Konkursy, superprzepisy i przepisy

Obserwuj wątek

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
Netka napisał(a):

Jestem użytkowniczką tego portalu od dłuższego czasu, z rożnych przyczyn miałam trochę przerw.
Dlatego chciałam się zapytać, czy zmieniły się w jakiś sposób zasady.
Czy ktoś, kto mieszka za granica może brav udział w konkursach, czy wogole warto się starać ?
Chciałam się tez zapytać jakimi argumentami się kierujecie przyznając przepisom tytuł super przepisu? Bo tez nie wiem, czy warto się starać.
Mam wrażenie, ze moje przepisy staja się tutaj niezauważalne i chciałabym wiedzieć dlaczego ? Może chodzi o to, ze mam jakieś niewygodne poglądy ? A może , ze nie mieszkam w Polsce? Może brzydkie zdjęcia robię ? Za mało się staram ?
Jak to jest, ze tort , który zrobiłam z nietuzinkowa masa rabarbarowa i ozdobami zabarwionymi naturalnymi przyprawami umknął uwadze moderatorów ? A przepis na ciasto czekoladowe z wiśniami dostał tytuł super przepisu ? Czy przepisy są czytane czy tylko przyznaje się wyróżnienia za osobę ? Bo naprawdę nie wiem czy warto się starać...Z góry dziękuję za odpowiedz.


Nie tylko Ty masz wrażenie, że wyróżnia się przepisy po nicku osoby, która dodała dany przepis Ja już od dawna nie liczę na żadne wyróżnienie tutaj, zbieram punkciki tylko za dodane przepisy. Wydawałoby się, że dodając przepis unikatowy w sieci, zasłuży się co najmniej na jedno wyróżnienie, ale nie... Np. przepis na słodkie drożdżówki z cukinią (jedyny tutaj) nie zasługuje na żadne wyróżnienie, ale któryś z kolei przepis na drożdżówki z jagodami już tak... Unikatowe w sieci w chwili dodania lody cukiniowe, czy też grillowane lody też nie zasługują na takie wyróżnienie To samo tyczy się rubryki "Co na obiad"... Przepraszam jeśli kogoś urażę, ale jak widzę któryś raz w miesiącu wyróżniony przepis danej osoby -pewnie smaczny, ale jak wiele w tym samym czasie dodanych, to zastanawiam się, czy inni naprawdę gotują tak źle, żeby ani razu w miesiącu nie zasłużyć na to wyróżnienie? O newsletterze i konkursach już nie wspomnę...Czy nie można by było jakoś sprawiedliwiej do tego podchodzić?

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Ja się nigdy nad czymś takim nie zastanawiałam....... tu jestem bo to lubię a nie dla wyróżnień czy konkursów a że czasem się uda coś wygrać czy zaistnieć jako przepis dnia to tylko miłe i tyle.
A starać zawsze warto!

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Netko, musisz zaczekać na odpowiedź od redakcji, moderatorki nie mają uprawnień do nadawania przepisom wyróżnień
My tylko moderujemy przepisy i zaznaczamy przepisy które są na głównej w polecanych, nic więcej

Konkursy, superprzepisy i przepisy

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Jestem użytkowniczką tego portalu od dłuższego czasu, z rożnych przyczyn miałam trochę przerw.
Dlatego chciałam się zapytać, czy zmieniły się w jakiś sposób zasady.
Czy ktoś, kto mieszka za granica może brav udział w konkursach, czy wogole warto się starać ?
Chciałam się tez zapytać jakimi argumentami się kierujecie przyznając przepisom tytuł super przepisu? Bo tez nie wiem, czy warto się starać.
Mam wrażenie, ze moje przepisy staja się tutaj niezauważalne i chciałabym wiedzieć dlaczego ? Może chodzi o to, ze mam jakieś niewygodne poglądy ? A może , ze nie mieszkam w Polsce? Może brzydkie zdjęcia robię ? Za mało się staram ?
Jak to jest, ze tort , który zrobiłam z nietuzinkowa masa rabarbarowa i ozdobami zabarwionymi naturalnymi przyprawami umknął uwadze moderatorów ? A przepis na ciasto czekoladowe z wiśniami dostał tytuł super przepisu ? Czy przepisy są czytane czy tylko przyznaje się wyróżnienia za osobę ? Bo naprawdę nie wiem czy warto się starać...Z góry dziękuję za odpowiedz.

Odpowiedz na/ edytuj Konkursy, superprzepisy i przepisy