Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
mam pytanie:
https://gotujmy.pl/gotujmy-z-nagrodami/nagrody/torba-na-laptopa,113.html

tu nagrodą jest Torba na laptopa. Zastanawiam się czy jej nie wziąć, ale jak chcę zobaczyć więcej opisu o nagrodzie to wyskakuje mi opis o serkach. Czy sery też są tu nagrodą? Bo ja chcę sie dowiedzieć jaki jest materiał torby,m wymiary, ile ma kieszeni a tu nic można prosić o większy opis?

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
przy moim zamówieniu z 8 października też pojawiła się wreszcie dzisiaj notka, że realizacja nastąpiła - czekam zatem na przesyłkę

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

jagienka
  • jagienka

  • Posty: 6
  • Przepisy: 917
  • Artykuły: 172
28 października zamówiłam 4 nagrody
1. apaszka
2.przybory do manicure
3. obieraczka uniwersalna
4. zestaw przypraw Kamis

Doszły 3 nagrody nie było zestawu przypraw Kamis.
Data realizacji dzisiaj godz. 9. przy wszystkich nagrodach

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

zozolek
  • zozolek

  • Posty: 103
  • Przepisy: 35
  • Artykuły: 244
Konkurs - Gotujmy z Nagrodami został wzbogacony o nowe nagrody. Zobacz nowe nagrody.

https://gotujmy.pl/nowe-nagrody-w-konkursie-gotujmy-z-nagrodami-,artykuly,13859.html

Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

joaska500
  • joaska500

  • Posty: 62
  • Przepisy: 283
  • Artykuły: 26
Torebka ma ok. 23 cm/ 19cm. 'trafiła' mi się brązowa. Jest super poręczna i wygodnie się ją nosi ale szkoda właśnie że nie można wybrać koloru

Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

kołczu napisał(a):

Przepraszamy za opóźnienie - komplet piknikowy został wysłany, lada dzień powinien dojść.

olchunia90 napisał(a):

29 sierpnia zamówiłam komplet piknikowy.Do tej pory czekam.. Status zamówienia-w trakcie realizacji..


4 października zamówiłam bon do ikea -data realizacji> w trakcie. Oby Was tylko Wigilia nie zastała

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Przepraszamy za opóźnienie - komplet piknikowy został wysłany, lada dzień powinien dojść.

olchunia90 napisał(a):

29 sierpnia zamówiłam komplet piknikowy.Do tej pory czekam.. Status zamówienia-w trakcie realizacji..

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Justine27
  • Justine27

  • Posty: 70
  • Przepisy: 204
  • Artykuły: 0
Zamówiłam kilka tych malutkich torebek, dostępne są w rożnych kolorach, ale jak je wybrać, bo nie chciałabym wszystkich w jednym kolorze... Ps. Czy ktoś je zamawial, jakie maja wymiary?

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

olchunia90
29 sierpnia zamówiłam komplet piknikowy.Do tej pory czekam.. Status zamówienia-w trakcie realizacji..

Odp: Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

mika3008
  • mika3008

  • Posty: 8
  • Przepisy: 204
  • Artykuły: 3
witam! mam pytanie, czy ktoś z Was zamawiał zestaw przypraw Prymat? Co w nim jest?

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty