Makaron

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Makaron

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
malymarek napisał(a):

no koniecznie sie pochwal!

Tylko nie rybami NEPTUNA

Odp: Makaron

malymarek
  • malymarek

  • Posty: 32
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
no koniecznie sie pochwal!

Odp: Odp: Makaron

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
izabelka19 napisał(a):

e tam a co za roznica, jak nazywamy, wazne jak smakuje! ostatnio odkrylam przepis cudo, jak nie wiem czy tu moge pisac takie rzeczy jak przepis, wiec jesli ktos zainteresowany zebym napisala, to tylko powiedzcie czy moge!

Pewnie ,ze mozesz,tym bardziej,ze nie masz jeszcze ani jednego swojego przepisu,tylko nie na forum,a w przepisach

Odp: Makaron

izabelka19
e tam a co za roznica, jak nazywamy, wazne jak smakuje! ostatnio odkrylam przepis cudo, jak nie wiem czy tu moge pisac takie rzeczy jak przepis, wiec jesli ktos zainteresowany zebym napisala, to tylko powiedzcie czy moge!

Odp: Makaron

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
spaghetti-to przecież odpowiednik naszych kochanych nitek,wprawdzie o połowę krótsze,ale zdarza mi sie spotkać dłuższe niż tradycyjne i wtedy nie ma już problemu

Odp: Makaron

pocztylion2221
Popieram Was dziewczynki nie ma jak nasz polski samodzielnie robiony makaron pychotka

Odp: Makaron

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
nie ważne jak nazywamy makaron po polsku włosku czy chińsku ważne by był smaczny

Odp: Odp: Makaron

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
smaczna napisał(a):

bo to taka maniera głupia. pewnie po wlosku takie fusili to właśnie swiderki. no, ale my lubimy przyjmować obcojęzyczne zwroty, tak jakbyśmy własnego języka nie mieli. ja na pene mówię rurki i koniec. i mogą się ze mnie śmiać w restauracji.

Smaczna ! masz już koleżankę
Też tak jak Ty staram się jak najwięcej po polsku
To się nazywa patriotyzm

Odp: Makaron

smaczna
  • smaczna

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
bo to taka maniera głupia. pewnie po wlosku takie fusili to właśnie swiderki. no, ale my lubimy przyjmować obcojęzyczne zwroty, tak jakbyśmy własnego języka nie mieli. ja na pene mówię rurki i koniec. i mogą się ze mnie śmiać w restauracji.

Odp: Makaron

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
Kupuje LUBELLE ale moj maz wiecznie dopomina sie o makaron wlasnej roboty.Ma racje.Ale trzeba miec na to czas.Moja mama i tesciowa robia same,susza i tylko takim sposobem mam ..

Odpowiedz na/ edytuj Makaron