Czy polecacie speedcook?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Czy polecacie speedcook?

Bernadetta
  • Bernadetta

  • Posty: 151
  • Przepisy: 947
  • Artykuły: 4
Magdalena32 napisał(a):

Nie widzę nic złego w takiej formie promocji a skoro mogę komuś pomoc w podjęciu decyzji... jeszcze nie wymyślono nic efektywniejszego niż "reklama pantoflowa"
Pozdrawiam

Wg mnie marketing szeptany nie jest przejawem chęci pomocy, a jest nastawiony ewidentnie na zarobek. I nigdy ktoś kto pracuje w firmie i nie pisze wprost, że zależy mu po prostu na tym, aby coś sprzedać, nie będzie wiarygodny. To taka forma "promocji", którą porównuję do sprzedaży "cudownych" kocy, garnków, masażerów itp., z tym że przy sprzedaży bezpośredniej łatwiej ludzie się zorientują, że ktoś po prostu nie jest obiektywny. I jak dla mnie to nie jest w porządku.

Odp: Odp: Odp: Czy polecacie speedcook?

Magdalena32
Nie widzę nic złego w takiej formie promocji a skoro mogę komuś pomoc w podjęciu decyzji... jeszcze nie wymyślono nic efektywniejszego niż "reklama pantoflowa"
Pozdrawiam

Odp: Odp: Czy polecacie speedcook?

Bernadetta
  • Bernadetta

  • Posty: 151
  • Przepisy: 947
  • Artykuły: 4
Magdalena32 napisał(a):

Osobiście polecam, warto zainwestować w ten sprzęt bo jest bardzo praktyczny kwestia nastawienia kupującego do używania tego typu urządzeń, np. robię sama masło, miele suche bułki na bułkę tartą, ważę wszystko co muszę odważyć, nie ograniczam się tylko do korzystania z niego wtedy gdy coś gotuję z książki kucharskiej Speedcooka
Jeżeli jesteś z Trójmiasta i okolic to w ten weekend(5-6.04) odbędą się targi w Ergo Arenie na których będziemy pokazywać możliwości Speedcooka ZAPRASZAM
Jeżeli masz więcej pytań to zapraszam do rozmowy mailowej
Pozdrawiam

No i wszystko jasne- marketing szeptany, który się wysypał jednym wpisem

Odp: Czy polecacie speedcook?

Magdalena32
Osobiście polecam, warto zainwestować w ten sprzęt bo jest bardzo praktyczny kwestia nastawienia kupującego do używania tego typu urządzeń, np. robię sama masło, miele suche bułki na bułkę tartą, ważę wszystko co muszę odważyć, nie ograniczam się tylko do korzystania z niego wtedy gdy coś gotuję z książki kucharskiej Speedcooka
Jeżeli jesteś z Trójmiasta i okolic to w ten weekend(5-6.04) odbędą się targi w Ergo Arenie na których będziemy pokazywać możliwości Speedcooka ZAPRASZAM
Jeżeli masz więcej pytań to zapraszam do rozmowy mailowej
Pozdrawiam

Odp: Czy polecacie speedcook?

SuperInterior_pl
I jak się sprawuje? Koleżanka też szuka teraz czegoś nie drogiego a dobrego,więc chyba polece jej wlaśnie ten

Odp: Odp: Czy polecacie speedcook?

Magdalena32
Speedcook firmy Rpol z Mielca (pod Rzeszowem) jest tylko jeden

Odp: Czy polecacie speedcook?

WinaImport_pl
A jaki model dokładnie posiadasz,jakiej firmy? Im więcej szczegółów podasz na forum tym lepiej i potem łatwiej o zakup dla Użytkowników.

Odp: Czy polecacie speedcook?

Magdalena32
Dobrze wiedzieć, że jest ktoś taki jak ty. Jak będę miała pytania to się odezwę Obecnie porównuję i przekształcam przepisy z książki TM bo wiem że pasują, a jest ich nieco więcej. Z książki Speedcooka zrobiłam już chyba wszystko ;p No i zostają jeszcze fora

Pozdrawiam

Odp: Czy polecacie speedcook?

margerytka
Witajcie.
Właśnie mieliłam bakalie w Speedcooku. Zawsze był z tym problem. A tu bez najmniejszego problemu uzyskałam to, czego oczekiwałam.
Jeśli macie jakieś pytania dotyczące funkcjonowania Speedcooka, pytajcie. Często tu zaglądam i chętnie odpowiem.
M.

Odp: Czy polecacie speedcook?

Magdalena32
Witam,
jestem szczęśliwą użytkowniczką Speedcooka od ponad roku i tak jak już wielu z was nie wyobrażam sobie życia bez tego urządzenia
Cena jest niższa niż Thermomixa i jest opcja wzięcia go na raty (i to nie jakieś wygórowane) więc szczerze wszystkim wahającym się nad kupnem POLECAM
Osobiście służę pomocą w podjęciu decyzji, jak i w późniejszej pomocy technicznej, zrobię prezentację żeby pokazać możliwości speedcooka.
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy speedcook.info@wp.pl

Odpowiedz na/ edytuj Czy polecacie speedcook?