Od moderatorki

Obserwuj wątek

Odp: Od moderatorki

lalunia
  • lalunia

  • Posty: 270
  • Przepisy: 1993
  • Artykuły: 1
Ciężka praca współczuje ci i podziwiam ja bym nie miała tyle cierpliwości

Odp: Odp: Od moderatorki

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Agusia74 napisał(a):

Ludzie kochani czy Wy nie macie innych problemów? Kłótnie, obrażanie, wypominanie sobie czy wytykanie, no na co to ? Nie lepiej na niektóre sprawy przymknąć oko ?
Pozdrawiam i uśmiechu Wam życzę.


Masz rację, na niektóre sprawy powinno się przymknąć oko. Są jednak takie, nad którymi nie wolno przechodzić do porządku dziennego. Powyższa sprawa należy właśnie do tej drugiej kategorii. Nic i nikogo nie upoważnia do takich zachowań. Reakcja Kazika była nieadekwatna do rangi popełnionego przez tę dziewczynę "przestępstwa". Mógł swoje pretensje przedstawić w zupełnie inny sposób, bez inwektyw i obrażania.
Bahus

zmieniono 1 raz (ostatnio 19 kwi 2009 10:20 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Od moderatorki

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Agusiu74 popieram Cię w 100 procentach.
Nawet jeśli ktoś zrobił coś złego i ktoś ma żal to spasujcie już.Basta.
Może ktoś komuś powie jedno magiczne słowo i zapomnijcie już o tym.Nie piszcie do siebie,nie oceniajcie nawzajem swoich przepisów.I spokój.
A najlepiej idźcie na długi spacer,potem sobie coś pysznego ugotujcie.i WSZYSTKO Z KLASĄ.Pozdrawiam.

Odp: Od moderatorki

Agusia74
  • Agusia74

  • Posty: 576
  • Przepisy: 76
  • Artykuły: 1
Ludzie kochani czy Wy nie macie innych problemów? Kłótnie, obrażanie, wypominanie sobie czy wytykanie, no na co to ? Nie lepiej na niektóre sprawy przymknąć oko ?
Pozdrawiam i uśmiechu Wam życzę.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Od moderatorki

45Kazik napisał(a):


-przepis hjako wegetariański wstwiony, mimo wielu komentarzy dalej trzymany jakio wegetariański i bez odpowiedzi(!) ze strony osoby wstawiajacej przepis, tak więc
jako wegetariański oceniam na "1" . Tu chyba nie mamy wąpliwości? [/quote]
A gdyby zamiast oceniac na 1 zglosic do mnie ze mam zmienic kategorie przepisu to by paluszki uwiędły ? Wiesz dobrze, ze po akceptacji przepisu uzytkownik nie ma mozliwosci zmiany kategorii.
45Kazik napisał(a):


-nie jest to babka majonezowa a ziemniaczana i ZDJĘCIE NIE JEST WSTAWIONE PRZEZ Autorkę przepisu, jak sama pisze w komentarzach(!),.... ktoś tu mija się z prawdą . KTO?
Uważam że komentarz mój juz chyba(?) zbyteczny w tym przypadku !?!)
[/quote]
Masz racje, rzeczywiscie pomylilam przepisy. Rozumiem ze teraz moge oczekiwac obrzucenia mnie na prv inwektywami dotyczacymi mojej inteligencji, wtrącania sie do mojego zycia intymnego oraz zakonczenia maila wyzwaniem mnie od niedojrzalych gowniar ?

45Kazik napisał(a):

A teraz sprawa emaila.W. oznacza PRZEKAŻĘ WSZYSTKIM (?)....ciekawy skrót. Co na to ... nie wiem jak to skomentować?! Ale adrem.

Nie moze byc tak ze do Dobrego, Borubara i mnie odzywasz sie normalnie, a innych obrazasz na priva. To, że coś jest prywatną wiadomością nie oznacza, ze moze odbiegac od ogolnie przyjetego poziomu.
Na Twoje prywatne maile skarzylo sie juz wiele osob, kilka z nich chcialo zlikwidowac konta po Twoich wiadomosciach - prawdopodobnie wiec sytuacja z moja siostra nie byla jedynym tego typu popisem.
[quote nick=45Kazik]
Zdjęcie w profilu , a i nick zmyliły mnie całkowicie wskazywały na osobe dorosłą o minimum prawie wyższym wykształceniu , a okazało się, że to osoba dużo młodsza. Trudno, mozna wstawiać różne nicki i foto ale trzeba liczyć się wówczas z "wypadkami".

Zdjecie i nick moze nalezec zarowno do osoby 19letniej (na studiach inzynierskich), jak i dwudziestoparoletniej. I niezaleznie od tego do kogo nalezy takiej osobie nalezy sie szacunek.
[quote nick=45Kazik] Przepraszam, pisałem do osoby dorosłej(!), a nie do dziecka, stąd takie zwroty a nie inne, taka była moja reakcja na zachowanie sfrustrowanej, złośliwie rewanżującej się DOROSŁEJ OSOBY, która w odwecie zachowała się tak jak napisałem Jej w P.W. ...czyli ...jak ... i to wszystko w odpowiedzi na krytykę rzeczową, mimo wszystko pozytywnie(!) określającą sam(!) przepis(!):

Pisales do osoby pelnoletniej. Czy oznacza to ze wolno przejsc ponizej wszelkiego poziomu?

Wroce jeszcze moze do tych trzech (oczywiscie gleboko rzeczowych i merytorycznych jak na Ciebie przystalo) zarzutow, ktore wobec niej miales - czyli ze - cyt "glupota ma u niej przewage", ze jest sfrustrowana w zwiazku z niespelnionym seksem oraz ze jest niedojrzala gówniara. O ile wiem ludzie czesto zarzucają innym to, co maja do zarzucenia sobie (w innych widzac swoje wady). Czyzby wiec u Ciebie glupota miala przewage, do tego jestes sfrustrowany w zwiazku z niespelnionym seksem i psychicznie pomimo wieku fizycznego jestes nadal niedojrzalym gowniarzem? No coz - jezeli ta teoria psychologiczna jest prawdziwa, moze to calkiem trafnie tlumaczyc Twoje zachowanie :-)

Przypomnij mi prosze - jak Ty skonczyles swoja wiadomosc ? Aha juz wiem - kazales jej na nia nie odpowiadac bo wszystkie jej maile bedziesz kasowal bez czytania. W takim razie zastosuj sie do tego prosze. Dla mnie to koniec tematu, bo juz pokazales co potrafisz.

Bez pozdrowien,
hgg

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Od moderatorki

Bahus napisał(a):

hgg napisał(a):

45Kazik napisał(a):

szlag mnie też trafia jak widzę takie przepisy, np. jakiejś "Inżynier-****" ..czy innego dowcipasa. Takie :przepisy" to ktoś może wstawiać na swoim blogu, tylko ze tam dostałby "teksty" grubo poniżej dopuszczalnej cenzorskiej.


Bardzo proszę konkretniej - jakie masz zatrzezenia do przepisow inzynier-olenki? I powiedz dlaczego Ty masz prawo ocenic jej przepis (wlasnorecznie wykonany i sfotografowany) na babke majonezowa na 1, a jak ona oceni podobnie ktores z Twoich dan to dostaje bardzo nieprzyjemnego maila, w ktorym zarzucasz jej ze - cyt "glupota ma u niej przewage" i insynuujesz ze jest sfrustrowana w zwiazku z niespelnionym seksem oraz wyzywasz ją od niedojrzalych gówniar. Czy dla potwierdzenia mam wkleic całego Twojego maila tutaj?

Zapytasz tez pewnie skad wiem o tym mailu - bo na forum oczywiscie nie dajesz az takich popisow pseudoelokwencji. Otoz powiem Ci - jest to moja sporo mlodsza siostra.

