Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

Obserwuj wątek

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

gienia45
  • gienia45

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
no tak w Krakowie nie trudno znaleźć miejsce, gdzie można dobrze zjeść, ale ja lubię miejsca takie, jak Da Pietro, żeby nie tylko była dobra kuchnia, ale też, żeby panowała miła atmosfera i żeby było stosunkowo nie drogo. A wy znacie tą restaurację ?

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

mm-ww
  • mm-ww

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wiesz, w Krakowie jest naprawdę wiele takich miejsc, gdzie możesz zjeść przepyszne potrawy i nie wydać mnóstwa pieniędzy... Polecam zajrzeć na stronę neib.org - możesz znaleźć na niej opinie i recenzje o lokalach, do których warto się udać, jak i o tych, których należy raczej unikać Dzięki możliwości oceniania i komentowania poszczególnych wpisów, możesz zobaczyć, które lokale są naprawdę warte odwiedzenia

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

nutella
  • nutella

  • Posty: 36
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 4
Na Kazimierzu jest bardzo fajna restauracja indyjska, polecam Co prawda nie jestem z Krakowa, ale kiedyś zwiedzałam miasto i odwiedziłam to miejsce w porze obiadowej - warto Zimą wpadnijcie na grzane wino do Alchemii, też na Kazimierzu

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

ptys
  • ptys

  • Posty: 17
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mi już obwarzanki się przejadły Zbyt często i zbyt dużo Jeśli chodzi o fajne restauracje w Krakowie to można jeszcze wspomnieć o lescandale przy "okrąglaku" na Kazimierzy. Ciekawy klimat, można tam się wybrać ze znajomymi i naprawdę miło spędzić czas( jedzenie bardzo dobre) i jest tam z czym wcześniej się nie spotkałam kryty ogródek, więc nawet w zimie można tam siedzieć

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

Wiatrak
  • Wiatrak

  • Posty: 30
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Obwarzanek to podstawa
W galerii krakowskiej restauracja "Marahaba"
W galerii krakowskiej - nazwy nie pamiętam,ale są tam obiady domowe
Koło rynku,na którejś z uliczek jest restauracja z sushi.

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

alison
  • alison

  • Posty: 4
  • Przepisy: 1210
  • Artykuły: 0
Byłam ostatnio w restauracji, która nazywa się Gruzińskie Chaczapuri na Starym Mieście. Ich sztandarowe danie to porażka. Gruzińskie chaczapuri to kawał zeschniętej wielkiej buły, z kawałkami suchego mięsa, na dodatek podają do tego surówki z plastikowych opakowań z supermarketu. Ale zjadłam, a potem jak mi ta wielka buła zalega w żołądku, bolesne przeżycie.

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

Dominik_
  • Dominik_

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jesli jeszcze nie mielisci stycznosci to polecam skorzystanie z portali z zakupami grupowymi. Oferuja one czesto znizki 50% do krakowskich restauracji.
Pod adresem http://groupon.bestdomena.pl/zakup.html mozecie zobaczyc przykladowy zakup. Polecam!

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

darkaz
  • darkaz

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam,
mieszkam w Krk nie od dziś i puki co mogę powiedzieć tak....
-kebabów nie polecam,a już na pewno nie tych w okolicach rynku (drogie i niesmaczne plus mało sosu)
- bar przy R.Grzegórzeckim (24 h) ponoć jest tanio,dużo i dobrze - nic mylnego. Może jedzenie i wygląda na duże ale jest to tylko złudzenie optyczne wyglądającą tak wielką bułką, którą "zapychamy" się , do tego surówki w obojętnie jakim serwowanym tam daniu to tylko pekińska z może dwoma plasterkami pomidora i ogórkiem
- Za to bardzo dobre są zapkiekani na Placu Nowym (Kazimierz) zarówno u "Endziora" jak i właścicieli obok pozatym cena faktycznie odpowiada jakości jedzonka
- Następnie bar mleczny przy ul. Krakowskiej (wystrój może nie zachwywać ) jak i również bar mleczny "Pod Filarkami" na Starowiślnej
- Osobiście nie polecam restauracji "Sioux" na Rynku (bolał mnie po ich jedzeniu brzuch ale może to tylko moje prywatne odczucie)
- Warto odwiedzić Tawernę żeglarską "Stary Port"przy ul. Straszewskiego 27 (na przeciw UJ) klimatyczne miejsce z szantami w tle

Nie znalałam jeszcze w Krakowie naprawde dobrego jedzenia typu fast-food, może wy polecicie mi jakis adres ?

POZDRAWIAM !

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

Demolition
Nie znam, ale świetną restauracją jest Scandale Royal na Placu Szczepańskim. Jest tam teraz bardzo ładnie po remoncie, można oglądać siedząc w ogródku. ale w środku też jest co oglądać, lokal jest pięknie urządzony. Serwują tam dania kuchni fusion, niesamowite pomysły i połączenia. Koktajl bar chyba najlepszy w Krakowie, nigdzie nie piłam takiej margarity. Świetne miejsce, warto odwiedzić.

Odp: Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

piotrkocz
  • piotrkocz

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A próbowaliście jeść w "Brzozowym Gaju"? Jeśli nie to z http://mydeal.pl macie okazję przekonać się, za co nagradzano kuchnię tej restauracji Rabat 50% - za 30 złotych macie do wyboru pozycje z menu o wartości dwukrotnie wyższej. Polecam!

Odpowiedz na/ edytuj Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)