Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Obserwuj wątek

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Babciagramolka
A co to zmienia ? Twoja Mamę bardzo lubię i nie mam zamiaru przestać lubić - każdy odpowiada za siebie . Pisząc do Ciebie nie wiedziałam czyją jestes córą . I prawdę mówiąc nie podoba mi się wciąganie w to wszystko Luny19 bo nie wierzę w to by jej się ta cała debata podobała .
Chyba lepiej by było gdyby pokrewieństwa na forum publicznym nie roztrzasać bo to nie ma nic wspólnego z tym , że odezwałaś się wyjątkowo niegrzecznie i tego dotyczył mój wpis .

A co do wołania na pomoc w dyskusji - widzisz , nawet nie wiesz tego , ze ja po prostu mam dziś dyżur i czytam sobie to co nowego pojawia się na stronie .
Czytaj ze zrozumieniem - nie zabierałam głosu w dyskusji kto ma racje Henia czy Wokalista bo juz wcześniej napisałam mu na PW , że takie postępowanie jest nieetyczne - nie posłuchał rady ( grzecznej rady ) - jego sprawa . Spotkał się z krytyką - prawo użytkowników . Nie został zdyskwalifikowany - decyzja Admina ( co nie zmienia faktu , ze postepowanie nadal oceniam nagannie ) .
Wypowiedziałam sie na temat twojego sposobu zachowania - jest okropne i fakt , czyja córką jestes tego nie zmienia i nie wydaje mi się by Twoja Mama to tolerowała i tyle .


zmieniono 1 raz (ostatnio 27 mar 2011 22:24 przez Babciagramolka)

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

caroline1983
Nie jestem moderatorem, ale mam profile na kilku innych stronach kulinarnych i widzę co sie tu i tam dzieje.
Jeśli ktos nie łamie regulaminu i zachowuje się fair to ani Henia ani NIKT INNY nie "czepia" się go. Zawsze jako "pokrzywdzone" występują osoby które notorycznie łamią regulamin albo stosują nieczyste zagrania w stosunku do innych.

Co do konkretnej osoby którą jest Henia to obrywa jej się za to że mówi to, czego czasami nie chcą dla świętego spokoju powiedzieć inni i nie uważam żeby była jakąś "czepialska" osoba, ale jeśli ktos zachowuje się nie fair to niech nie liczy że inni będą go głaskać po główce i chwalić za dobre zachowanie.

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Kefirka
  • Kefirka

  • Posty: 11
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Heniu - napisałam to wcześniej Każdy zainteresowany mógł to przeczytać. Ale owszem, jestem córką Luny i jestem z tego dumna
Oj Heniu, Heniu To dziwne, że jakoś nie rzucasz się do mnie tak, jak do wszystkich innych osób. Czyżyby byli słabsi, jeździsz tylko po słabszych?

No cóż. Smutne Ale i zabawne.



zmieniono 1 raz (ostatnio 27 mar 2011 22:02 przez Kefirka)

Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Babciagramolka napisał(a):