Bez pozdrowien
hgg


Jestem zbulwersowany tym co przeczytałem. Jak można tak napisać młodej kobiecie tylko z tego powodu, że źle oceniła jakiś tam przepis?. Trzeba być bardzo źle wychowanym człowiekiem bez głowy...a co za tym idzie i bez twarzy. Brak kultury koresponduje tutaj z niedostosowaniem się do kanonów zachowań obowiązujących w świecie ludzi będących na pewnym powyżej przeciętnej, poziomie intelektualnym.

Bardzo zniesmaczony
Bahus


Szanowny Bahusie, o kulturze(!) nie rozmawiajmy ale o prowokowaniu arcymistrzowskim ... z Arcymistrzem też nie będę, bo i tu doprowadzisz do tego samego...
Pozdrawiam

Odp: Odp: Odp: Odp: Od moderatorki

hgg napisał(a):

45Kazik napisał(a):

szlag mnie też trafia jak widzę takie przepisy, np. jakiejś "Inżynier-****" ..czy innego dowcipasa. Takie :przepisy" to ktoś może wstawiać na swoim blogu, tylko ze tam dostałby "teksty" grubo poniżej dopuszczalnej cenzorskiej.


Bardzo proszę konkretniej - jakie masz zatrzezenia do przepisow inzynier-olenki? I powiedz dlaczego Ty masz prawo ocenic jej przepis (wlasnorecznie wykonany i sfotografowany) na babke majonezowa na 1, a jak ona oceni podobnie ktores z Twoich dan to dostaje bardzo nieprzyjemnego maila, w ktorym zarzucasz jej ze - cyt "glupota ma u niej przewage" i insynuujesz ze jest sfrustrowana w zwiazku z niespelnionym seksem oraz wyzywasz ją od niedojrzalych gówniar. Czy dla potwierdzenia mam wkleic całego Twojego maila tutaj?

Zapytasz tez pewnie skad wiem o tym mailu - bo na forum oczywiscie nie dajesz az takich popisow pseudoelokwencji. Otoz powiem Ci - jest to moja sporo mlodsza siostra.

Bez pozdrowien
hgg


Po kojei "zastrzeżenia" -uwagi:
-przepis hjako wegetariański wstwiony, mimo wielu komentarzy dalej trzymany jakio wegetariański i bez odpowiedzi(!) ze strony osoby wstawiajacej przepis, tak więc

jako wegetariański oceniam na "1" . Tu chyba nie mamy wąpliwości?

-nie jest to babka majonezowa a ziemniaczana i ZDJĘCIE NIE JEST WSTAWIONE PRZEZ Autorkę przepisu, jak sama pisze w komentarzach(!),.... ktoś tu mija się z prawdą . KTO?
Uważam że komentarz mój juz chyba(?) zbyteczny w tym przypadku !?!)

A teraz sprawa emaila.W. oznacza PRZEKAŻĘ WSZYSTKIM (?)....ciekawy skrót. Co na to ... nie wiem jak to skomentować?! Ale adrem.
Zdjęcie w profilu , a i nick zmyliły mnie całkowicie wskazywały na osobe dorosłą o minimum prawie wyższym wykształceniu , a okazało się, że to osoba dużo młodsza. Trudno, mozna wstawiać różne nicki i foto ale trzeba liczyć się wówczas z "wypadkami".
Przepraszam, pisałem do osoby dorosłej(!), a nie do dziecka, stąd takie zwroty a nie inne, taka była moja reakcja na zachowanie sfrustrowanej, złośliwie rewanżującej się DOROSŁEJ OSOBY, która w odwecie zachowała się tak jak napisałem Jej w P.W. ...czyli ...jak ... i to wszystko w odpowiedzi na krytykę rzeczową, mimo wszystko pozytywnie(!) określającą sam(!) przepis(!):

https://gotujmy.pl/babka-ziemniaczana,przepisy,31915h10.html

Mimo wszystko, pozdrawiam i zapewniam: więcej takiego nietaktu nie popełnię.
Kazik




Odp: Odp: Odp: Odp: Od moderatorki

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
hgg napisał(a):

45Kazik napisał(a):

szlag mnie też trafia jak widzę takie przepisy, np. jakiejś "Inżynier-****" ..czy innego dowcipasa. Takie :przepisy" to ktoś może wstawiać na swoim blogu, tylko ze tam dostałby "teksty" grubo poniżej dopuszczalnej cenzorskiej.


