Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

Obserwuj wątek

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

Magda45
  • Magda45

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Fajna knajpka jest w Krakowskiej Galerii, La Stazione pyszne jedzenie, miła obsługa i ceny też zupełnie ok. Polecam :_)

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

Magda45
  • Magda45

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja polecam knajpę włoską w Galerii Krakowskiej, pyszne jedzenie, miła obsługa, ceny ok.

Odp: Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

Anna44
  • Anna44

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jest bardzo fajna restauracja koło stacji PKP Kraków Łobzów. Dokładnie nazywa się Orbit (ich strona – www.orbit.krakow.pl). Można tam spokojnie zrobić chrzciny, komunię, czy inną imprezę. Dość dużo miejsca mają.

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

DarWkuchni
Sprawdziłem i mogę polecić lokal o nazwie Mekong,podają świetne sajgonki z kurczakiem do tego zupa rybna i wieprzowina w sosie sł.-kwaś a na deser wzięliśmy banana w cieście w sosie czekoladowym(poezja)
Polecam też herbatę jaśminową!
Rachunek na dwoje wyniósł nieco ponad 80 zł,jak na wyjście weekendowe może być

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

mania345
  • mania345

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja ze swojej strony mogę polecić Zlata Ulicke to fajna czeska restauracja w samym sercu Krakowa. Mają świetne czeskie piwo i wspaniałe menu. Jadłam tam ostatnio świetny gulasz wołowy. Wrócę tutaj jeszcze

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

KatarzynaK
Ja polecam restaurację zensushi, która znajduje się niedaleko drukarni w Krakowie. Byłam na romantycznym wypadzie z chłopakiem i zakochałam się w mieście oraz zadomowiłam w tej restauracji Świeżość produktów boje tak na kilometry, pyszne sushi, extra przystawki i słodkie desery to coś co mnie bardzo zaskoczyło. Żałuję, że u mnie w miejscowości nie ma takiej knajpy... cóż, będę musiała częściej wybierać się do Krakowa. Zobaczcie sobie menu na stronie www.zensushi.pl

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

pysznie1
  • pysznie1

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ja ze szczerego serca polecam Krakowskie Metro przy rondzie Mogilskim Maly zameczek Pyszne jedzenie
warto

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

ptys
  • ptys

  • Posty: 17
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
to zależy co kto lubi, jak dla mnie jednym z ciekawszych miejsc jest Dominium, bo mogę zjeść i smaczną pizzę i dobry makaron i sałatkę, zawsze znajdę coś na co mam ochotę.

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

Danka26
  • Danka26

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja zdecydowanie moge polecic dwie perly jesli chodzi o krakowski rynek, mianowicie Trattoria Soprano oraz sieciowke Gruzinskie Chaczapuri. Ceny mniej wiecej podobne, oczywiscie ta pierwsza bardziej wykwitna, ale jesli chcemy cos wmiare na szybko i mega smacznie to polecam Chaczapa. Zwykle jadam Placek z warzywami gotowanymi i zupe charczo (uwaga ostra)) Z wloskiej miejscowki oczywiscie pasty i pizze, wysmienite.

Odp: Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)

marlenaa
  • marlenaa

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Polecam wybrać sie na pierogi do królestwa pierożka, na prawde pyszne

Odpowiedz na/ edytuj Co warto zjeść i gdzie warto zjeść w Krakowie:)