Konkursy, superprzepisy i przepisy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Alex_M
  • Alex_M

  • Posty: 60
  • Przepisy: 1760
  • Artykuły: 12
Beatris napisał(a):



Tobie łatwo jest napisać "mnie to rybka", bo znajdujesz się w gronie faworyzowanych osób, więc nie masz pojęcia co czują inni... Nie uważam, że moje wszystkie, ale to absolutnie wszystkie zdjęcia są do niczego, że potrawy na nich przedstawione wyglądają nieapetycznie... I co w tym złego, że też chcielibyśmy poczuć się docenieni...
W ten sam sposób myśli wiele osób na tym portalu, ale boją się odezwać, żeby się nie narazić

ja się w końcu odezwę...
-nie robię fantastycznych zdjęć, bo wolę gotować niż godzinami układać pierdółki dookoła talerza a potem ślęczeć nad obróbką.
-ostatnio mam przyjemność być w 'co na obiad' (ale to się zmieniło dopiero gdy odszedł Kołczu.....)
-wygrałam nawet w konkursie
ALE
zauważyłam to samo o czym dziewczyny piszą...

superprzepisu nie miałam już od jakiegoś czasu (ostatni z 27.10). a miewam ciekawe pomysły. nie będę pisać przykładów, bo nie o to mi teraz chodzi, żeby redakcja po cichaczu dodała je do SP, żeby mnie 'uciszyć'. a tak bywało w przeszłości....

i trudno jeśli teraz przestane bywać w 'co na obiad', jakoś przeżyję... ale już nawet nie zaglądam na główną. nie wchodzę w SP, wiecie dlaczego?
bo nie chce mi się na to patrzeć. wchodzę na stronę, sprawdzam czy ktoś do mnie napisał, dodaję przepisy i wychodzę.

bo jak się patrzy na jedno i to samo to po jakimś czasie to się nudzi prawda?

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

gosiapiotrek23
to sie rozkręciło.. ale podpisuje sie pod wami bo tez widze ze wiekszość wyróżnionych to te same osoby i widze jak wiekszosc poczatkujacych rozkwita robiac co raz lepsze zdjecia i wymyslne przepisy a wyróżnień nie mają. Nie raz brałam udział tez i w konkursach i moje faworyty nigdy nie wygrywały juz nie mówie o moim przepisie. cieżko jest tez i redakcji bo jest duzo przepisow ale moze dobrze by było zrobić jedno wyróżnienie jednej osoby w miesiącu...
wszystko jest wazne i zdjecie i przepis ale wszyscy tu lubimy gotowac ale nie wszyscy mamy mozliwosci zrobienia dobrego zdjecia z róznych przyczyn ale to nie oznacza ze nie mamy pasji do gotowania

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Dziewczyny tak bardzo Was boli, że moje przepisy są wyróżniane. Z całym szacunkiem ale ani nie mam wpływu na to ani nie przekupuję Redakcji aby moje przepisy nagradzała mianem superprzepisu albo w daniach dnia.
Doskonale Was rozumiem bo sama miałam może nie aż takie odczucia jak Wy ale jakaś nutka zazdrości gdy moje przepisy nie były wyróżniane. Jednak nigdy nie pomyślałam aby robić z tego aferę. Ale jak zobaczycie na moje przepisy i zdjęcia z początku mojej przygody to sami zobaczycie, że te pierwsze fotki zostawiają wiele do życzenia. Ale z czasem zaczęłam obserwować innych i się uczyć od lepszych a nie narzekać tak jak Wy niestety. I z całą pewnością twierdzę, że zrobiłam postęp i sama na to zapracowałam. Tak jak Milutka odważyłam się i założyłam bloga a nosiłam się długo z tym zamiarem, zarówno udzielanie się na Gotujmy czy innych portalach jak i na blogu sprawia mi satysfakcję a nie przymus. Przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma.Oczywiście każdy uważa swoje przepisy i zdjęcia za najlepsze i ma o nich super najlepsze zdanie. Ale to nie my oceniamy ale nas oceniają.
Co do konkursów, tak udało mi się kilka razy wygrać ale to jest motywacją i daje kopa aby być jeszcze lepszym.
I staram się jak mogę choć wszystkie zdjęcia robię telefonem komórkowym i żadne dla mnie wytłumaczenie nie jest, że nie mam aparatu, chcieć to móc.
Absolutnie nie chcę swoją wypowiedzą obrazić Ciebie Netko, Beatris czy Gosiu.
Trzeba robić to co się kocha i wierzyć w siebie a nie narzekać. Jeśli poczułyście się mimo to urażone moją wypowiedzią to przepraszam ale na prawdę nie jest to moim zamiarem.
A to, że mamy połowę marca i moje 3 przepisy zostały wyróżnione nie oznacza że w drugiej połowie też będą. Robię swoje i tyle a jeśli Redakcja to docenia to się cieszę i do głowy by mi nie przyszło aby robić aferę bo ktoś został wyróżniony więcej razy.

