mam pytanie:
https://gotujmy.pl/gotujmy-z-nagrodami/nagrody/torba-na-laptopa,113.html
tu nagrodą jest Torba na laptopa. Zastanawiam się czy jej nie wziąć, ale jak chcę zobaczyć więcej opisu o nagrodzie to wyskakuje mi opis o serkach. Czy sery też są tu nagrodą? Bo ja chcę sie dowiedzieć jaki jest materiał torby,m wymiary, ile ma kieszeni a tu nic można prosić o większy opis?
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Zamówiłam kilka tych malutkich torebek, dostępne są w rożnych kolorach, ale jak je wybrać, bo nie chciałabym wszystkich w jednym kolorze... Ps. Czy ktoś je zamawial, jakie maja wymiary?
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Obserwuj wątekOdp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
gosia47-47
https://gotujmy.pl/gotujmy-z-nagrodami/nagrody/torba-na-laptopa,113.html
tu nagrodą jest Torba na laptopa. Zastanawiam się czy jej nie wziąć, ale jak chcę zobaczyć więcej opisu o nagrodzie to wyskakuje mi opis o serkach. Czy sery też są tu nagrodą? Bo ja chcę sie dowiedzieć jaki jest materiał torby,m wymiary, ile ma kieszeni a tu nic
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Pyza
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
jagienka
1. apaszka
2.przybory do manicure
3. obieraczka uniwersalna
4. zestaw przypraw Kamis
Doszły 3 nagrody nie było zestawu przypraw Kamis.
Data realizacji dzisiaj godz. 9. przy wszystkich nagrodach
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
zozolek
https://gotujmy.pl/nowe-nagrody-w-konkursie-gotujmy-z-nagrodami-,artykuly,13859.html
Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
joaska500
Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
4 października zamówiłam bon do ikea -data realizacji> w trakcie. Oby Was tylko Wigilia nie zastała
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
kołczu
olchunia90 napisał(a):
Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
Justine27
Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
olchunia90
Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty
mika3008