1. Czy przepisy w książce "Smaczne potrawy dla diabetyków" są zaopatrzone w zdjęcia, czy jest sam tekst? W opisie nie ma podanej tej informacji.
2. Czy w listopadzie będą dodane jakieś nowe nagrody? Takie bardziej odpowiednie na święta? Chciałbym coś zamówić na prezent, ale narazie nie ma co, jeśli by się miały pojawić jakieś nowe nagrody, to chyba najwyższy czas, aby na mikołajki zdążyły dotrzeć.
Proszę o odpowiedź.
Witam serdecznie, zebrałam już wszystkie potrzebne informacje od wszystkich osób zajmujących się sprawami, o które Pytasz.
1. W książce "Smaczne potrawy dla diabetyków" nie ma zdjęć, jest tylko tekst.
2. Jeśli chodzi o nagrody to najprawdopodobniej przyniesie je Święty Mikołaj, więc na początku grudnia.
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Witam, mam pytanie. Szczerze mówiąc, nie mogłam znaleźć odpowiedniego tematu a więc piszę tu. Mam problem z dodaniem nowego przepisu, próbuję to zrobić od 3 dni i nic... Co może być tego przyczyną?
Witaj. Jaki komunikat "wyskakuje" po dodaniu przepisu?
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Witam, mam pytanie. Szczerze mówiąc, nie mogłam znaleźć odpowiedniego tematu a więc piszę tu. Mam problem z dodaniem nowego przepisu, próbuję to zrobić od 3 dni i nic... Co może być tego przyczyną?
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
1. Czy przepisy w książce "Smaczne potrawy dla diabetyków" są zaopatrzone w zdjęcia, czy jest sam tekst? W opisie nie ma podanej tej informacji.
2. Czy w listopadzie będą dodane jakieś nowe nagrody? Takie bardziej odpowiednie na święta? Chciałbym coś zamówić na prezent, ale narazie nie ma co, jeśli by się miały pojawić jakieś nowe nagrody, to chyba najwyższy czas, aby na mikołajki zdążyły dotrzeć.
Proszę o odpowiedź.
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Witam
Czy wie ktoś może czy przyprawy w młynkach sól i pieprz z Kamisa dostępne w nagrodach, można odkręcać i wymieniać wkłady czy zabawka ta jest tylko jednorazowa?
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Jeśli chodzi o wymiary i opcje kolorystyczne to zamieścimy dodatkowe zdjęcia i informacje. Jeśli chodzi o wybór opcji kolorystycznej, to muszę się jeszcze wywiedzieć i sprawdzić jak to może działać. Może po prostu każdy kolor wrzucić jako osobny produkt.
I nadal nie wiadomo jakie wymiary torby są...
Odp: Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Obserwuj wątekOdp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
zozolek
Witam serdecznie, zebrałam już wszystkie potrzebne informacje od wszystkich osób zajmujących się sprawami, o które Pytasz.
1. W książce "Smaczne potrawy dla diabetyków" nie ma zdjęć, jest tylko tekst.
2. Jeśli chodzi o nagrody to najprawdopodobniej przyniesie je Święty Mikołaj, więc na początku grudnia.
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
zbysiowa
Witaj. Jaki komunikat "wyskakuje" po dodaniu przepisu?
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
mikia
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Mati13
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Mati13
1. Czy przepisy w książce "Smaczne potrawy dla diabetyków" są zaopatrzone w zdjęcia, czy jest sam tekst? W opisie nie ma podanej tej informacji.
2. Czy w listopadzie będą dodane jakieś nowe nagrody? Takie bardziej odpowiednie na święta? Chciałbym coś zamówić na prezent, ale narazie nie ma co, jeśli by się miały pojawić jakieś nowe nagrody, to chyba najwyższy czas, aby na mikołajki zdążyły dotrzeć.
Proszę o odpowiedź.
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Pyza
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
kama1132
Czy wie ktoś może czy przyprawy w młynkach sól i pieprz z Kamisa dostępne w nagrodach, można odkręcać i wymieniać wkłady czy zabawka ta jest tylko jednorazowa?
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
mkowalski
Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
I nadal nie wiadomo jakie wymiary torby są...
Odp: Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
zozolek
postaramy się o wyprostowanie sprawy
jeśli chodzi o nowe nagrody to oczywiście myślimy o tym - dajcie nam troszkę czasu
pozdrawiam