Troll na forum!!!

Obserwuj wątek

Odp: Troll na forum!!!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
A teraz, moje drogie, idę wstawiać swoje przepisy - będzie tego z 300, bo awansować mi się zachciało! Współczuję naszej drogiej, zaprzyjaźnionej ekipie! Mam jednak nadzieję,że się nie zawiodę!Zależy mi na fachowej ocenie!

Odp: Odp: Odp: Odp: Troll na forum!!!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Pyza napisał(a):

mogę robić nawet za podnóżek w tak sympatycznym gronie!

Bunia, szczegóły omówimy na priva

A na imprezie możemy zrobić kilka konkursów: np. kto nastawia więcej jedynek przez 1 minutę albo konkurs na najniesympatyczniejszy komentarz, ale nie zawierający wulgaryzmów czy wyzwisk i słów typu "obrzydliwe" - to wcale nie łatwe!

No, jedyneczki masz załatwione!Wstawiłam z pięć więcej, będziesz miała na zapas.Witamy w Klubie!
A może jeszcze ktoś reflektuje?Tak mi się spodobało stawianie jedynek,że chętnie jak komu mało, dołożę!

zmieniono 1 raz (ostatnio 01 lis 2010 21:55 przez Henia)

Odp: Troll na forum!!!

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
dostarczam moje oczy do stawiania w słup ale ubaw hihihi

i lece trenowac stawianie 1
obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 01 lis 2010 20:57 przez luna19)

Odp: Odp: Odp: Troll na forum!!!

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
mogę robić nawet za podnóżek w tak sympatycznym gronie!

Bunia, szczegóły omówimy na priva

A na imprezie możemy zrobić kilka konkursów: np. kto nastawia więcej jedynek przez 1 minutę albo konkurs na najniesympatyczniejszy komentarz, ale nie zawierający wulgaryzmów czy wyzwisk i słów typu "obrzydliwe" - to wcale nie łatwe!

Odp: Troll na forum!!!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Acha, niech będzie, że dyskryminacja, ale gdyby chciał się wpisać do Klubu jakiś mężczyzna, to musi mieć 40 jedynek!

Odp: Odp: Troll na forum!!!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Babciagramolka napisał(a):

Dobra- to ustalajcie datę- każdy coś stawia na stół i robimy ,,Balangę pod 1 " . Trzeba Regulamin Klubu napisać bo pewnie się rozrośnie . Prezesura rotacyjna - Henia ma tytuł honorowy na zawsze bo zasłużona wielce na tym polu. My z Pyzą dokąd nie dopracujemy się porządnego dorobku za ,, podnóżki " będziemy ( Pyzo w tajemnicy sobie szybko nastawiamy i awansujemy - co Ty na to ? ) -reszta wg zasług . Luna19- nie ,, zeżeraj wszystkich ,,oczu " - zostaw parę do stawiania w słup . Ogłaszam zbieranie propozycji imprezowych .

Jesteś tak operatywna,że powołuję Cię na sekretarza i menadżera naszego Klubu!

Odp: Troll na forum!!!

Babciagramolka
Dobra- to ustalajcie datę- każdy coś stawia na stół i robimy ,,Balangę pod 1 " . Trzeba Regulamin Klubu napisać bo pewnie się rozrośnie . Prezesura rotacyjna - Henia ma tytuł honorowy na zawsze bo zasłużona wielce na tym polu. My z Pyzą dokąd nie dopracujemy się porządnego dorobku za ,, podnóżki " będziemy ( Pyzo w tajemnicy sobie szybko nastawiamy i awansujemy - co Ty na to ? ) -reszta wg zasług . Luna19- nie ,, zeżeraj wszystkich ,,oczu " - zostaw parę do stawiania w słup . Ogłaszam zbieranie propozycji imprezowych .

zmieniono 1 raz (ostatnio 01 lis 2010 20:18 przez Babciagramolka)

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Troll na forum!!!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Pyza napisał(a):

Henia napisał(a):

Pyza napisał(a):

Wy się tu świetnie bawicie a ja co? tylko dwie pały...

Jestem zrozpaczona

Pyzuniu, serce mi się kraje, kiedy widzę Twoje cierpienie! Mogę się poświęcić i postawić Ci te 18 jedynek! Chcesz? :

Kochana jesteś!
wiedziałam, że zawsze można na Ciebie liczyć


No to idę Ci stawiać!A Ty się szykuj na inaugurację Klubu!

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Troll na forum!!!

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Henia napisał(a):

Pyza napisał(a):

Wy się tu świetnie bawicie a ja co? tylko dwie pały...

Jestem zrozpaczona

Pyzuniu, serce mi się kraje, kiedy widzę Twoje cierpienie! Mogę się poświęcić i postawić Ci te 18 jedynek! Chcesz? :

Kochana jesteś!
wiedziałam, że zawsze można na Ciebie liczyć

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Troll na forum!!!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Babciagramolka napisał(a):

Pyza napisał(a):

Wy się tu świetnie bawicie a ja co? tylko dwie pały...

Jestem zrozpaczona


Kurcze- a ja co To niesprawiedliwe- popularność mi spada
Ja też chce do Klubu .Henia nie bądź taka - przyjmuj a konto bo inaczej sama sobie nastawiam albo wiem- Pyza mnie a ja Pyzie .Normę wyrobimy i zrobimy wybory kto ma więcej . Ludzie ale cyrk Dawno tak dobrze się nie bawiłam. Zawsze wiedziałam , że grunt to mieć dobre grono znajomych do zabawy - wtedy nawet Trole nie groźne .Tylko nie ukrywajcie się z 1 i komentarzami- dajcie poczytać wszystkim bo jeszcze coś nam umknie a szkoda by było.
Z nowinek - ostatnio na topie jest komentarz ,, danie "wymagajace" przepisu..."

Wiesz,że nie potrafię Tobie niczego odmówić! Postaw sobie te jedynki i wchodź do Klubu! Tylko się pospiesz, bo trzeba już myśleć o jakiejś uroczystej inauguracji !

Odpowiedz na/ edytuj Troll na forum!!!