Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

Obserwuj wątek

Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Pomysł świetny....Brawo Sarenka no dzięki dla Dobrego. Może wreszcie prawdziwi pasjonaci zaczną tu wodzić prym. A portal będzie się rządził prawami ludzi uczciwie dążącymi do poszerzania swoich kulinarnych możliwości.

zmieniono 1 raz (ostatnio 27 lip 2009 22:46 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Ach

Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Sarenka, to Twoj pomysl, gratuluje - mysle, ze bedzie dobrze przyjety.

Zawsze podkreslam, ze dobre pomysly chetnie i z dumą wdrazamy.

pozdrowienia!

Odp: Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1

Swoja droga wprowadzam niniejszym ograniczenie: mozna wygrac ranking tygodnia tylko 1 raz na 4 tygodnie. W przypadku gdy zwyciezca kolejnego rankingu wygral w poprzednim, naagroda przechodzi na rece osoby z 2-go miejsca. W przypadku, gdy osoba z 2-go miejsca rowniez sie nie kwalifikuje, nagroda przechodzi na 3-cie miejsce, itd, az nie zostanie wyloniony prawowity zwyciezca.
Prosze o komentarze.[/quote]

Ufffff, uf i hurraaa Jestem o niebo szczesliwsza i zaczelam sie usmiechac

Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Poki co przejrzalem oceny wystawione przepisom kiwi z rankingu http://ludzie.gotujmy.pl/najlepsze-przepisy,h0a2009b29/
oraz aktualnego
http://ludzie.gotujmy.pl/najlepsze-przepisy,h0a2009b30/.
Widze, ze po moich ostrzezeniach w zasadzie skonczylo sie ocenianie samej siebie (3 glosy byly jeszcze takie, ale je usunalem, co nie zmienilo znaczaco wygladu rankingu).
Tymczasem zaczelo sie namawianie innych do glosowania. W tej sprawie pisala do mnie tez jedna z Was (nie wiem czy ma zyczenie ujawniac nicka) - i nie byl to nikt ze skarzacych sie na tej stronie.
Moi drodzy, nie glosujmy na przepisy kiwi i problem sie skonczy.
Albo od drugiej strony:
Zobaczcie liczby przy rankingach, np. ilosc glosujacych osob. Na przepis kiwi 20 (1 m-ce), na przepis Bahusa 15 osob (2 m-ce), itd. Widac, ze nie ma jakiejs gigantycznej przewagi. Ja bym poszedl w kierunku mobilizacji do glosowania. Jak elektorat rozbuduje sie chociaz 2x to problem kiwi zostanie wyeliminowany, po prostu wtedy bedzie tyle glosow ze jej ponamawiany elektorat zginie jak kropla w morzu. Nie sugeruje wcale do namawiania na glosowanie na samych siebie. Ogolnie informujmy np. nowych w watku powitalnym, ze jest cos takiego jak ranking tygodniowy i oobywatelskim obowiazkiem jest zaglosowac.

Swoja droga wprowadzam niniejszym ograniczenie: mozna wygrac ranking tygodnia tylko 1 raz na 4 tygodnie. W przypadku gdy zwyciezca kolejnego rankingu wygral w poprzednim, naagroda przechodzi na rece osoby z 2-go miejsca. W przypadku, gdy osoba z 2-go miejsca rowniez sie nie kwalifikuje, nagroda przechodzi na 3-cie miejsce, itd, az nie zostanie wyloniony prawowity zwyciezca.
Prosze o komentarze.

zmieniono 1 raz (ostatnio 27 lip 2009 21:30 przez dobry)

Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
A moze wlasciwym rozwiazaniem byloby wprowadzenie pewnego rodzaju ograniczen? Chodzi mi o to, aby wiecej osob moglo wygrywac, bo jesli tak dalej pojdzie, to nasza kiwi za pomoca oszustw i kretactw, na dobre zadomowi sie na szczytowej pozycji, reasumujac, juz to zrobila Nie chce uczestniczyc w takim cyrku, poki co wstrzymuje sie z dodawaniem przepisów, bo kilmat tutaj mi nieodpowiada. Prosze o wprowadzenie nowych zasad np. w konkursie o nagrode tygodnia moznabrac udzial raz na miesiac, a w rankingu miesiecznym, raz na kwartal - przykladowe propozyje. Zalezy mi jednak na tym, aby wiecej osob moglo uczciwie zdobyc zasluzona nagrode. Meczy mnie juz ta kwasna uzytkowniczka.. oj meczy.

Odp: Odp: Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
mania napisał(a):

Sarenka napisał(a):

Dobry, wszyscy domyslamy sie, ze gdybys chcial, moglbys sprawdzic, czy osoby, ktore zostaly poproszone kiwi o ocene wybranych przez nia przepisow (podejrzewam, ze tych konkursowych), faktycznie robia to po dzis dzien. Osobiscie dostalam od niej taka propozycje kilka m-cy temu, ocenilam jej przepis, ktory wedlug mnie zasluzyl na taka ocene, ale nie wydalam jej odnosnie przepisu, o ktorego ocene prosila. Wiecej dialogu nie kontynuowalam, ale wiem, ze wiele osob dostalo podobna propozycje, niektorzy ujawnili to na forum. Uwazam, ze nader delikatnie obchodzisz sie z tym indywiduum, jakim jest nasza kombinujaca uzytkowniczka.
A to sa dwie wiadomosci, ktore dostalam od kiwi:
Od:
kiwi
online
Napisane: 27 kwi 2009, 17:36
Temat:
Witam!
Czy mogę zapraszam na oceny mojej przepisy "Mazurek na waflach" i inne, Ja bedzie również ci oceny! Pozdrawiam cieplutko! Odp

Szczegóły wiadomości

Od:
kiwi
online
Napisane: 27 kwi 2009, 18:27
Temat:
Miłego dnia! Dzięki za ocenę Czy mogę jeszcze raz na ocenę "Mazurek na waflach"

Wszystko mowi samo za siebie, czyz trzeba dodawac wiecej? Moze tylko tyle: spojrzcie na date... mniemam, ze w ciagu tych kilku miesiecy slodka kiwi nazbierala pokazne stadko swoich gluptakow.
Prosze o pociagniecie do konsekwencji, ja mam juz po dziurki w nosie tej blazenady...


