Konkurs - Gotujmy z Nagrodami został wzbogacony o nowe nagrody! Mamy dla Was 300 kart IKEA o wartości 50zł oraz 29 przedpłaconych kart o wartości 500zł.
Ja mam pytanie czy jest możliwość aby w formularzu zamawiania nagród można było od razu wpisać liczbę sztuk zamawianych nagród z jednego asortymentu ? Bo tak jeśli kilka kart np. zamawiamy to za każdym razem trzeba dane wklepywać. To taka prośba
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Konkurs - Gotujmy z Nagrodami został wzbogacony o nowe nagrody! Mamy dla Was 300 kart IKEA o wartości 50zł oraz 29 przedpłaconych kart o wartości 500zł.
Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Ja też się na garnki nie załapałam , ale trzymam za słowo i czekam na nowe nagrody. Mam nadzieję, że faktycznie będzie więcej i nie będzie tzw łapanki. Przecież nie można od rana do wieczora przez kilka miesięcy czekać aż pojawią się nowe nagrody.
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Obserwuj wątekOdp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
gosia47-47
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
pacpaw
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
darmiona
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
zewa
Ja mam pytanie czy jest możliwość aby w formularzu zamawiania nagród można było od razu wpisać liczbę sztuk zamawianych nagród z jednego asortymentu ? Bo tak jeśli kilka kart np. zamawiamy to za każdym razem trzeba dane wklepywać. To taka prośba
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
zozolek
Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
alaaa
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Ilonar2301
Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Triss
Super, nagrody fajne..ale troszkę mało.
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
zozolek
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Triss