Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

zuzi napisał(a):

Bahus napisał(a):

Przypuszczam, że Kiwi to ktoś zza granicy. Nie zna polskiego więc posługuje się automatycznym tłumaczem (translatorem) Zastanawia mnie tylko jak może dodawać "swoje" przepisy jak nie zna języka polskiego.Chciałem już to dawno napisać, ale bałem się, że pomyślicie, że chcę ja "wykolegować" bo mnie prześcignęła w rankingu.


Jak mogłeś nawet tak pomyśleć
Nie porównuj siebie do niej i to nigdy
Ona tobie do pięt nie dorasta-mam tu na mysli przepisy i doswiadczenie.
(pisze to co czuje-żeby ktos nie pomyślał że właże Bahusowi do "d.. bez mydła" żeby mu się przylizać )

Nigdzie Bahusowi nie włazisz,tylko szczerą prawdę piszesz.Myślę,że to nie tylko moje zdanie.

Odp: Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Bahus napisał(a):

Przypuszczam, że Kiwi to ktoś zza granicy. Nie zna polskiego więc posługuje się automatycznym tłumaczem (translatorem) Zastanawia mnie tylko jak może dodawać "swoje" przepisy jak nie zna języka polskiego.Chciałem już to dawno napisać, ale bałem się, że pomyślicie, że chcę ja "wykolegować" bo mnie prześcignęła w rankingu.


Jak mogłeś nawet tak pomyśleć
Nie porównuj siebie do niej i to nigdy
Ona tobie do pięt nie dorasta-mam tu na mysli przepisy i doswiadczenie.
(pisze to co czuje-żeby ktos nie pomyślał że właże Bahusowi do "d.. bez mydła" żeby mu się przylizać )

Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Przypuszczam, że Kiwi to ktoś zza granicy. Nie zna polskiego więc posługuje się automatycznym tłumaczem (translatorem) Zastanawia mnie tylko jak może dodawać "swoje" przepisy jak nie zna języka polskiego.Chciałem już to dawno napisać, ale bałem się, że pomyślicie, że chcę ja "wykolegować" bo mnie prześcignęła w rankingu.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
ulcia21 napisał(a):

Witam was serdecznie...

Zagladam co jakis czas i dzis przeczytalam wiadomosc od kolezanki/kolegi( bo nie mam pojecia jaka to plec) KIWI.
,Bardzo dziekuje i sliczniutko dla mnie oceny 2.Ja bede rowniez ci Jedynke przepisy,
Pzdr
kiwi
I bach moje 3 przepisy dostaly po 1.Napewno to przezyje.
Ale mam watpliwosci czy ta osoba jest przy zdrowych zmyslach?
I czy to jest w porzadku,ale niech jej bedzie ,tylko po co wypisuje takie rzeczy
Wet za wet.Msciwy czlowiek z tej osoby.Walczy jak lwica.


Ona najpierw niech nauczy się poprawnej polszczyzny a później niech pisze cokolwiek.
Przepisy mają jakąś składnie ale jak ma napisać coś od siebie to "rany julek" nie wiadomo o co jej chodzi.(jej polszczyzna pozostawia wiele do życzenia).
Ulcia nie przejmuj się takimi ludźmi.

Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
Witam was serdecznie...

Zagladam co jakis czas i dzis przeczytalam wiadomosc od kolezanki/kolegi( bo nie mam pojecia jaka to plec) KIWI.
,Bardzo dziekuje i sliczniutko dla mnie oceny 2.Ja bede rowniez ci Jedynke przepisy,
Pzdr
kiwi
I bach moje 3 przepisy dostaly po 1.Napewno to przezyje.
Ale mam watpliwosci czy ta osoba jest przy zdrowych zmyslach?
I czy to jest w porzadku,ale niech jej bedzie ,tylko po co wypisuje takie rzeczy
Wet za wet.Msciwy czlowiek z tej osoby.Walczy jak lwica.

Odp: Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

teresa.rembiesa
mamqa napisał(a):

nie wiem jak inni ale ja jak nawet przypadkiem wejdę na przepis autorstwa kiwi to nawet nie czytam... nie warto tracić czasu... za to warto się zastanowić czy ktoś kto wypróbuje taki przepis i nie wyjdzie mu to co oczekiwał czy jeszcze wróci do serwisu o gotowaniu? No bo chyba dobry portal nie polecałby złych przepisów... no ale to takie moje prywatne spostrzeżenie...


BRAWO bardzo słuszne spostrzeżenie

Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
nie wiem jak inni ale ja jak nawet przypadkiem wejdę na przepis autorstwa kiwi to nawet nie czytam... nie warto tracić czasu... za to warto się zastanowić czy ktoś kto wypróbuje taki przepis i nie wyjdzie mu to co oczekiwał czy jeszcze wróci do serwisu o gotowaniu? No bo chyba dobry portal nie polecałby złych przepisów... no ale to takie moje prywatne spostrzeżenie...

Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Dodam od siebie, ze - Kiwi - jestes na cenzurowanym, uwazaj, nazbieralas sobie juz niezle i prosisz sie o rozwiazania ostateczne...

Odp: Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Ktos wreszcie konkretnie zirytowal sie na Twoje zagrywki kiwi, teraz wiesz jak to jest byc obsypana jedynkami, bo z obsypywaniem to juz masz wprawe
W Polsce mamy takie powiedzenie: Kto mieczem wojuje od miecza ginie - jak widzisz, sprawdzalne

Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Myślę, że za Twoją nieuczciwą "działalność" te jedynki są tylko rodzajem protestu....No i ta Twoja polszczyzna też coś "nie tego" Tłumaczenia typowe dla translatora.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"