Pogotowie Kulinarne

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Pogotowie Kulinarne

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
luna19 napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

To może ja zacznę- nie wychodzą mi bezy ( pewnie dla tego , ze po prostu nie umiem piec ) . Często mam kilka białek i aż się proszą by zrobić bezy . Czy ktoś mi może wyłożyć to łopatologicznie - tak od podstaw .Będę bardzo wdzięczna



Buniu ja podalam przepis na bezę walentynkową .. robilam ją pierwszy raz i wyszla ..
https://gotujmy.pl/beza-walentynkowa,przepisy,63432.html
wiecej zdjec znajdziesz na moim blogu ..


Muszę koniecznie spróbować tego przepisu. Teraz już wiem że zdecydowanie zbyt krótko trzymałem bezę w piekarniku i dlatego też mi nigdy nie wyszła

Odp: Odp: Pogotowie Kulinarne

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Babciagramolka napisał(a):

To może ja zacznę- nie wychodzą mi bezy ( pewnie dla tego , ze po prostu nie umiem piec ) . Często mam kilka białek i aż się proszą by zrobić bezy . Czy ktoś mi może wyłożyć to łopatologicznie - tak od podstaw .Będę bardzo wdzięczna



Buniu ja podalam przepis na bezę walentynkową .. robilam ją pierwszy raz i wyszla ..
https://gotujmy.pl/beza-walentynkowa,przepisy,63432.html
wiecej zdjec znajdziesz na moim blogu ..

Odp: Pogotowie Kulinarne

Babciagramolka
To może ja zacznę- nie wychodzą mi bezy ( pewnie dla tego , ze po prostu nie umiem piec ) . Często mam kilka białek i aż się proszą by zrobić bezy . Czy ktoś mi może wyłożyć to łopatologicznie - tak od podstaw .Będę bardzo wdzięczna

Pogotowie Kulinarne

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Proponuję zamieszczać w tym wątku pytania i prośby o pomoc .Nie ze wszystkim przecież sobie radzimy .Czasem ugotujemy czegoś za dużo i nie mamy ochoty jeść 3 dni pod rząd - a inni mają pomysł jak to zagospodarować. Czasem dostajemy 5 kg śliwek i nie chcemy zrobić z tego tylko powideł- inni nam doradzą co zrobić by było dużo różnych rzeczy. Czasem po prostu mamy 50 zł i musimy za to przeżyć tydzień - ktoś ma pomysł , ktoś to już przerobił .Takie nasze Pogotowie Kulinarne .Zapraszam!

Odpowiedz na/ edytuj Pogotowie Kulinarne