Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

Obserwuj wątek

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

aleksyn
  • aleksyn

  • Posty: 18
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W przypadku pizzy polecam Maxiego (MaxiPizza). Z żoną uwielbiamy meksykańską, szczególnie że dodają do niej sporo papryczek jalapeno. Dzieciakom podoba się lokal, obsługa jest bardzo miła, dzięki niej odważyliśmy się na zamówienie pizzy z winogronami - polecam. Dobre ceny, miła atmosfera.

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

masankala
  • masankala

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli pytasz co warto zjeść w Krakowie to ja odpowiem, że Golonkę pieczoną w piwie bez kości ze Złotej Pipy! Warto się też tam udać ze względu na niepowtarzalny klimat i atmosferę jaką ma ta restauracja. Samemu możecie się o tym przekonać zaglądając na ich stronę http://restauracja-pipa.pl/pl

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

Michasia551
Ja miałam możliwość zasmakować kuchni Restauracji Lubicz-Browar, bardzo smaczna kuchnia dodatkowy plus za osobną kartę z menu dla dzieci. Świetna sala na imprezy okolicznościowe . Warto wybrać się tam na obiad z rodziną, chłopakiem czy znajomymi. Nie pamiętam adresu, ale tutaj pewnie jest podany http://www.browar-lubicz.com.pl/

Odp: Odp: Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

telefonik
  • telefonik

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
no ja tez ostatnio tam jadłem i całkiem spoko knajpka, faktycznie dobre jedzenie
Polecam zakosztować

Odp: Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

wrobeleek462@gmail.c
Dużo knajpek jest w Krakowie i to całkiem dobrych, ja ostatnio byłem ze znajomymi w Karczmie pod Blachą (cichy kącik). Ja jadłem rubinowy barszcz z uszkami a kumple rosołek i bardzo chwalili ja z reszta tez, pyszna polewka POtem zjedlismy po tradycyjnym schabowym jak na facetów przystało . aaa no i fajny tam mają wystrój - bardzo staropolsko

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

Anital
  • Anital

  • Posty: 19
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Rok temu będąc na wycieczce w Krakowie jedliśmy bardzo często na Kazimierzu bo tam mieliśmy hotel. Generalnie najbardziej w pamięci utrwaliła mi się restauracja Bombonierka ze względu na świetną polską kuchnię. Pamiętam jak całą rodziną zamówiliśmy ich popisowe danie czyli kaczkę z podsmażanymi jabłkami -tego smaku nigdy nie zapomnę . Na pewno za rok przy kolejnej wycieczce do dawnej stolicy naszego kraju wracamy tam na obiad

Odp: Odp: Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

miki743
  • miki743

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jest w Kraku taka sieciowa restauracja z kuchnią indyjską jak Ganesh. Warto sobie tam stolik zarezerwować. Absolutnie cudowne miejsce jeśli chodzi o wystrój, ale też kuchnię mają rewelacyjną – robioną przez prawdziwego Hindusa. Wszystko świeże, smaczne, dobrze przyprawione, dokładnie tak jak lubię. Porcje są konkretne, można się najeść nie wydając całej wypłaty.

Odp: Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

irenkaKa
  • irenkaKa

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Na Starym Podgórzu jest klimatyczna restauracja "Ogniem i Mieczem", nie jest najtańsza, ale słynie z tradycyjnych dań polskich, w tym półmetrowych żeberek Dotrzeć tam można od strony ul. kalwaryjskiej, na wprost budowy nowego biurowca przy przystanku Smolka jest ulica Długosza, z której trzeba skręcić w prawo przed parkiem i już jest się na miejscu

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

Kira.Kowalska
Jeśli lubicie włoskie klimaty to z czystym sumieniem mogę polecić Wam restauracje "Tradycyjna" ! Maja tam świetne makarony i pizze
Dodatkowo posiadają super opcje jaka jest rezerwacja online , możecie to zrobić na http://gastrobooking.pl/

Odp: Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

laguna
  • laguna

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Często jadam w lokalu caprinew . Mają fantastyczną pizze, innych dań niestety nie próbowałam Ale jak na kieszeń studenta to ceny sprzyjają Gdybyście chcieli zamówić online to tutaj http://www.caprinew.pl/

Odpowiedz na/ edytuj Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)