Gotujmy z Nagrodami

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gotujmy z Nagrodami

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
gosia56 napisał(a):

Jest tyle dzbanków do filtrowania wody na które jest bardzo mało chętnych moze po prostu trzeba by dodać jako nagrody dodatkowe filtry . Na pewno byłyby chętne osoby bo ja byłabym jako pierwsza.Pozdrawiam
Chyba nikt tego nie czyta pisałam już kilka razy jestem chętna na dzbanek filtrujący ale bardzo proszę o dodatkowe filtry do tego dzbanka .Mam taką nadzieję ze chociaż otrzymam odpowiedz .

Odp: Gotujmy z Nagrodami

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
Jest tyle dzbanków do filtrowania wody na które jest bardzo mało chętnych moze po prostu trzeba by dodać jako nagrody dodatkowe filtry . Na pewno byłyby chętne osoby bo ja byłabym jako pierwsza.Pozdrawiam

Odp: Odp: Gotujmy z Nagrodami

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Kochani, nowe nagrody powinny wkrótce pojawić się w Katalogu Nagród. Dział Promocji intensywnie pracuje nad pozyskaniem atrakcyjnych nagród. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości

Odp: Gotujmy z Nagrodami

lalunia
  • lalunia

  • Posty: 270
  • Przepisy: 1993
  • Artykuły: 1
Droga Redakcjo będą może karty płatnicze? ? Piekarnik mi pada i chętnie bym taką kartą zapłaciła za niego.

Odp: Gotujmy z Nagrodami

halina
  • halina

  • Posty: 153
  • Przepisy: 717
  • Artykuły: 0
Widzę , że nikt nie zagląda tu .........

Odp: Gotujmy z Nagrodami

halina
  • halina

  • Posty: 153
  • Przepisy: 717
  • Artykuły: 0
Czy będą jakieś NOWE nagrody ?

Odp: Gotujmy z Nagrodami

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Hej
Redakcjo czy w najbliższym czasie będą karty do Ikei ?

Odp: Odp: Gotujmy z Nagrodami

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Wafelek2601 napisał(a):

Czy jest szansa że pojawią się jeszcze kiedyś karty przedpłacone kwotą 500 zł? To była super nagroda, myślę, że więcej osób byłoby zainteresowanych


W nagrodach pojawiły się karty do Ikei Są też inne super nagrody Dla każdego coś fajnego

Odp: Gotujmy z Nagrodami

Wafelek2601
Czy jest szansa że pojawią się jeszcze kiedyś karty przedpłacone kwotą 500 zł? To była super nagroda, myślę, że więcej osób byłoby zainteresowanych

Odp: Odp: Gotujmy z Nagrodami

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
gosia56 napisał(a):

anie po co dodawać przepisy jak juz chyba ze dwa lata nie było żadnych nagród [/quote

Nagrody są systematycznie dodawane. Zerknij proszę tutaj https://gotujmy.pl/nowe-nagrody-w-konkursie-gotujmy-z-nagrodami,artykuly-wiadomosci-artykul,18670.html Te dodane były całkiem niedawno Więc o dwóch latach mowy być nie może Na dole artykułu masz pozostałe artykuły z nagrodami.

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z Nagrodami