18:11 przez evita0007)

Odpowiedz na/ edytuj Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl