Konkursy, superprzepisy i przepisy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Myślę, ze nie ma tutaj osoby, która wkłada swoje serce w przygotowanie swojej potrawy i nie chciałaby by jej potrawa pojawiła się na startowej

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

gosiapiotrek23
dobry temat... mówiąc szczerze też zawsze sie troszkę denerwuje jak mój przepis nawet na polecanych się nie znajduje już o reszcie nie wspomnie.. a o konkursach to juz wcale nie bede sie wypowiadac bo z góry wiem ze nie wygram

Odp: Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Kathlyn
  • Kathlyn

  • Posty: 158
  • Przepisy: 17
  • Artykuły: 0
To ten Twój przepis na tort nie pojawił się nawet na startowej? Hmm, czyli że nic się tu od paru lat nie zmieniło. Układy, czy "tumiwisizm"?

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Ja jeszcze raz napisze, nie chciałam super przepisu (choć pewnie, gdyby to był przepis kogoś bliższego sercu , to pewnie nikt by się nie zastanawiał ) ani wyróżnienia w daniach dnia, ja tylko poczułam się okropnie gdy wstawiłam ten przepis i miałam nadzieje, ze chociaż na piec minut pojawi się na startowej bo wydawało mi się, ze na to zasługuje, ale nie, nie zasługiwał. Chciałam nawet zdjęcie zmienić, bo myślałam ,ze to może przez zdjęcie, ale dobrze, ze nie zmieniłam bo czy to zdjęcie jest najważniejsze w tych naszych przepisach ? Szkoda, ze niektórzy posługują się ta strona do załatwiania swoich osobistych porachunków, wszak to portal kulinarny jest

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
Ja już od roku nie miałam super przepisu a zdarzały się dania, których jeszcze nie było na portalu:-)

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
Dziewczyny piszą prawdę bo dla większości jest tak ze liczą się tylko niektóre osoby mają ładne zdjęcia ale to wcale nie znaczy ze ktoś kto ma słabsze zdjęcia ma przepisy też słabe.Z tego co obserwuję zawsze tu tak było i będzie ile się naczekałam aby chociaż raz mój przepis został doceniony albo chociaż był na pierwszej stronie a nie mówiąc juz o tym aby jeden przepis został dwa razy wyrózniony w przepis dnia i super przepis..Dlatego dodaję rzadko przepisy bo po co się denerwować.Uważam ze prawie każdemu należy się małe wyróznienie a nie tylko te same osoby które wiadomo ze są Dobre.

Pozdrawiam

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
lub może dlatego, ze nie pokazałam jak robiłam ozdoby ?
Dlaczego ?
obrazek

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
...a może dlatego, ze ze zlej strony go pokazałam ?
obrazek

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Może mój przepis został pominięty bo nie wstawiłam zdjęcia w przekroju ?
obrazek

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Mi tez nie chodzi o to, żeby każdy mój przepis był wyróżniany czy wisiał na głównej...ale wczoraj zrobiło mi się bardzo przykro. Torta robiłam 2 dni, najpierw zrobiłam mus i upiekłam biszkopty,na drugi dien przlozylam placki i ozdobilam. Wydaje mi sie, ze krem na bita smietane z rabarbarem jest jakas nowoscia , tak samo ozdoby z macy cukrowej z dodatkiem kurkumy czy papryki...i co ? Na stronie startowej się nie zdnalazl, znalazl sie inny tort, rolada, mój nie ? Dlaczego ? Czy codziennie widzicie torty z kremem smietanowo rabarbarowym ?
Łatwo pisać komuś, kogo przepisy wiszą zawsze na głównej , ze nigdy się nad tym nie zastanawiał

Odpowiedz na/ edytuj Konkursy, superprzepisy i przepisy