Od moderatorki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Od moderatorki

ptychu napisał(a):

Jest mi wstyd za całą tę dyskusję! Jak dzieci dosłownie. Chyba się co niektórym nudzi, a czy nie lepiej ugotować coś dobrego niż się wykłócać tak publicznie. A tak w ogóle to jest jeszcze coś takiego jak "wyślij wiadomość". Weźcie sobie ludzie wysyłajcie obraźliwe teksty jako prywatne wiadomości, bo aż niesmacznie się zrobiło. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych "portalowiczów".


Ptychu,
cala sprawa została zakończona Twój wpis świadczy jednak o czymś innym ... pragniesz dalej pisaniny o niczym.
A przy okazji widać jak czytasz, przecież cała awantura wynikła własnie przez P.W.
...

Odp: Odp: Odp: Od moderatorki

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
dobry napisał(a):

astra napisał(a):

A co na to hgg

No to może teraz - A co na to Astra?

Hgg postanowila nie odpowiadac ale nie napisala, że wynajęła sobie adwokata Dobry badx tak dobtry i pokaz pelnomocnictwo (oczywiście z oplata skarbową) albo tez nic nie pisz na wiadomy temat

Odp: Odp: Od moderatorki

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Brawo Ptychu,podpisuje sie pod Twoim stwierdzeniem dwoma rekoma

Odp: Od moderatorki

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
Jest mi wstyd za całą tę dyskusję! Jak dzieci dosłownie. Chyba się co niektórym nudzi, a czy nie lepiej ugotować coś dobrego niż się wykłócać tak publicznie. A tak w ogóle to jest jeszcze coś takiego jak "wyślij wiadomość". Weźcie sobie ludzie wysyłajcie obraźliwe teksty jako prywatne wiadomości, bo aż niesmacznie się zrobiło. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych "portalowiczów".
obrazek

Odp: Odp: Odp: Od moderatorki

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
To mi sie podoba

Odp: Odp: Od moderatorki

Skarb napisał(a):

Ja tez zrobilem blad piszac DURNY komentarz do przepisu SARENKAz ktorego naprawde jestem niezadowolony, przepraszam.Z tego powodu jest mi bardzo przykro, najchetniej cofnalbym ten czas. Czlowiek uczy sie na bledach.
Kaziu, twoje wypowiedzi na forum-uwazasz sie za madrzejszego, ublizajac innym?
W kazdej twojej wypowiedzi jest nutka ironii i glupoty. Wydaje mi sie ze wogole nie masz charakteru, niewiem jak te twoje "wiedzmy" z toba wytrzymuja.
Jezeli masz problemy, to niestety jestes na niewlasciwej stronie(nie bede dawal adresu, sam to znajdziesz), moze tam pomoga ci.
Nie odzywalem sie , bo bylem z zona na urlopie w Thailand (prezent na 50-te urodziny), ale jak to przeczytalem to szlag mnie trafil. I ty piszesz mi na PW o "popisie slownictwa", ty ktory ublizasz kazdemu w twoich komentarzach.
Napewno jest wiele osob, ktore by to samo powiedzialy- moze nie chca zametu robic, i to rozumie Jak masz problemy , to opublikuj to oficjalnie, nie badz tchorzem, ja nim nie jestem , przeprosilem sie za wszystko i przy wszystkich, mam swoj charakter(charakter czlowieka)
Bez pozdrowien

Bez komentarza ale z pozdrowieniem

Odp: Odp: Od moderatorki

Drogi Dobry, myślałem, że to będzie rzeczowa odpowiedź, a tu nowe zarzuty.Nie mam już siły na ich odpieranie, Władza ma zawsze rację i niech tak już zostanie. Nic nie wiadomo mi na temat kiwi (skąd tekst do mnie("?), ...nie rozumiem, a poza tym 9/10 treści dotyczy nie mnie: nie stawiałem i nie stawiam Wam zarzutu na opieszałość, a chyba wręcz odwrotnie.
Zacytuję Twoje słowa:
"...Na dodatego Twoja zażyłość - lub w zasadzie proba jej tworzenia na zasadzie "wrog mojego wroga moim przyjacielem" - z niektorymi osobami, powoduje powstanie nerwowej sytuacji i chaosu informacyjnego, ktory trudno ..."
Ciekawy wywód ...
Chyba będę musiał pozrywać wszelkie kontakty bo nie wiadomo kto jest kim.
Zatem, ja ze swojej strony uważam, temat za wyczerpany i "dyskusję" za zakończoną.

Odp: Odp: Odp: Od moderatorki

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Wlasnie przeczytalam to watek od poczatku do konca i czuje sie jakbym trafila na forum poswiecone cynizmowi i cietemu jezykowi,a wrecz na wyscigi kto jest w tym lepszy-niestety takie jest moje wrazenie.
W zupelnosci zgadzam sie z Sarenka(jej ostatni watek)to my tworzymy ta strone i od nas zalezy czy bedzie tu milo,czy bedziemy wytykac sobie swoje bledy,faktem jest ze jest coraz wiecej ludzi tutaj ktorzy(ja odnosze takie wrazenie)pisza byle jakie przepisy,wrecz glupie jak dla mnie,podejrzewam,ze tylko po aby zdobyc jak najwiecej punktow,zebrac nagrode i zdobyc lepszy tytul,a przeciez to nie o to chyba tutaj chodzi,nie o rywalizacje,tylko o podzielenie sie ze soba fajnymi przepisamiprzynajmniej ja tak uwazam i miedzy innymi po to zalogowalam sie na tej stronie,a rowniez po to zeby sie dobrze bawic,a nie po to zeby czytac jakies zlosliwosci i uszczypliwosci
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie(tych zlosliwych rowniez)i zycze duzo cierpliwosci moderatorom

Odp: Odp: Od moderatorki

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
astra napisał(a):

A co na to hgg

No to może teraz - A co na to Astra?

Odp: Odp: Od moderatorki

astra napisał(a):

A co na to hgg

A hgg zgodnie z tym co postanowila nie bedzie odpowiadala na maile od k#$%^& :-)

Odpowiedz na/ edytuj Od moderatorki