Tu serwis chwalimy :D

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

Tit napisał(a):

Przed audycją przeglądałam statystyki, zarówno tego co ludzie dodają i czego poszukują na gotujmy.Tak jak w społeczeństwie, jest elita, jest średnia i to co poniżej średniej.

Jeśli cię to pocieszy tokijko, to do elity z pewnością należysz. Ale nasunęłaś mi pomysł: dobrze by było mieć takie hasło opisujące gotujmy, ładnie to napisałaś:
Gotujmy: portal dla ludzi, którzy lubią gotować!

Chodzi o takie hasło, które, można by sobie na stronę główną zawiesić, określające tożsamość gotujmy, które jednym zdanie odda o co w tym wszystkim chodzi. Może ktoś wpadnie jeszcze na jakiś dobry pomysł? Pzdr. Dla najlepszego hasła oczywiście kubeczek Tit


Moja propozycja:

"GOTUJMY KOCHAJĄC i KOCHAJĄC GOTUJMY"


zmieniono 1 raz (ostatnio 19 lis 2009 19:03 przez Kazik45)

Odp: Tu serwis chwalimy :D

Przepraszam że wtrącam moje trzy grosze,ale zawsze kiedy jestem na stronie to zaczepiam o forum i nie widzę w postach Kazika żadnych obrazliwych tekstów.Ale cokolwiek by nie napisał zostaje za to zbesztany.
Tak nie można.Przecież każdy ma prawo dostać drugą szansę.
Z góry przepraszam jeśli kogoś uraziłam.Po prostu piszę to co czuję.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

A już tak mniej powaznie w sprawie nowych przepisów. Tit, nie mam w Wordzie pozaznaczane które przepisy sa juz wstawione na GOTUJMY a ktore nie i wyszukiwanie ich tu na portalu jest nieco pracochłonne. Ta kara i zemsta na mnie, co określam jako"dziecięce"zachowanie

(Obraziłem znów kogos i mogę dostac bana?!).

Boli mnie tylko, że kierowałem odpowiedź do Władzy i żadnej odpowiedzi dopiero na "otrzejszą krytykę" odpowiedziałaś mało przyjemnie informując, że odmowa jest ZEMSTĄ ... Karą(?!?) niewspółmierną do winy(?). Ban w rzeszywistosci został nałozony na skutek MOICH ODWOŁYWAŃ SIĘ w tym DO EPITETU jakim zostałem obdarowany przez WŁAŚCICIELKĘ(!), a który mogł brzmieć: k...utas, k...retyn, k...uternoga, k...abotyn
Czy uważasz że to było wobec mnie kulturalne zachowanie?...
Taką odpowiedź dostałem na moje przeprosiny ... całkowicie zignorowane ale epitetem obdarowany.

zmieniono 1 raz (ostatnio 19 lis 2009 18:54 przez Kazik45)

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

Tit napisał(a):

Kazik zejdź ze mnie natychmiast. Nie biorę na siebie, odpowiedzialności za to, że ludzie gotują to co gotują i jakie przepisy dodają. Weź się za konstruktywną robotę, dodawaj złośliwe i sarkastyczne komentarze do tych - jak to określiliście kiepskich i kiczowatych przepisów, a mnie nie gryź bo ci kaganiec założę. Dodałeś dziś jakiś fajny przepis?
Tit


Kurde, dopiero zobaczylem że do mnie adresujesz.
Kochana Tit ja naprawdę chcialem tylko uspokoić Kogoś by nie narażała się ani Tobie (ani też nie stresowała), ani żadnej Osobie, która Władzą jest.śmiechnij się, tak leciutko. A co do hasła to coś pokombunuję, tylko ...napewno nie wygram.
No może wygram jeśli Ty będziesz w jury konkursowym jako przewodnicząca i to z piecioma głosami

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

zuzi napisał(a):

Tit napisał(a):

Kazik zejdź ze mnie natychmiast. Nie biorę na siebie, odpowiedzialności za to, że ludzie gotują to co gotują i jakie przepisy dodają. Weź się za konstruktywną robotę, dodawaj złośliwe i sarkastyczne komentarze do tych - jak to określiliście kiepskich i kiczowatych przepisów, a mnie nie gryź bo ci kaganiec założę. Dodałeś dziś jakiś fajny przepis?
Tit


Nie bronie nikogo ale Kazik miał duzo fajnych przepisów dopuki nie opuscił portalu po tym jak go szykanowano-może doda je z powrotem.



Zuzi, przepisy są tylko w "akcie zemsty"(!) na zasadzie KARA TO KARA (zemsta za Siostrę) Starzy Właściciele nie wyrażają zgody na przeniesienie ich pod mojego nowego nicka.
Chciałem je powielić pod nowego nicka ale obawiam się że nie przejdą przez sito moderatorskie. Do dziś nie otrzymałem bowiem odpowiedzi na pytanie w tej sprawie. Pytanie zadane na forum.
Pozdrawiam i dziękuje za zainteresownie się moimi starymi przepisami, z nowymi jednak wstrzymuję się.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

Jego przepisy nie znikły, nadal tu są.

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Tit napisał(a):

Kazik zejdź ze mnie natychmiast. Nie biorę na siebie, odpowiedzialności za to, że ludzie gotują to co gotują i jakie przepisy dodają. Weź się za konstruktywną robotę, dodawaj złośliwe i sarkastyczne komentarze do tych - jak to określiliście kiepskich i kiczowatych przepisów, a mnie nie gryź bo ci kaganiec założę. Dodałeś dziś jakiś fajny przepis?
Tit


Nie bronie nikogo ale Kazik miał duzo fajnych przepisów dopuki nie opuscił portalu po tym jak go szykanowano-może doda je z powrotem.

zmieniono 1 raz (ostatnio 19 lis 2009 12:28 przez zuzi)

Odp: Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

Kazik zejdź ze mnie natychmiast. Nie biorę na siebie, odpowiedzialności za to, że ludzie gotują to co gotują i jakie przepisy dodają. Weź się za konstruktywną robotę, dodawaj złośliwe i sarkastyczne komentarze do tych - jak to określiliście kiepskich i kiczowatych przepisów, a mnie nie gryź bo ci kaganiec założę. Dodałeś dziś jakiś fajny przepis?
Tit

Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

Przed audycją przeglądałam statystyki, zarówno tego co ludzie dodają i czego poszukują na gotujmy.Tak jak w społeczeństwie, jest elita, jest średnia i to co poniżej średniej.

Jeśli cię to pocieszy tokijko, to do elity z pewnością należysz. Ale nasunęłaś mi pomysł: dobrze by było mieć takie hasło opisujące gotujmy, ładnie to napisałaś:
Gotujmy: portal dla ludzi, którzy lubią gotować!

Chodzi o takie hasło, które, można by sobie na stronę główną zawiesić, określające tożsamość gotujmy, które jednym zdanie odda o co w tym wszystkim chodzi. Może ktoś wpadnie jeszcze na jakiś dobry pomysł? Pzdr. Dla najlepszego hasła oczywiście kubeczek Tit

Odp: Tu serwis chwalimy :D

"Takich przepisów jest na gotujmy najwięcej - patrz nasze sałatki. "
CH....Faktycznie a ja myslalam ,ze to portal dla koneserow i ludzi co lubia gotowac!

Odpowiedz na/ edytuj Tu serwis chwalimy :D