Konkursy, superprzepisy i przepisy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
Beatris jeśli chodzi o program do obróbki zdjęć. Piszesz, że dla Ciebie te programy to czarna magia. Jeśli chcesz skorzystać to polecam Ci prosty w obsłudze program darmowy PhotoScape, jest prosty w obsłudze i można pobrać do niego spolszczenie. Jeśli chcesz służę pomocą ale na pewno sobie poradzisz bo jest łatwy. Sama z niego korzystam i wiem że sporo osób obrabia w tym programie zdjęcia.
I mnie też nie stać na aparat niestety. [/quote]

Dziękuję, już dwie inne miłe osoby podsunęły mi informacje o tym programie na priv, postaram się go zgłębić Chociaż dalej uważam, że to czy zdjęcie wyszło ciemne, trochę mniej wyraźne nie powinno mieć tak dużego wpływu na ocenę samego przepisu...

Odp: Odp: Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Ewo, ale ja nie napisałam, ze skarżyłaś się na brak super przepisu , tylko , ze jak Ci się coś nie podoba to o tym piszesz. Napisałaś , ze nikt tutaj nikogo na sile nie trzyma, a ja uważam, ze każdy ma prawo napisać to co mu leży na sercu. Byc może nigdy tutaj nie czułaś, ze ktoś celowo pomija Twoje przepisy, albo robi Ci na złość nie wciskając tego przycisku super przepis, mimo, ze był zgłaszany przez moderatora do tej kategorii , bo tak to chyba kiedyś wyglądało, nie wiem jak to jest teraz. Albo, jak ogłoszono konkurs na świąteczne mięso, ty go wygrywasz , ale żeby zrobić ci na złość, wyniki nigdy nie zostają podane. Może gdybyś miała takie sytuacje, to byś się nie dziwiła, ze ktoś walczy o swoje.
Nie chciałam Cie urazić, żeby była jasność.

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Alex_M
  • Alex_M

  • Posty: 60
  • Przepisy: 1760
  • Artykuły: 12
ręce opadają na Waszą umiejętność (a raczej jej brak) czytania ze zrozumieniem...

Odp: Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Beatris napisał(a):

Zewa a jak zrobić dobre zdjęcie mając aparat taki sobie, a komórkę sprzed kilku lat, którą zrobić zdjęcie graniczy z cudem? Te programy do obróbki zdjęć też dla niektórych (w tym dla mnie) są jak "czarna magia"... I stwierdzenie "chcieć to móc" to wg mnie w tym przypadku lekka przesada... Na dobry aparat mnie i wielu innych użytkowników po prostu nie stać... Telefonu też za friko nie wymienię na lepszy mając ofertę na kartę przy co 3-miesięcznym doładowaniu... A jak już naprawdę się przyłożę i jakimś cudem uda mi się zrobić ładne zdjęcie (może czasami trochę ciemniejsze, ale mój aparata tak ma, że sam dobiera parametry, a ja nie umiem tego zmienić) to i tak przepis przejdzie niezauważony...

I bynajmniej nie mam do Ciebie pretensji, bo to nie Ty wyróżniasz przepisy... W sumie to pretensji nie mam do nikogo, tylko przykre to jest i to bardzo Ja na wyróżnienie superprzepisem pewnie nie zasługuję skoro nie miałam takiego od... no właśnie nawet już nie pamiętam kiedy ostatnio je otrzymałam W "Co na obiad" mój przepis gościł ostatnio 31 lipca i mam wrażenie, że to tylko dlatego, że zapytałam na forum dlaczego absolutnie żaden z moich przepisów od wielu miesięcy nie był nawet na stronie głównej w "polecanych"...
Poza tym absolutnie nie uważam, żeby to było robienie afery, ale zwyczajna dyskusja - myślę, że w grzecznym tonie...


Beatris jeśli chodzi o program do obróbki zdjęć. Piszesz, że dla Ciebie te programy to czarna magia. Jeśli chcesz skorzystać to polecam Ci prosty w obsłudze program darmowy PhotoScape, jest prosty w obsłudze i można pobrać do niego spolszczenie. Jeśli chcesz służę pomocą ale na pewno sobie poradzisz bo jest łatwy. Sama z niego korzystam i wiem że sporo osób obrabia w tym programie zdjęcia.
I mnie też nie stać na aparat niestety.

Odp: Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Netka napisał(a):

"udzielanie się na Gotujmy czy innych portalach jak i na blogu sprawia mi satysfakcję a nie przymus. Przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma "

Oj zabrzmiało trochę totalitarnie

Ewa, tez często pisałaś jak Ci się coś nie podobało



Netko czy możesz podać przykład ? Oczywiście pisałam jeśli coś było niezgodne z regulaminem nawet na jednym z portali niemalże mnie zlinczowano jak pisałam o nadużyciach odnośnie plagiatów a użytkownicy pisali, że to nic złego i się czepiam. Otóż jest to bardzo złe bo nie wolno przywłaszczać cudzej pracy. Tak pisałam i się tego nie wypieram ale to było tylko w przypadku albo łamania regulaminu albo masowego nalotu na moje przepisy i komentarze typu : super, ekstra itd. I mając tych komentarzy jednego dnia kilkadziesiąt każdy miałby dość. Ale nigdy nie narzekałam, że mój przepis nie znalazł się na głównej czy nie dostał superprzepisu, nigdy też nie pisałam że nie wygrałam.
O mogę się pożalić bo nie zostałam nigdy testerem ale żalić się nie będę bo to nie my decydujemy kto tym testerem zostanie.
I moja prośba Netko do Ciebie proszę o podanie linka do moich rzekomych żali odnośnie przepisów na głównej stronie czy superprzepisów.
To tyle w tym temacie.

Odp: Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Alex_M
  • Alex_M

  • Posty: 60
  • Przepisy: 1760
  • Artykuły: 12
2milutka napisał(a):

Widzę po wpisach że nie potrzebnie się odezwałam,...no cóż nie od dziś wiadomo że milczenie złotem jest...szkoda.... i to od osób po których bym się nie spodziewała.Podpisuję się pod Ewy wpisem...szkoda ze nadal nie rozumiecie o czym piszemy.

Alex jeśli Cię to ucieszy to ja swoich zdjęć nie obrabiam ...choć pierdółki do zdjęć układam bo mnie to rajcuje
Szkoda mi czasu na komentowanie tego.
ani mnie to ziębi ani grzeje.... dla mnie to możesz całymi dniami układać, obrabiać itd...

ta wypowiedź nie była do Ciebie, więc nie wiem po jakiego grzyba się do niej odniosłaś... do Ciebie była druga, ale widzę, że trafiłam w sedno i już skomentować nie potrafisz...

Odp: Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
2milutka napisał(a):

Beatris...bo z waszych wypowiedzi wynika że tylko ja wygrywam konkursy, tylko ja ciągle siedzę w daniach dnia ,tylko ja marudzę ...Was nie doceniają..no więc niech Was docenią wreszcie..mnie nie muszą.
Naprawdę...ja i tak będę robić swoje, czy wygram jakiś konkurs czy będę w daniach dnia....nic się nie zmieni.
Koleżanki z forum....tak myślałam ...


Przepraszam bardzo, ale tylko raz wspomniałam o Tobie i to przy okazji Twojego komentarza, że "Tobie to rybka"...
Poza tym nie odpowiedziałaś mi na pytanie: dlaczego wg Ciebie my nie zasługujemy na żadne wyróżnienie?
I co znaczy Twój komentarz "Wy zamiast uczyć się od najlepszych i brać przykład... "? Od najlepszych, czyli od kogo, czyżbyś siebie miała na myśli?
A ostatni komentarz to już bynajmniej nie na miejscu... Jak ktoś ma takie same zdanie, różniące się od Twojego, to już "koleżanki z forum" - płytkie myślenie...

Odp: Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
2milutka napisał(a):

Droga redakcjo ...w takim razie proszę nie dawać mi tytułów super przepisów ani wygrać żadnego konkursu....są inni w kolejce czy zasługują czy nie...Należy się .
Powodzenia dziewczyny.

Czujesz się lepiej jak to napisałaś to naprawdę było zbyteczne i czemu nie chcesz nas zrozumieć..

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
I żadnego jadu w moim wpisie nie widzę....tylko prośba do redakcji żeby Was też zauważono.
Na tym kończę mój monolog.

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Beatris...bo z waszych wypowiedzi wynika że tylko ja wygrywam konkursy, tylko ja ciągle siedzę w daniach dnia ,tylko ja marudzę ...Was nie doceniają..no więc niech Was docenią wreszcie..mnie nie muszą.
Naprawdę...ja i tak będę robić swoje, czy wygram jakiś konkurs czy będę w daniach dnia....nic się nie zmieni.
Koleżanki z forum....tak myślałam ...

Odpowiedz na/ edytuj Konkursy, superprzepisy i przepisy