Jak to stare przysłowie mówi " Jeszcze się taki nie narodził co by Mu dogodził "

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Dziewczyny, jest program do rozjaśniania i ustawiania ostrości zdjęć kiedyś używałam jak miałam gorszy aparat,takie programy nadają zdjęciu wyrazu i kolorów, możecie spróbować na przykład Picassa Wystarczy ściągnąć i się trochę pobawić Skoro takie są wymagania

Odp: Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0

TAK, CHCE DOSTWAC SUPERPRZEPISY JEŚLI NA TO BĘDĄ ZASŁUGIWAĆ.
TAK JAK TY I CALA RESZTA.[/quote]

Podpisuję się pod tym

Odp: Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
2milutka napisał(a):

Wiecie co Wam powiem..........jak jesteście tutaj tylko dla wyróżnień i waszego dowartościowania się to źle trafiliście, myślałam że to portal ludzi z pasją, z pasją do gotowania, pieczenia , wymyślnych potraw ...... sorry że to piszę ale czytam i nie wierzę... Co za bzdury...Oczywiście że liczą się pomysły i piękne zdjęcia a to zasługuje na wyróżnienie nie czarujmy się....ja np dużo wkładam w piękne zdjęcia-nie znoszę byle jakości -nie mówię tutaj o Was-bez urazy mówię ogólnie bo wiem że to przyciągnie widza, prowadzę bloga nie pozwolę sobie na bylejakość.....Wy zamiast uczyć się od najlepszych i brać przykład aby portal rósł w górę to narzekacie jak dzieci w piaskownicy kogo wyróżniono a kogo nie....mnie to rybka ...
Netka po Twoim poście dostałaś dwa wyróżnienia jako super przepis o to Ci chodziło?



i proszę nie minusować mi odpowiedzi..każdy ma prawo do własnego zdania..ja też.Mam nadzieję ze nikogo nie uraziłam bo osobiści nic do Was nie mam dziewczyny.

Miłego dnia


Tobie łatwo jest napisać "mnie to rybka", bo znajdujesz się w gronie faworyzowanych osób, więc nie masz pojęcia co czują inni... Nie uważam, że moje wszystkie, ale to absolutnie wszystkie zdjęcia są do niczego, że potrawy na nich przedstawione wyglądają nieapetycznie... I co w tym złego, że też chcielibyśmy poczuć się docenieni...
W ten sam sposób myśli wiele osób na tym portalu, ale boją się odezwać, żeby się nie narazić

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
2milutka, posta napisałam bo się wkurzyłam. Tak , wkurzyłam się i napisałam posta.. Ja nie nalezę do osób, które knują i kombinują. Każdy sadzi według siebie.

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Wiecie co Wam powiem..........jak jesteście tutaj tylko dla wyróżnień i waszego dowartościowania się to źle trafiliście, myślałam że to portal ludzi z pasją, z pasją do gotowania, pieczenia , wymyślnych potraw ...... sorry że to piszę ale czytam i nie wierzę... Co za bzdury...Oczywiście że liczą się pomysły i piękne zdjęcia a to zasługuje na wyróżnienie nie czarujmy się....ja np dużo wkładam w piękne zdjęcia-nie znoszę byle jakości -nie mówię tutaj o Was-bez urazy mówię ogólnie bo wiem że to przyciągnie widza, prowadzę bloga nie pozwolę sobie na bylejakość.....Wy zamiast uczyć się od najlepszych i brać przykład aby portal rósł w górę to narzekacie jak dzieci w piaskownicy kogo wyróżniono a kogo nie....mnie to rybka ...
Netka po Twoim poście dostałaś dwa wyróżnienia jako super przepis o to Ci chodziło?

i proszę nie minusować mi odpowiedzi..każdy ma prawo do własnego zdania..ja też.Mam nadzieję ze nikogo nie uraziłam bo osobiści nic do Was nie mam dziewczyny.

Miłego dnia

Odp: Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
redakcja napisał(a):

Kochani,

w tej zakładce nie liczą się nicki tylko przepisy i kryteria ich doboru o których pisaliśmy wyżej. Odnosicie mylne wrażenie, że zwracamy uwagę na nicki ale tak nie jest - zwyczajnie dana grupa powtarzalnie robi przepisy zgodne z danym kryterium i dlatego często trafia do tej zakładki.

Bardzo chętnie opublikujemy Wasze przepisy w tej zakładce o ile będą zgodne z wypisanymi "zasadami".


Ok, jeżeli jest tak jak napisaliście, to wytłumaczcie mi proszę czym się różnią te dwa przepisy (oczywiście oprócz tego, że jeden jest "superprzepisem", a mój już nie): https://gotujmy.pl/torcik-jablkowo-kajmakowy,przepisy-z-owocami-przepis,234430.html i https://gotujmy.pl/torcik-jablkowo-mietowy-z-biala-czekolada,przepisy-na-zimno-przepis,220932.html I powtórzę się: przykładów można mnożyć...

I dlaczego rolada przygotowana wg przepisu zbysiowej po raz co najmniej czwarty została tak wyróżniona, nie wystarczyłoby wyróżnić ją raz, jak autorka dodała ten przepis? Czy jak ja przygotuję tę roladę wg Jej przepisu, to też go wyróżnicie? Wątpię

Trzecia sprawa: przepis Zewy kolejny raz jest w wyróżnionych w tym miesiącu (a mamy dopiero połowę marca), czy nie można było wybrać innego przepisu np. tego: https://gotujmy.pl/jezynowa-delicja,przepisy-biszkopty-przepis,234484.html ? Albo ten, jeżeli poprzedni stwierdzicie, że nie jest sezonowy: https://gotujmy.pl/babka-milky-way,przepisy-babki-przepis,234494.html Nawet najsmaczniejsze potrawy serwowane zbyt często mogą się przejeść...

Przy okazji przepraszam osoby, których przepisy wymieniłam Nic do Was nie mam, co więcej uważam, że dobrze gotujecie i nie macie wpływu (mam nadzieję) na wybory redakcji... Ale inni też chcieliby poczuć tę radość

Odpowiedz na/ edytuj Konkursy, superprzepisy i przepisy