Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Obserwuj wątek

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
amen

Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
luna19 napisał(a):

czy moglibyście skończyć juz ten temat?

radze wrócić do tego
Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Czy mogłabyś poprosić o to swoją córkę? Jak widzisz, to ona nie potrzebnie podsyca temat. Więc po co apelujesz do innych?! Ten temat i zachowanie niektórych osób rzeczywiście zaczyna męczyć wszystkich.Wszystko zostało powiedziane i nie ma sensu powtarzać tego samego w koło.

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Kefirka
  • Kefirka

  • Posty: 11
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
amen.

zmieniono 3 razy (ostatnio 28 mar 2011 15:16 przez Kefirka)

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
czy moglibyście skończyć juz ten temat?

radze wrócić do tego
Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

magdafer
  • magdafer

  • Posty: 103
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
tak sobie od ladnych kilku chwil czytam Wasze posty i nie wierze,dla tak mozna wydawac sie blahej sprawy rozgorzala wielka wojna.Nie podobalo mi sie ze Wokalista rozsyla listy z prosbami o glosy wiec nie glosowalam -szczerze nie lubie kopytek,sosow,wiec przepis i tak nie byl dla mnie dobry.
Nie podoba mi sie jednak w jaki sposob wokalista i kefirka wyrazaja sie o innych-ja nnie lize tutaj dupy nikomu,szanuje przepisy zarowno mlodszych i starszych uzytkownikow,a juz wytykanie wieku i chorob i tym podobnych swiadczy tylko i wylacznie o braku kultury.Zycze zeby Wam wokalisto i kefirko ktos mogl doniesc herbaty na starosc jesli ja godnie dozyjecie

Odp: Odp: Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
luna19 napisał(a):

Henia napisał(a):

luna19 napisał(a):

no i juz sie wygadals ... alez ty jestes dyskretna .. tylko ci powierzać tajemnice ..
Jak Judasz

LUDZIE! jak macie jakies tajemnice to powierzajcie je Heni ..
zaraz zobaczycie je na forum

A jaka tajemnice to ty mi powierzyłaś? Wypisujesz głupoty i ciągle masz pretensje.Daj sobie już na luz, 500 zł poszło w lepsze ręce, ale konkursów jest dużo i zdobyczy też przed tobą mnóstwo.Zrób sobie dobrą kawę, wyłącz komputer, odpocznij! Inaczej spojrzysz na świat i ludzi.A tak ci co ciągle mają o tobie dobre zdanie, zmienią je i po co ci to? Nerwy i złość to bardzo źli doradcy!




i nawzajem

Odp: Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Henia napisał(a):

luna19 napisał(a):

no i juz sie wygadals ... alez ty jestes dyskretna .. tylko ci powierzać tajemnice ..
Jak Judasz

LUDZIE! jak macie jakies tajemnice to powierzajcie je Heni ..
zaraz zobaczycie je na forum

A jaka tajemnice to ty mi powierzyłaś? Wypisujesz głupoty i ciągle masz pretensje.Daj sobie już na luz, 500 zł poszło w lepsze ręce, ale konkursów jest dużo i zdobyczy też przed tobą mnóstwo.Zrób sobie dobrą kawę, wyłącz komputer, odpocznij! Inaczej spojrzysz na świat i ludzi.A tak ci co ciągle mają o tobie dobre zdanie, zmienią je i po co ci to? Nerwy i złość to bardzo źli doradcy!




i nawzajem

Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
luna19 napisał(a):

no i juz sie wygadals ... alez ty jestes dyskretna .. tylko ci powierzać tajemnice ..
Jak Judasz

LUDZIE! jak macie jakies tajemnice to powierzajcie je Heni ..
zaraz zobaczycie je na forum

A jaka tajemnice to ty mi powierzyłaś? Wypisujesz głupoty i ciągle masz pretensje.Daj sobie już na luz, 500 zł poszło w lepsze ręce, ale konkursów jest dużo i zdobyczy też przed tobą mnóstwo.Zrób sobie dobrą kawę, wyłącz komputer, odpocznij! Inaczej spojrzysz na świat i ludzi.A tak ci co ciągle mają o tobie dobre zdanie, zmienią je i po co ci to? Nerwy i złość to bardzo źli doradcy!

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
no i juz sie wygadals ... alez ty jestes dyskretna .. tylko ci powierzać tajemnice ..
Jak Judasz

LUDZIE! jak macie jakies tajemnice to powierzajcie je Heni ..
zaraz zobaczycie je na forum

Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
luna19 napisał(a):

ja do sądu przecież to Ty grozilas mi sądem.. i znow myjesz sie moim kosztem... i Ty napisalac ze moje odejscie ze strony byłoby najlepszym wyjściem... oj nie ladnie Heniu.. Cala nasza rozmowa zostala wczoraj przeslana do władz strony..

I słusznie, zrobiłam to samo! Ależ ty jesteś......Tylko,że ja mam powód, a ty co? Przecież to ja,prywatnie chcę podać do sądu nie ciebie, a twoją córkę.Co do tego mają władze strony?Straszyć to ty możesz, ale nie mnie.Co,dzieciaczki wystawiły najmocniejszy oręż i liżą rany obite przez użytkowników, nie przeze mnie, ja nie napisałam ani jednego postu w odpowiedzi na ich epitety.Myślisz,że ty mnie obijesz?! Ale poczekajmy co postanowią władze strony, chwilowo bardzo zajęte. Acha, dziw nad dziwy, musiałaś tę pocztę wysłać gdzie indziej, bo nikt nic nie wie o takim mailu!

Odpowiedz na/ edytuj Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady