Kurczak z czekoladą? Parówki z dżemem? Najdziwniejsze połączenia.

Obserwuj wątek

Odp: Odp:

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
chef napisał(a):

a co tu daleko szukać ...grzyby leśne i cukier lub miód ... niemozliwe pomyslicie ... a jednak ...zróbcie na przykład dobre grzyby marynowane bez dodatku cukru lub miodu do zalewy



robię taką zalewę grzyby marynuję w wodzie z miodem ,gorczycą,cynamonem,goździkami i pieprzem

Kurczak z czekoladą? Parówki z dżemem? Najdziwniejsze połączenia.

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
magdalennab napisał(a):

fuuuu kasza gryczana z jorurtem

dobry spróbuj kotletów z piersi kurczaka w panierce z ananasem z puszki na kotleta jeden krążek mnie to zaskoczyło gdy mi to zaserwowano ale smakowało ok



u nas podaje się jeszcze przykryte żółtym serem (wydawało mi się sztandarowym daniem komunijno-chrzcinnym)

Odp:

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
a co tu daleko szukać ...grzyby leśne i cukier lub miód ... niemozliwe pomyslicie ... a jednak ...zróbcie na przykład dobre grzyby marynowane bez dodatku cukru lub miodu do zalewy

Odp połączenia.

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
cremebrule napisał(a):

chef napisał(a):

dobry napisał(a):

Wpisujcie tutaj to chetnie poeksperymentuje z nimi.
Ja np. uwielbiam twarozek z drzemem, miodem lub nutella, co moja zone przyprawia o zawrot glowy
Albo daje pomidora w sezonie jak sa takie piekne, doslownie na wszystko. Czy naprawde pomidor na bialym serze jest pfuj?

śledzie w miodzie , suszonych śliwkach i czerwonym winie? .... rewelka z pumperniklem i 100-teczką... pozdrawiam


uuu, brzmi pysznie! przepis poprosze
wstawię niebawem

Odp: Odp: Odp: Kurczak z połączenia.

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
co do nietypowych polączeń to polecam zapoznać się z ideologią surf&turf gdzie łączy się smaki mięsa z owocami morza czy rybami ,naprawdę fajna kuchnia tylko trzeba się przełamać ,dla przykładu ja już od dawna raczyłem gości polędwicą z sosem z marynowanej sardeli , wszyscy chwalili pytając o sos lecz gdy mówiłem to miny były różne....

Odp: Odp: Kurczak z czekoladą? Parówki z dżemem? Najdziwniejsze połączenia.

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
chef napisał(a):

dobry napisał(a):

Wpisujcie tutaj to chetnie poeksperymentuje z nimi.
Ja np. uwielbiam twarozek z drzemem, miodem lub nutella, co moja zone przyprawia o zawrot glowy
Albo daje pomidora w sezonie jak sa takie piekne, doslownie na wszystko. Czy naprawde pomidor na bialym serze jest pfuj?

śledzie w miodzie , suszonych śliwkach i czerwonym winie? .... rewelka z pumperniklem i 100-teczką... pozdrawiam


uuu, brzmi pysznie! przepis poprosze

Odp: Odp: Kurczak z czekoladą? Parówki z dżemem? Najdziwniejsze połączenia.

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
albo sałatka z arbuza i czerwonej cebuli z cytrynowym pieprzem...mniam

Odp: Kurczak z czekoladą? Parówki z dżemem? Najdziwniejsze połączenia.

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
a ja tak czesto spotykam podawane, nawet z brzoskwinia, tak samo dodaje sie do schabowych, w restauracjach nawet takie spotykalam

Odp: Kurczak z czekoladą? Parówki z dżemem? Najdziwniejsze połączenia.

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
dobry napisał(a):

Wpisujcie tutaj to chetnie poeksperymentuje z nimi.
Ja np. uwielbiam twarozek z drzemem, miodem lub nutella, co moja zone przyprawia o zawrot glowy
Albo daje pomidora w sezonie jak sa takie piekne, doslownie na wszystko. Czy naprawde pomidor na bialym serze jest pfuj?

śledzie w miodzie , suszonych śliwkach i czerwonym winie? .... rewelka z pumperniklem i 100-teczką... pozdrawiam

Odp: Odp: Kurczak z czekoladą? Parówki z dżemem? Najdziwniejsze połączenia.

magdalennab
fuuuu kasza gryczana z jorurtem

dobry spróbuj kotletów z piersi kurczaka w panierce z ananasem z puszki na kotleta jeden krążek mnie to zaskoczyło gdy mi to zaserwowano ale smakowało ok

Odpowiedz na/ edytuj Kurczak z czekoladą? Parówki z dżemem? Najdziwniejsze połączenia.