Top Chef - co myślicie?

Obserwuj wątek

Odp: Top Chef - co myślicie?

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Nikt już nie ogląda? Na kogo z pozostałych stawiacie? Moim zdaniem finał to Sebastian, Przemek i Adam.

Widzieliście jaką "wojnę" prowadzą ze sobą Sebastian i Paweł Kibart?

https://www.facebook.com/pages/Sebastian-Olma/1399814046950328

obrazek

Odp: Top Chef - co myślicie?

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Srogo się zdenerwowałem, kiedy Robert (niesłusznie!) odpadł. Nie dziwię się, ze się wkurzył w dogrywce i coś w nim pękło, we mnie też. Komu teraz kibicować?

Odp: Top Chef - co myślicie?

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Ciekawy odcinek - zjedlibyście robala? Szczególnie skorpion wyglądał apetycznie i złowieszczo

Robale robalami, ale dziwi mnie zawsze, gdy na widok grasicy, móżdżku, nerki itp. uczestnicy łapią się za głowę i "o rany rany, pierwszy raz to widzę i nigdy z tym nie gotowałem/am".

No kurde, nawet z czystej ciekawości jako kucharz bym ten mózg kupił i usmażył, tym bardziej, że wiem, że idę do programu, w którym może pojawić się konkurencja z takimi produktami (jak to powiedział jeden z uczestników - istnieją produkty poza piersią z kurczaka i polędwiczką wieprzową).

Kto wyrasta na faworyta? Sebastian Olma jest mocny, ja kibicuję Robetowi i coś czuję, że w finale znajdą się obydwaj

Odp: Top Chef - co myślicie?

Makuowicz
  • Makuowicz

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mi lepiej odpowiada konwencja "Ugotowanych"

Odp: Top Chef - co myślicie?

ania.kater
Moim zdaniem program bardzo na plus. I podobał mi się o wiele bardziej niż polski odpowiednik Masterchefa

Odp: Top Chef - co myślicie?

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Rozkręcą się A czy dobrze widziałem, czy rzeczywiście w następnym odcinku na talerzach pojawią się insekty?

Odp: Top Chef - co myślicie?

monikaT83
  • monikaT83

  • Posty: 145
  • Przepisy: 1371
  • Artykuły: 6
A ja coś nie do końca zachwycona jestem tą edycją.. sama nie wiem czemu,,,czegoś mi brakuje i nikt mnie nie chwycił za serce tak jak Piotr Ślusarz w poprzedniej edycji ale może Oni i ja się rozkręcę hihi
Końcówka odcinaka była zaskakująca..
A więc czekamy na ciąg dalszy

Odp: Top Chef - co myślicie?

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
No i jak wrażenia? Ja na początku muszę powiedzieć, że mam w tej serii komu kibicować - Robertowi Wojnarowskiemu, którego miałem okazję poznać i kilka razy wspólnie gotować Przesympatyczny i zdolny facet!

A co do samego odcinka - na bogato! Jajecznica w Top Chef? Pierwsza krew, pierwsze łzy, ale super barwna ekipa kucharzy (chyba lepiej dobrana niż w pierwszej serii) i rozkręcone jury, szczególnie Amaro łapie telewizyjnego bakcyla (Mule? Muli... to danie)

Kit odcinka? Polędwica wołowa wypieczona na podeszwę, aż się serce kraje, moje kubki smakowe zaskowytały z rozpaczy

Odp: Top Chef - co myślicie?

monikaT83
  • monikaT83

  • Posty: 145
  • Przepisy: 1371
  • Artykuły: 6
ja jestem bardzo ciekawa nowej edycji i już czekam z niecierpliwością na środę

Odp: Top Chef - co myślicie?

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
W internetach pojawił się zwiastun drugiego sezonu. Krew, pot i łzy (Amaro) Czekacie?

Odpowiedz na/ edytuj Top Chef - co myślicie?