Bardzo proszę konkretniej - jakie masz zatrzezenia do przepisow inzynier-olenki? I powiedz dlaczego Ty masz prawo ocenic jej przepis (wlasnorecznie wykonany i sfotografowany) na babke majonezowa na 1, a jak ona oceni podobnie ktores z Twoich dan to dostaje bardzo nieprzyjemnego maila, w ktorym zarzucasz jej ze - cyt "glupota ma u niej przewage" i insynuujesz ze jest sfrustrowana w zwiazku z niespelnionym seksem oraz wyzywasz ją od niedojrzalych gówniar. Czy dla potwierdzenia mam wkleic całego Twojego maila tutaj?

Zapytasz tez pewnie skad wiem o tym mailu - bo na forum oczywiscie nie dajesz az takich popisow pseudoelokwencji. Otoz powiem Ci - jest to moja sporo mlodsza siostra.

Bez pozdrowien
hgg


Jestem zbulwersowany tym co przeczytałem. Jak można tak napisać młodej kobiecie tylko z tego powodu, że źle oceniła jakiś tam przepis?. Trzeba być bardzo źle wychowanym człowiekiem bez głowy...a co za tym idzie i bez twarzy. Brak kultury koresponduje tutaj z niedostosowaniem się do kanonów zachowań obowiązujących w świecie ludzi będących na pewnym powyżej przeciętnej, poziomie intelektualnym.

Bardzo zniesmaczony
Bahus


zmieniono 4 razy (ostatnio 19 kwi 2009 01:01 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Od moderatorki

45Kazik napisał(a):

szlag mnie też trafia jak widzę takie przepisy, np. jakiejś "Inżynier-****" ..czy innego dowcipasa. Takie :przepisy" to ktoś może wstawiać na swoim blogu, tylko ze tam dostałby "teksty" grubo poniżej dopuszczalnej cenzorskiej.


Bardzo proszę konkretniej - jakie masz zatrzezenia do przepisow inzynier-olenki? I powiedz dlaczego Ty masz prawo ocenic jej przepis (wlasnorecznie wykonany i sfotografowany) na babke majonezowa na 1, a jak ona oceni podobnie ktores z Twoich dan to dostaje bardzo nieprzyjemnego maila, w ktorym zarzucasz jej ze - cyt "glupota ma u niej przewage" i insynuujesz ze jest sfrustrowana w zwiazku z niespelnionym seksem oraz wyzywasz ją od niedojrzalych gówniar. Czy dla potwierdzenia mam wkleic całego Twojego maila tutaj?

Zapytasz tez pewnie skad wiem o tym mailu - bo na forum oczywiscie nie dajesz az takich popisow pseudoelokwencji. Otoz powiem Ci - jest to moja sporo mlodsza siostra.

Bez pozdrowien
hgg

Odp: Odp: Od moderatorki

msewka napisał(a):

Kzik co chciałeś przez to powiedzieć.Wyraź to ,bądź sobą!

Kurde, nie zauważyłem że nie przeszedł tekst wpisany przeze mnie...
Chorelerka jaśniuteńka, com ja tam wpisał...
Chyba coś o poparciu dla słów Persika : szlag mnie też trafia jak widzę takie przepisy, np. jakiejś "Inżynier-****" ..czy innego dowcipasa. Takie :przepisy" to ktoś może wstawiać na swoim blogu, tylko ze tam dostałby "teksty" grubo poniżej dopuszczalnej cenzorskiej.
A Ty mASAewka wiesz dobrze co chciałem napisać, prowokatorko jedna ,,,sama wpisz co o tym wszystkich myslisz, bądź "babą z jajami"


zmieniono 1 raz (ostatnio 18 kwi 2009 22:33 przez 45Kazik)

Odpowiedz na/ edytuj Od moderatorki