Kefirko- nie odzywałam się do tej pory bo zauważyłam , że nie warto podsycać takich dyskusji .Nie ,, karmione ,, umrą w naturalny sposób .Ale zostałam pośrednio wywołana do tablicy . Nic Cię nie uprawnia do pisania o ,, kółku wzajemnej adoracji wśród moderatorów " - bo nie znasz naszych podlądów i nie raz udowodniliśmy , że różnimy się w ocenie sytuacji - to po pierwsze . Język jakim zaczynasz się posługiwać ( a i z przykroscią stwierdzam , że Wokaliscie też zaczynają nerwy puszczać ) jest niedopuszczalny - to po drugie . Atakujesz użytkowników strony za to że krytycznie oceniają postępowanie Wokalisty insynuując ,że podlizują się Moderatorom - a po co ? - to po trzecie . Co ja takiego mogę komuś kto oceni nagannie Wokalistę dać - zaoferować jako Moderator ? Nic - bo jestem takim samym użytkownikiem strony jak każdy inny - nie mam żadnej władzy - sprawdzam przepisy pod kątem zgodności z Regulaminem i Prawem Autorskim ( tak jak pozostali sprawdzający ) i tyle .Coś Ci się pomyliło - żeby się komuś podlizywać trzeba mieć po co . Nie wiem kim jesteś i prawdę mówiąc jest mi to obojętne - wiem jedno jesteś po prostu niegrzeczna .
Co do Wokalisty - moje zdanie na temat tego jak postępowałeś znasz od dawna - nawaliłeś i już . To , że nie jest to sprzeczne z Regulaminem nie oznacza jeszcze , że jest to fer . Zamiast przyjąć do wiadomości to , że dużemu gronu użytkowników takie postępowanie się nie podobało ( zresztą nie tylko Twoje bo sprawa nie jest nowa podobne sytuacje bulwersowały już poprzednio ) wdajesz się w niepotrzebne dyskusje . Nie masz racji a chcesz przerzucić winę na osoby które zwróciły Ci uwagę .
Kefirko- pomijajac już to kto ma czy nie ma racji to poziom twoich wypowiedzi jest tak żenujący , że nawet gdybyś miała racje to i tak dyskwalifikujesz się jako interlokutor - z kimś kto się w ten sposób odzywa po prostu dyskusji się nie prowadzi .

Buniu,to jest córka tak szanowanej przez Ciebie luna19-Eliza a w swoim ostatnim poście odnosi się do tego, co przed kilkoma minutami napisałam na priv do luna19.

zmieniono 1 raz (ostatnio 27 mar 2011 21:58 przez Henia)

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Kefirka
  • Kefirka

  • Posty: 11
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mam prawo wyrazić własne zdanie na dany temat w swój indywidualny sposób. Nie chodzi o sprawę Wokalisty - napisałam wyżej, czytaj ze zrozumieniem. Chodzi tu o ogólne zachowanie Heni na wielu innych stronach. Jeśli uwazasz heniu ze cię obrażam - uważaj dalej. Nie przeszkadza mi to. Może kiedyś zrozumiesz że to co robisz jest po prostu żałosne. Wszędzie tylko twoje 5 groszy się widzi, wszędzie twoje czepialskie posty. Rób tak dalej, a jak ci sie do śmierci zblizy nie będzie ci kto miał szklanki wody podać.

Skarż się skarż droga Heniu Sama nie dajesz sobie rady więc pomocy szukasz wśród innych ludzi, innych moderatorów. Bo ci małolata uwagę zwraca, bo nie boi się wytknąć ci twoich żenujących błędów. Niesamowity ubaw, niesamowity Coż, w każdym razie - co chcialam powiedziec - powiedziałam. Albo coś z tym zrobicie, albo będziecie mieli to w dupie. Wszystko mi jedno.

Groźby sądem? To nie mi. Nie masz nic na mnie. Nie wyzywałam cię, ani nic z tym rodzaju. A wyrazić swoje zdanie ma prawo każdy. Po prostu nie potrafisz znieść krytyki
Trudno, twoja strata. Ja ciebie też uwielbiam <3

zmieniono 1 raz (ostatnio 27 mar 2011 21:54 przez Kefirka)

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Babciagramolka
Kefirko- nie odzywałam się do tej pory bo zauważyłam , że nie warto podsycać takich dyskusji .Nie ,, karmione ,, umrą w naturalny sposób .Ale zostałam pośrednio wywołana do tablicy . Nic Cię nie uprawnia do pisania o ,, kółku wzajemnej adoracji wśród moderatorów " - bo nie znasz naszych podlądów i nie raz udowodniliśmy , że różnimy się w ocenie sytuacji - to po pierwsze . Język jakim zaczynasz się posługiwać ( a i z przykroscią stwierdzam , że Wokaliscie też zaczynają nerwy puszczać ) jest niedopuszczalny - to po drugie . Atakujesz użytkowników strony za to że krytycznie oceniają postępowanie Wokalisty insynuując ,że podlizują się Moderatorom - a po co ? - to po trzecie . Co ja takiego mogę komuś kto oceni nagannie Wokalistę dać - zaoferować jako Moderator ? Nic - bo jestem takim samym użytkownikiem strony jak każdy inny - nie mam żadnej władzy - sprawdzam przepisy pod kątem zgodności z Regulaminem i Prawem Autorskim ( tak jak pozostali sprawdzający ) i tyle .Coś Ci się pomyliło - żeby się komuś podlizywać trzeba mieć po co . Nie wiem kim jesteś i prawdę mówiąc jest mi to obojętne - wiem jedno jesteś po prostu niegrzeczna .
Co do Wokalisty - moje zdanie na temat tego jak postępowałeś znasz od dawna - nawaliłeś i już . To , że nie jest to sprzeczne z Regulaminem nie oznacza jeszcze , że jest to fer . Zamiast przyjąć do wiadomości to , że dużemu gronu użytkowników takie postępowanie się nie podobało ( zresztą nie tylko Twoje bo sprawa nie jest nowa podobne sytuacje bulwersowały już poprzednio ) wdajesz się w niepotrzebne dyskusje . Nie masz racji a chcesz przerzucić winę na osoby które zwróciły Ci uwagę .
Kefirko- pomijajac już to kto ma czy nie ma racji to poziom twoich wypowiedzi jest tak żenujący , że nawet gdybyś miała racje to i tak dyskwalifikujesz się jako interlokutor - z kimś kto się w ten sposób odzywa po prostu dyskusji się nie prowadzi .

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Kefirka
  • Kefirka

  • Posty: 11
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Droga Pyzo, wyciągasz pochopne wnioski Piszę to wszystko by Henia moze w koncu zrozumiała, że jest gorsza od wiekszości ludzi, na których naskakuje Każdy tu każdemu dupę lizę. Nie chodzi mi o zadne konkursy, o zadne konkretne sprawy a o każdą kłótnię Heni która zawsze toczy się z jej powodu bo sie byle czego przyczepia. ^^ Nie wiem czemu się wtrącasz, bronisz jej bo pewnie i tobie kiedyś nosa utarła albo boisz sie ze ci kiedyś utrze Nie ma żadnej rodzinnej kliki, nikt mnie nie prosił o wiadomosci tutaj. ^^ Mam swój własny rozum, swoją wolną wolę i mogę wypowiadać się gdzie chcę i kiedy chcę. Wystarczy, że widzę co tu się dzieje. Jedno wielkie lizanie dupy Heni bo ma się za najlepszą, najcudowniejszą i naj naj naj . Śmieszne, naprawdę Może kiedyś, na późniejszą starość zrozumie że to co robi/ła jest tak puste, durne i bezmyślne że to po prostu aż szkoda. ^^

Pewnie zaraz i moją mamę zjedziecie, ze mnie NIBY nasłała. To co się tutaj dzieje jest żałosne, naprawdę żałosne. Myślicie, że każdy każdego na biedną Henię nasyła? Każdy ma swoje własne oczy, swój własny rozum i widzi co tu sie dzieje.

zmieniono 2 razy (ostatnio 27 mar 2011 21:34 przez Kefirka)

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Kefirko, piszesz o jakimś towarzystwie wzajemnej adoracji moderatorów...hmmm...nie wiem bo nie należę i moderatorem też nie jestem...ale myślę, że inni widzą jakieś inne "kółko" a raczej "rodzinną klikę"... i tylko szkoda, że ona nie działa w słusznym celu i uczciwymi metodami...

wściekacie się oboje i obrażacie innych obwiniając o swoje potknięcia bo pierścionka nie będzie za darmo?!

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Kefirka
  • Kefirka

  • Posty: 11
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Heniu, zabrakło ci po prostu słów, przyznaj się. Małolata wytknęła ci twoje błędy! Niedopuszczalne! Niewybaczalne!
Prawda?

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Kefirka
  • Kefirka

  • Posty: 11
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kółko wzajemnej adoracji wśród moderatorów. Bardzo ciekawe I bardzo powszechne. A do tego grona dołączają się inni uzytkownicy by wkupić sie w wasze laski, byście ich kochali podlizują się wam, lizą wam tyłki zebyscie byli dla nich mili. Tyrania po prostu, tyrania. Ale jaka zabawna gdy się na nia patrzy z boku

Odpowiedz na/ edytuj Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady