Powróciłem ...

Obserwuj wątek

Odp: Powróciłem ...

Babciagramolka
Witaj .
Widzę ,że nasza rozmowa gdzie indziej zaowocowała Twoim powrotem .Cieszę się ,że doceniłeś spokój i merytoryczną dyskusję .Trzymam kciuki za to by tak pozostało i by tu nie trzeba było ,, przeczekiwać " pyskaczy .
Jeszcze raz witam i baw się dobrze ( z przyjemnością poczytam Twoich porad działkowych choć sama działki nie mam ) - coś dziwnie zioła przyprawowe w doniczce mnie pociągają ( taki jeden znajomy mnie chyba tym zaraził - hi hi ) .

A na przywitanie zamiast kwiatka - Bazylia cynamonowa .
obrazek

Odp: Powróciłem ...

Najpierw generalnie DZIĘKUJĘ za przywitanie.
Pyza, podziwiałem zawsze znawców grzybów, a jeszcze jak potrafią z nich wyczarowywać cuda, to wpadam w zachwyt taki jak przy śledziowych i innych rybnych, smakołykach.
Msewka, wiesz dobrze że nie jestem złośliwy, chyba że mnie ktoś do tego zmusi. Lekkie nadepnięcie na odcisk traktuję jako faux pas, najwyżej lekko klepnę chociaż czasem fakt lekkie szyderstwo mnie dopada ale jak nie zareagować na "notoryczne trzymanie się "niescisłości".
Misiaczku, nie bój się szczerości, bój się fałszu, zakłamania etcetc. a co do działki to u mnie duuuuże zmiany, przybyło drzewek, werandę wykafelkowałem... może fotki jesienne pstryknę, a i mało brakowało na dzialce sepuku bym piłą popełnił i noge obciął sobie.Skńczyło się na naruszeniu skóry i kilku szwach.Już pogojone tylko strupki małe zostały.
Persik, gdzie Twoje "pierwsi" ... uległaś pruderyjnym bigotom(obu płci) i napaleńcom? wróciłem, poczytam co się działo. Wiem tylko ze moj dawny "podopieczny" coś narozrabiał. Dostal po uszach (oj, niemal dosłownie).
Kinga, z Tobą chyba nie zadarłem ?...przynajmniej jedna co mnie nie będzie bić.
Sarenko, dziękuję Ci za pewien post i zawarte w nim życzenia, może spełnią się.
Doro, też chyba nie zgrzytało między nami, jesli tak to nie pamietam , raczej nie było nic
No i to by było na tyle aha...

Odp: Powróciłem ...

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Kaziu,rowniez Cie witam

Odp: Powróciłem ...

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Witaj Kaziku, wracasz na ''stare smieci'' czy nowe?

Odp: Odp: Powróciłem ...

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
I ja witam

Odp: Powróciłem ...

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
witamy ponownie

Odp: Powróciłem ...

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Ale do mnie Kaziku tak całkiem szczerze nie pisz proszę , bo ja się tej Twojej szczerości aż boję. Ale na działce z przyjemnością z Tobą posiedzę i posłucham Twoich rad jak dawniej....i pochwalę się swoimi zwierzątkami

Odp: Odp: Odp: Powróciłem ...

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
specjalnie wzięłam te złosliwości w cudzysłów bo poznałam troszkę Kazika jako osobę piszącą nie tyle złośliwie co po prostu szczerze to co myśli

Odp: Odp: Powróciłem ...

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Pyza napisał(a):

Witaj Kaziku, już się troszkę znamy u "konkurencji"
Już się cieszę na Twoje "złośliwości"

Ja złośliwości od Ciebie nie odczułam.A tylko zacznij, to, no......!
Przynajmniej nie będziemy narzekać na nudę.

Odp: Powróciłem ...

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Witaj Kaziku, już się troszkę znamy u "konkurencji"
Już się cieszę na Twoje "złośliwości"

Odpowiedz na/ edytuj Powróciłem ...