Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Sarenka napisał(a):

A przy okazji, chcialabym wspomniec, o pewnej uzytkownicce, wspaniales osobie ze znakomitymi przepisami, przy ktorych w wiekszosci nie widnieja zadne fotki przyrzadzonych potraw, ale jej przepisy sa sprawdzone, ciekawe i bardzo apetyczne, mimo, ze bez fotek. Mam do tej osoby duzy kredyt zaufania i wiem, ze mnie nie zawiedzie. Jej przepisy polecam goraco wszystkim, a jest nia Natala1210

Sarenko to prawda,Natala ma naprwde fajne przepisy,na ktore zagladamy pomimo tego,ze nie ma zdjec,ale my wiemy,ze Natala ta strone traktuje powaznie i jak wstawia przepisy,to napewno je kiedys robila i wyprobowywala,ja sama mam mnostwo przepisow w swoim kajeciku(przywiezionym jeszcze z Polski),ktorych jeszccze nie robilam,bo co rusz na tej stronce wyszukuje jakies,nowe,fajne receptury,i z nich korzystam,i mysle,ze te moje dawno juz nie robione,ale wypróbowane tez kiedys wstawie bez zdjecia

Odp: Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Sarenka napisał(a):

Oj czekalo sie na te slowa dobry Ja jestem , choc wiem, ze i tak nasze asy cos wymysla
Chcialabym jeszcze poprosic Ciebie dobry, abys rozwazyl kwestie debaty nad problemem zakladania wielu kont przez jednego uzytkownika na serwisie gotujmy, po to, aby wysoko oceniac swoje przepisy i zdobywac nagrody... sam zernij:
https://gotujmy.pl/ciasto-orzechowe,przepisy,44062.html
Brakuje tutaj meskiej reki

I ja tez juz o tym pisalam,widac golym okiem na niejednym bardzo kiepskim przepisie,nad ktorym goruje najwyzsza nota,ze tego nie ocenial nikt,kto kuchnie i gotowanie traktuje powaznie

Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Oj czekalo sie na te slowa dobry Ja jestem , choc wiem, ze i tak nasze asy cos wymysla
Chcialabym jeszcze poprosic Ciebie dobry, abys rozwazyl kwestie debaty nad problemem zakladania wielu kont przez jednego uzytkownika na serwisie gotujmy, po to, aby wysoko oceniac swoje przepisy i zdobywac nagrody... sam zernij:
https://gotujmy.pl/ciasto-orzechowe,przepisy,44062.html
Brakuje tutaj meskiej reki

Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Sluchajcie, widze ze sprawa zdjec jeszcze byc moze bedzie dyskutowana, ale kwestia konkursow jest chyba rozstrzygnieta.
W takim razie mysle, ze kolejny konkurs odbedzie sie juz wg nowych regul, tj. w ramach ustalonego tematu beda dodawane przepisy lecz dopiero nadane im oceny wytypuja zwyciezce, cos na ksztalt obecnego rankingu tygodnia.

pozdrawiam!

Odp: Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Sarenka napisał(a):

A przy okazji, chcialabym wspomniec, o pewnej uzytkownicce, wspaniales osobie ze znakomitymi przepisami, przy ktorych w wiekszosci nie widnieja zadne fotki przyrzadzonych potraw, ale jej przepisy sa sprawdzone, ciekawe i bardzo apetyczne, mimo, ze bez fotek. Mam do tej osoby duzy kredyt zaufania i wiem, ze mnie nie zawiedzie. Jej przepisy polecam goraco wszystkim, a jest nia Natala1210

Podpisuję się pod tym rękami i nogami.Do jednego przepisu dodałam nawet fotkę.Danie to do dziś robię i smakuje całej rodzince.Zresztą na wszystkie zapytania odnośnie potraw odpowiada zawsze ,szybko i precyzyjnie.Więc wiadomo,że to fachura.A co niektórym zadano pytania co do niejasności w przepisie i nie chciało się im odpisać.Może sami nie wiedzieli?

Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
A przy okazji, chcialabym wspomniec, o pewnej uzytkownicce, wspaniales osobie ze znakomitymi przepisami, przy ktorych w wiekszosci nie widnieja zadne fotki przyrzadzonych potraw, ale jej przepisy sa sprawdzone, ciekawe i bardzo apetyczne, mimo, ze bez fotek. Mam do tej osoby duzy kredyt zaufania i wiem, ze mnie nie zawiedzie. Jej przepisy polecam goraco wszystkim, a jest nia Natala1210

Odp: Odp: Odp: Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
W sprawie dodawania zdjęć nie dam się przekonać argumentem, że nie każdy ma aparat - to zbyt szeroka furtka dla kombinatorów a to przecież chcielibyśmy ukrócić. Większość osób mających internet i chcących brać czynny udział w życiu takiego portalu jak ten, ma aparaty. Po prostu łatwiej jest skopiować cudze zdjęcia niż przygotować danie. Wolę kiepskiej jakości zdjęcie potrawy, nad której widać, że ktoś się napracował niż super foty z innego źródła. A czy zdjęcie jest robione w domu czy kopiowane to przeważnie widać na pierwszy rzut oka a wtedy nie oceniam tego przepisu, co nie zmienia faktu, że takie osoby powinny być ukarane w jakiś sposób - niestety, nie zawsze wiemy skąd pochodzą zdjęcia albo ludziom nie chce się reagować czując, że walczą z wiatrakami a szkoda.

Odp: Odp: Odp: Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
kinga napisał(a):

Pyza napisał(a):

Jeśli mamy podnieść poprzeczkę w konkursach to uważam, że powinny być do takowych przyjmowane tylko przepisy ze zdjęciami - konkurs to konkurs, trzeba sie trochę wysilić. Zauważcie, że większość wstawiana obecnie ich nie posiada bo po co się wysilać? sztuka jest sztuka...

Pyzo, propozycja dodawania przepisów przynajmniej konkursowych lacznie ze zdjeciami wychodzila i ode mnie,ale co nie ktorzy stwierdzili,ze nie wszyscy maja aparaty,jak najbardziej sie z tym zgadzam,bo w sumie byc moze nie kazdy ma mozliwosc robienia zdjecia danej potrawie Jak dla mnie to bylby naprwde prawdziwy konkurs w ktorym oprocz samych (najczersciej beznadziejnych)przepisów bylo dodane jeszcze zdjecie


Masz rację, zdjęcia w ekskluzywnie wydanych książkach są tak świetnej jakości, ze dobrze się je reprodukuje. (i jak pięknie wyglądają przy przepisach na gotujmy.pl)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Pyza napisał(a):

Jeśli mamy podnieść poprzeczkę w konkursach to uważam, że powinny być do takowych przyjmowane tylko przepisy ze zdjęciami - konkurs to konkurs, trzeba sie trochę wysilić. Zauważcie, że większość wstawiana obecnie ich nie posiada bo po co się wysilać? sztuka jest sztuka...

Pyzo propozycja dodawania przepisów przynajmniej konkursowych lacznie ze zdjeciami wychodzila i ode mnie,ale co nie ktorzy stwierdzili,ze nie wszyscy maja aparaty,jak najbardziej sie ztym zgadzam,bo w sumie byc moze nie kazdy ma mozliwosc robienia zdjecia danej potrawieJak dla mnie to bylby naprwde prawdziwy konkurs w ktorym oprocz samych(najcersciej beznadziejnych)przepisów bylo dodane jeszcze zdjecie

Odp: Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
msewka napisał(a):

Jeśli mogę podam swoją propozycję.Przepisy z konkursów mogłyby być oceniane przez gotujmowiczów i najlepsze propozycje wygrywałyby.Ilość dobrych przepisów konkursowych i ich jakość miałaby szansę wygrać, a nie tylko ilość i bylejakość ,w co niektórych przypadkach.

Msewko mi tez sie podoba Twoja propozycja,przyznaje,tylko trzeba wziasc pod uwage,ze co niektore osoby maja po kilka kont i tak naprwde sami oceniaja swoje przepisy wstawiajac najwyzsze notyWiec moze jeszcze dobrze byloby do oceny dodac równiez komentarz uzasadniajacy dlaczego akurat ten przepis przypadl nam do gustu i dlaczego ocenia sie go na taka ocene

Odpowiedz na/ edytuj Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"