Tu serwis chwalimy :D

Obserwuj wątek

Odp: Tu serwis chwalimy :D

Ta opcja jest w fazie testowania. Jeszcze nie jest skończona.

Odp: Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

Zastanawiam się, czy dać tylko 3 czy więcej, co na ten temat sądzicie?

Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
Pyza napisał(a):

zauważyłam tę opcję dzisiaj więc nie wiem czy była wcześniej czy nowość, ale dodając przepis można teraz dodać aż 3 zdjęcia! pierwsze będzie jako główne a 2 pozostałe są widoczne po otwarciu tego głównego w przepisie - bardzo mi się podoba ta nowinka!

czyli dobrze widziałam....wczoraj nie było możliwości dodania 3 zdjęć....teraz będzie można pokazac poszczególne etapy...fajnie

Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Pyza napisał(a):

zauważyłam tę opcję dzisiaj więc nie wiem czy była wcześniej czy nowość, ale dodając przepis można teraz dodać aż 3 zdjęcia! pierwsze będzie jako główne a 2 pozostałe są widoczne po otwarciu tego głównego w przepisie - bardzo mi się podoba ta nowinka!

Kiedy rano dodawałam przepisy, jeszcze nie było, czyli dzisiejsza nowinka. Bardzo dobra nowinka!

Odp: Tu serwis chwalimy :D

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
zauważyłam tę opcję dzisiaj więc nie wiem czy była wcześniej czy nowość, ale dodając przepis można teraz dodać aż 3 zdjęcia! pierwsze będzie jako główne a 2 pozostałe są widoczne po otwarciu tego głównego w przepisie - bardzo mi się podoba ta nowinka!

Odp: Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Henia napisał(a):

Sarenka napisał(a):

Dobrze, ze są tutaj osoby które konsekwentnie wałczą z wszelkimi nieprawidłowościami, niejednokrotnie zbierając przy tym cięgi... Podziwiam

Żebyś wiedziała jakie czasem cięgi i od kogo! Ale ja i tak lubię wszystkich oprócz kopiarzy i już!
Dziękuję!

Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Pyza napisał(a):

ale wazelina

ale muszę przyznać, że faktycznie wszystkie moderatorki są zawsze pomocne

Pyzuniu, to nie wazelina, to bardzo sympatyczny użytkownik!

Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Sarenka napisał(a):

Dobrze, ze są tutaj osoby które konsekwentnie wałczą z wszelkimi nieprawidłowościami, niejednokrotnie zbierając przy tym cięgi... Podziwiam

Żebyś wiedziała jakie czasem cięgi i od kogo! Ale ja i tak lubię wszystkich oprócz kopiarzy i już!
Dziękuję!

Odp: Tu serwis chwalimy :D

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Dobrze, ze są tutaj osoby które konsekwentnie wałczą z wszelkimi nieprawidłowościami, niejednokrotnie zbierając przy tym cięgi... Podziwiam

Odp: Tu serwis chwalimy :D

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
ale wazelina

ale muszę przyznać, że faktycznie wszystkie moderatorki są zawsze pomocne

Odpowiedz na/ edytuj Tu serwis chwalimy :D