Sarenko Ja rowniez dostalam taka propozycje od Kiwi kilka dni temu , ale nie pamietam na jaki przepis poniewaz wykasowalam jej wiadomosc od razu ,takie cos mnie wogole nie intersuje nie chce zeby taka nieuczciwa osoba wogole oceniala moje przepisy .Ocenilam jej jeden przepis i zaraz doslownie za kilka minut ona zaczela oceniac moje co dla mnie wogole jest totalna zenada ,ciekawe co by bylo jakbym jej jedynke wystawila

Co by bylo ManiuRewanz poprostu rewanz,wiekszosc z nas juz to przechodzila

Odp: Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
Sarenka napisał(a):

Dobry, wszyscy domyslamy sie, ze gdybys chcial, moglbys sprawdzic, czy osoby, ktore zostaly poproszone kiwi o ocene wybranych przez nia przepisow (podejrzewam, ze tych konkursowych), faktycznie robia to po dzis dzien. Osobiscie dostalam od niej taka propozycje kilka m-cy temu, ocenilam jej przepis, ktory wedlug mnie zasluzyl na taka ocene, ale nie wydalam jej odnosnie przepisu, o ktorego ocene prosila. Wiecej dialogu nie kontynuowalam, ale wiem, ze wiele osob dostalo podobna propozycje, niektorzy ujawnili to na forum. Uwazam, ze nader delikatnie obchodzisz sie z tym indywiduum, jakim jest nasza kombinujaca uzytkowniczka.
A to sa dwie wiadomosci, ktore dostalam od kiwi:
Od:
kiwi
online
Napisane: 27 kwi 2009, 17:36
Temat:
Witam!
Czy mogę zapraszam na oceny mojej przepisy "Mazurek na waflach" i inne, Ja bedzie również ci oceny! Pozdrawiam cieplutko! Odp

Szczegóły wiadomości

Od:
kiwi
online
Napisane: 27 kwi 2009, 18:27
Temat:
Miłego dnia! Dzięki za ocenę Czy mogę jeszcze raz na ocenę "Mazurek na waflach"

Wszystko mowi samo za siebie, czyz trzeba dodawac wiecej? Moze tylko tyle: spojrzcie na date... mniemam, ze w ciagu tych kilku miesiecy slodka kiwi nazbierala pokazne stadko swoich gluptakow.
Prosze o pociagniecie do konsekwencji, ja mam juz po dziurki w nosie tej blazenady...


Sarenko Ja rowniez dostalam taka propozycje od Kiwi kilka dni temu , ale nie pamietam na jaki przepis poniewaz wykasowalam jej wiadomosc od razu ,takie cos mnie wogole nie intersuje nie chce zeby taka nieuczciwa osoba wogole oceniala moje przepisy .Ocenilam jej jeden przepis i zaraz doslownie za kilka minut ona zaczela oceniac moje co dla mnie wogole jest totalna zenada ,ciekawe co by bylo jakbym jej jedynke wystawila

Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Dobry, wszyscy domyslamy sie, ze gdybys chcial, moglbys sprawdzic, czy osoby, ktore zostaly poproszone kiwi o ocene wybranych przez nia przepisow (podejrzewam, ze tych konkursowych), faktycznie robia to po dzis dzien. Osobiscie dostalam od niej taka propozycje kilka m-cy temu, ocenilam jej przepis, ktory wedlug mnie zasluzyl na taka ocene, ale nie wydalam jej odnosnie przepisu, o ktorego ocene prosila. Wiecej dialogu nie kontynuowalam, ale wiem, ze wiele osob dostalo podobna propozycje, niektorzy ujawnili to na forum. Uwazam, ze nader delikatnie obchodzisz sie z tym indywiduum, jakim jest nasza kombinujaca uzytkowniczka.
A to sa dwie wiadomosci, ktore dostalam od kiwi:
Od:
kiwi
online
Napisane: 27 kwi 2009, 17:36
Temat:
Witam!
Czy mogę zapraszam na oceny mojej przepisy "Mazurek na waflach" i inne, Ja bedzie również ci oceny! Pozdrawiam cieplutko! Odp

Szczegóły wiadomości

Od:
kiwi
online
Napisane: 27 kwi 2009, 18:27
Temat:
Miłego dnia! Dzięki za ocenę Czy mogę jeszcze raz na ocenę "Mazurek na waflach"

Wszystko mowi samo za siebie, czyz trzeba dodawac wiecej? Moze tylko tyle: spojrzcie na date... mniemam, ze w ciagu tych kilku miesiecy slodka kiwi nazbierala pokazne stadko swoich gluptakow.
Prosze o pociagniecie do konsekwencji, ja mam juz po dziurki w nosie tej blazenady...

Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Kiwi namawia uczestnikow do glosowania na jej przepisy.
Jezeli ktos dobrowolnie glosuje, nie powinnismy sie pozniej dziwic.
Sprawa zostanie tez sprawdzona pod katem ewentualnego glosowania z wlasnych kont.

Odpowiedz na/ edytuj Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"