Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
przy moim zamówieniu z 8 października też pojawiła się wreszcie dzisiaj notka, że realizacja nastąpiła - czekam zatem na przesyłkę

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

jagienka
  • jagienka

  • Posty: 6
  • Przepisy: 917
  • Artykuły: 172
28 października zamówiłam 4 nagrody
1. apaszka
2.przybory do manicure
3. obieraczka uniwersalna
4. zestaw przypraw Kamis

Doszły 3 nagrody nie było zestawu przypraw Kamis.
Data realizacji dzisiaj godz. 9. przy wszystkich nagrodach

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

zozolek
  • zozolek

  • Posty: 103
  • Przepisy: 35
  • Artykuły: 244
Konkurs - Gotujmy z Nagrodami został wzbogacony o nowe nagrody. Zobacz nowe nagrody.

https://gotujmy.pl/nowe-nagrody-w-konkursie-gotujmy-z-nagrodami-,artykuly,13859.html

Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

joaska500
  • joaska500

  • Posty: 62
  • Przepisy: 283
  • Artykuły: 26
Torebka ma ok. 23 cm/ 19cm. 'trafiła' mi się brązowa. Jest super poręczna i wygodnie się ją nosi ale szkoda właśnie że nie można wybrać koloru

Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

kołczu napisał(a):

Przepraszamy za opóźnienie - komplet piknikowy został wysłany, lada dzień powinien dojść.

olchunia90 napisał(a):

29 sierpnia zamówiłam komplet piknikowy.Do tej pory czekam.. Status zamówienia-w trakcie realizacji..


4 października zamówiłam bon do ikea -data realizacji> w trakcie. Oby Was tylko Wigilia nie zastała

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Przepraszamy za opóźnienie - komplet piknikowy został wysłany, lada dzień powinien dojść.

olchunia90 napisał(a):

29 sierpnia zamówiłam komplet piknikowy.Do tej pory czekam.. Status zamówienia-w trakcie realizacji..

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Justine27
  • Justine27

  • Posty: 70
  • Przepisy: 204
  • Artykuły: 0
Zamówiłam kilka tych malutkich torebek, dostępne są w rożnych kolorach, ale jak je wybrać, bo nie chciałabym wszystkich w jednym kolorze... Ps. Czy ktoś je zamawial, jakie maja wymiary?

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

olchunia90
29 sierpnia zamówiłam komplet piknikowy.Do tej pory czekam.. Status zamówienia-w trakcie realizacji..

Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

mika3008
  • mika3008

  • Posty: 8
  • Przepisy: 204
  • Artykuły: 3
witam! mam pytanie, czy ktoś z Was zamawiał zestaw przypraw Prymat? Co w nim jest?

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

zozolek
  • zozolek

  • Posty: 103
  • Przepisy: 35
  • Artykuły: 244
Mati13 napisał(a):

Mam 2 pytania.

1. Czy przepisy w książce "Smaczne potrawy dla diabetyków" są zaopatrzone w zdjęcia, czy jest sam tekst? W opisie nie ma podanej tej informacji.
2. Czy w listopadzie będą dodane jakieś nowe nagrody? Takie bardziej odpowiednie na święta? Chciałbym coś zamówić na prezent, ale narazie nie ma co, jeśli by się miały pojawić jakieś nowe nagrody, to chyba najwyższy czas, aby na mikołajki zdążyły dotrzeć.

Proszę o odpowiedź.


Witam serdecznie, zebrałam już wszystkie potrzebne informacje od wszystkich osób zajmujących się sprawami, o które Pytasz.

1. W książce "Smaczne potrawy dla diabetyków" nie ma zdjęć, jest tylko tekst.
2. Jeśli chodzi o nagrody to najprawdopodobniej przyniesie je Święty Mikołaj, więc na początku grudnia.




Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty