Top Chef - co myślicie?

Obserwuj wątek

Odp: Top Chef - co myślicie?

Rossie
  • Rossie

  • Posty: 37
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 17
Aj jaj jupi jupi jej!

Odp: Odp: Top Chef - co myślicie?

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Rossie musisz być zadowolona Co do wczorajszego odcinka, to miło było oglądać chefa Wojtka w akcji - klasa i spokój. Robi się ciekawa rozgrywka z pozostałą w programie czwórką. Na kogo stawiacie?

Rossie napisał(a):

A mnie tak Krężel drażni, że wbiłabym mu łyżeczkę w tętnicę i mam nadzieję, że wyleci w następnym odcinku. Trzymałam dotąd kciuki za Piotra, ale coś mi się wydaje, że już Top Chefa nie wygra, wygra więcej dzięki can roca, ale to tylko od niego zależy więc nie pozostaje nic innego, jak kibicować Darkowi

Odp: Top Chef - co myślicie?

Rossie
  • Rossie

  • Posty: 37
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 17
A mnie tak Krężel drażni, że wbiłabym mu łyżeczkę w tętnicę i mam nadzieję, że wyleci w następnym odcinku. Trzymałam dotąd kciuki za Piotra, ale coś mi się wydaje, że już Top Chefa nie wygra, wygra więcej dzięki can roca, ale to tylko od niego zależy więc nie pozostaje nic innego, jak kibicować Darkowi

Odp: Top Chef - co myślicie?

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Staż w restauracji el celler de can roca to wielka sprawa - zguglajcie sobie zdjęcia potraw, jakie tam serwują Jestem ciekawy ile Piotrkowi uda się wycisnąć z tygodnia (bo chyba tylko na tyle tam jedzie?)

Darek wielkie ego, ale to chyba normalne u kucharzy Wszyscy, których znam są mocno egocentryczni

Odp: Top Chef - co myślicie?

Bernadetta
  • Bernadetta

  • Posty: 151
  • Przepisy: 947
  • Artykuły: 4
Ja trzymam qciuki za Piotrka Ślusarza, a wczoraj mało zawału nie dostałam w pierwszym zadaniu, bo bardzo chciałam, aby to właśnie On wygrał staż. Duże szanse ma też Martin, choć jak sam powiedział, On w tym programie nie improwizuje tylko gotuje to co umie, a wydaje mi się, że właśnie o to chodzi, aby też eksperymentować. Wcześniej obstawiałam też Darka- facet jest sympatyczny i naprawdę dużo umie, choć ostatnio chyba za bardzo się stara, a jak wiadomo nie zawsze wszystko musi wychodzić. Z tego co słyszałam od jednego z szefów kuchni, Darek nie był na początku bezrobotny dlatego, że nikt go nie chciał zatrudnić, tylko z powodu podpisanego wcześniej zakazu konkurencji....

Odp: Top Chef - co myślicie?

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
Kołczu-rację masz, te zbliżenia na zmywarkę i umyte naczynia:-))
Mnie dziwi, że jeszcze nie wyrzucili tego Darka-przecież któryś raz z kolei nie podał dania...
I faktycznie, na początku programu podpisywany był jako "bezrobotny kucharz" a po kilku odcinkach został już "szefem kuchni":-)

Odp: Top Chef - co myślicie?

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Mnie w Top Chefie irytuje przede wszystkim natarczywa reklama w stylu "czysta patelnia!", "kto szuka czystej patelni?" i pucowanie garów środkiem wiadomym. Poza tym jest nieźle

Odp: Odp: Top Chef - co myślicie?

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Pozwolę się nie zgodzić, że wszystkie żerują na łzawych historiach, a co do oglądalności - na czym innym ma zależeć komercyjnej stacji? Poprzez swoje zdaniem jakimś przykładem dotyczącym Top Chefa?

helpless napisał(a):

Wszystkie tego typu programy nastawione są niestety tylko i wyłącznie na oglądalność. Jak zwykle wygra osoba z najsmutniejszą historią swojego życia.

Odp: Top Chef - co myślicie?

helpless
  • helpless

  • Posty: 20
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wszystkie tego typu programy nastawione są niestety tylko i wyłącznie na oglądalność. Jak zwykle wygra osoba z najsmutniejszą historią swojego życia.

Odp: Top Chef - co myślicie?

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
To kto dziś odpadnie? A może już warto zadać pytanie - kto wygra i dlaczego to będzie Darek Kuźniak? To tylko moje podejrzenie, ale ostatnio dużo go widać - został szefem kuchni w restauracji Larc w Warszawie, zerknijcie na foto...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=578623622204621&set=a.346070715459914.76991.151867494880238&type=1&relevant_count=1

Ciekawe

obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Top Chef - co myślicie?