Troll na forum!!!

Obserwuj wątek

Odp: Troll na forum!!!

Babciagramolka
Wiecie co mam wrażenie , że to zaczyna być norma - co trochę ,, występy " kogoś kto znajduje satysfakcję w dokuczaniu innym . Już nawet nie umiem powiedzieć czy metoda którą proponuje Cherry zda egzamin - możemy spróbować . Ignorować przepisy trolla , ignorować punktację - może się znudzi .W końcu takie ,,odwetowce ,, już nie raz miały miejsce . Ja bym jednak była za tym co już kiedyś proponowałam- znieśmy punktację .W końcu na nic ona nie wpływa ( po za tym , że w profilu widać średnią ,która się nijak ma do , żeczywistej wartości przepisów bo przecież wpływa na nią i zaniżanie przez takich troli i zawyżanie przez klony ).Ani miejsca w Rankingu nie daje , ani punktów za to nie przybywa - można by sobie darować. Jedynie przy konkursach oceny mają uzasadnienie - i tą opcję można by zostawić - tzn oceny przepisów konkursowych nie kumulujące się jako średnia na koncie . Miło dostać 5 - ale problemy z tymi którzy walą 1 hutrem większe i nie warte sprawy .

Odp: Troll na forum!!!

justynak223
ja się odezwałam to też dostałam od tego pana 19 jedynek, nawet nie czytał przepisu tylko seria jedyneczek, ale jak ma mu to poprawić humor to niech se facet ulży, co za ludzie

Odp: Troll na forum!!!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Tak prześledziłam Waszą dyskusję odnośnie wspomnianego "trolla", jakim rozumiem jest Lechu007. Do moich przepisów się nie ustosunkował, nie ocenił nisko, a jeśli wejdzie na moje przepisy i napisze, że są do niczego, nie reprezentują poziomu, jaki reprezentują jego autorskie pomysły to wiecie co zrobię NIC. Zignoruję. I Wam radzę to samo - nie biegajmy ze wszystkim do Tit...

Zobaczcie - na swoją opinię na portalu pracowaliście przez wiele tygodni, miesięcy, niektórzy od początku jego istnienia. Zachowywaliście się fair wobec innych użytkowników - za co są Wam wdzięczni i chętnie komentują Wasze pomysły. Za publikację swoich autorskich przepisów zdobywaliście punkty i uznanie innych - na swoich kontach macie całe mnóstwo przepisów - to wymagało pracy przy pichceniu, ale też podczas umieszczania na stronie, dodawania zdjęcia - nie każdemu chce się dzielić własnymi przepisami - a Wy to robicie.

A teraz wyobraźcie sobie, że przychodzi taki przykładowy Lechu007, który dodaje 2 przepisy, świetnie się bawi komentując i klikając marną ocenę innym i za to w ciągu 1 dnia wchodzi na podium i zdobywa popularność - jako bohater afery. Na pewno o to mu właśnie chodzi, i dopóty będzie się bawił naszym kosztem, dopóki nie przestaniemy o nim rozprawiać. Olejcie go. Przecież Wasze przepisy są świetne i wszyscy uczciwi na portalu o tym doskonale wiedzą, nikt nie będzie się sugerował oceną jakiegoś tam pana z problemami.

Niech sobie biedaczek siedzi, trolluje przed swoim komputerkiem do znudzenia, a my nie odpowiadajmy ani jednym słowem na jego prowokacje, będzie się musiał od nas wynieść niedoceniony, kiedy w końcu uzna, że wszyscy o nim zapomnieli i nie ma tu nic do roboty.

Mam nadzieję, że się ze mną zgodzicie i poradzimy sobie bez interwencji (przecież wiecie, że zbanowanie konta nic nie da - można bez problemu założyć nowe).

Proponuję na zakończenie sprawy wychylić po jednym głębszym

Odp: Troll na forum!!!

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Znowu trol.... jak ja kocham te trole
powiem wam w sekrecie jak wyglądają
obrazek

Odp: Troll na forum!!!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
anullka7 napisał(a):

Chciałam napisać ,że na forum mamy Trolla, jest nim niejaki Lechu 007.
Siedzi sobie na stronie i po kolei we wszystkich moich przepisach, wstawia mi 1. Myślę że dla takich osób, nie powinno być miejsca na gotujmy.

Anullka, to co zrobił, to złośliwe jedynkowanie, nagradzane tutaj banem.Proszę, zgłoś Tit, koniecznie. Nie chodzi o Twoje, Justynki czy moje punkty, tylko o zasadę. Jeśli poczuje się bezkarny, będzie szalał na forum.

Odp: Troll na forum!!!

justynak223
Podejrzewam że jeszcze nie jedna osoba dostanie od niego jedyneczki, ale najlepiej to zlekceważyć, może chodzi mu o wywołanie zamętu na forum, jak mu się to nie uda to odejdzie tam z kąd przybył. Dla mnie dawanie komuś 1 nie próbując jego przepisu jest też chore. Sama osobiście oceniam tylko na 5 jeśli mi się przepis podoba jeśli nie to nie oceniam wcale. Każdy ma inny gust kulinarny i smak. Jeden lubi rosół z makaronem a drugi z ryżem a trzeci z zacierkami. Ale masz rację anulka7 takie osoby powinno się blokować.

Odp: Odp: Odp: Troll na forum!!!

Babciagramolka
anullka7 napisał(a):

Masz rację, niech sobie stawia ale usiąść i po kolei wstawiać komuś 1, to jest dla mnie chore
Powinni go wywalić, bo to zwykły troll.
Ja też wolę plastry sera na zapiekankach, wtedy tak fajnie się rozlewa.
Lecę spać bo rano do szkoły
Pozdrowionka i miłych snów



Słodkich snów . A trolowanie zgłoś do Tit .

Odp: Odp: Troll na forum!!!

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
Masz rację, niech sobie stawia ale usiąść i po kolei wstawiać komuś 1, to jest dla mnie chore
Powinni go wywalić, bo to zwykły troll.
Ja też wolę plastry sera na zapiekankach, wtedy tak fajnie się rozlewa.
Lecę spać bo rano do szkoły
Pozdrowionka i miłych snów

Odp: Troll na forum!!!

justynak223
Ja dostałam od niego 1 tylko za to że na zapiekanki kładę ser w plastrach a nie starty na tarce. Udaje że umie gotować a ten jego przepis na stek z polędwicy wprost świetny wygląda jak surowy kawał mięsa A niech se stawia te 1 może mu ulży na duszy, mi na pkt nie zależy jak mu się chce niech wszystkie przepisy oceni na 1

Troll na forum!!!

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
Chciałam napisać ,że na forum mamy Trolla, jest nim niejaki Lechu 007.
Siedzi sobie na stronie i po kolei we wszystkich moich przepisach, wstawia mi 1. Myślę że dla takich osób, nie powinno być miejsca na gotujmy.
obrazek


zmieniono 2 razy (ostatnio 24 paź 2010 22:30 przez anullka7)

Odpowiedz na/ edytuj Troll na forum!!!