Troll na forum!!!

Obserwuj wątek

Odp: Troll na forum!!!

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Nieaktualne, właśnie dostaję od babuszki kolejne jedynki, ciekawe na ilu skończy.

Odp: Troll na forum!!!

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Babuszka to następny nick sypiący jedynki. Ale żeby nie było, że złośliwie to jedynki są stawiane z kilkugodzinnym odstępem.
A teraz pytanie do Pani prezes Heni. Czy mając 7x1 i 1 dwóję mogę dołączyć do Waszego klubu hi, hi?

Odp: Odp: Troll na forum!!!

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
ja myśli że po prostu zaimponowaliście im dlatego w prezencie dostajemy wszyscy 1

Odp: Odp: Troll na forum!!!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
elzbieta8960 napisał(a):

Henia piekny dorobek ,gratulacje .Henia na prezesa Ja niestety nawet do klubu sie nie kwalifikuje (tylko dwie 1 i jedna 2 )

Postaraj się trochę! Jeszcze parę jedynek i jesteś w Klubie!Dziękuję za gratulacje! Ale to nie moja zasługa! Już projektuję tablicę z nickami zasłużonych dla mojej punktacji! To ich zasługa, nie moja!

Odp: Troll na forum!!!

Henia piekny dorobek ,gratulacje .Henia na prezesa Ja niestety nawet do klubu sie nie kwalifikuje (tylko dwie 1 i jedna 2 )

Odp: Odp: Odp: Odp: Troll na forum!!!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
justynak223 napisał(a):

Henia napisał(a):

justynak223 napisał(a):

A mi dali spokój

Na pewno? To dobrze.



Od dwóch dni nie dostałam żadnych jedynek nie wiem na jak długo, napisałam Panu Lechowi maila że jak chce to niech se jedynkuje mam go gdzieś, tylko żeby uważał żeby mu się palec od klikania nie spocił bo nie będzie się miał czym zabawiać Odpisał mi że życzy mi miłego wieczoru, i jedynki się skończyły, ale i tak do klubu się kwalifikuje. Dostałam 21 jedynek i 2 dwóje, pewnie go paluszek rozbolał i zamiast jednej gwiazdki kliknął dwie

Justynko, przerzucił się na mnie.Jestem mu bardzo wdzięczna za rozrywkę, nudno już było.Zresztą czułam się prawie zlekceważona, Wami się interesował, oceniał, pisał, a ja co, pies?! I żądam aby to mnie wybrano Prezesem Klubu Zjedynkowanych Złośliwie.W końcu to ja mam ich najwięcej! 122 bez dwójek! Trzeba się było napracować, nie?! No, ale on, bidny, też nie ma ze mną lekko, za co go przepraszam szczerze! Jeden przepis jedynkował aż 6 razy! Na wszystkich swoich dotychczasowych nickach!Dziękuję mu, za wkład w spopularyzowanie wielu moich przepisów! Aż się roi od wizyt, ocen i komentarzy! Warto było poświęcić te kilka przepisów dla takiej reklamy!

Odp: Odp: Odp: Troll na forum!!!

justynak223
Henia napisał(a):

justynak223 napisał(a):

A mi dali spokój

Na pewno? To dobrze.



Od dwóch dni nie dostałam żadnych jedynek nie wiem na jak długo, napisałam Panu Lechowi maila że jak chce to niech se jedynkuje mam go gdzieś, tylko żeby uważał żeby mu się palec od klikania nie spocił bo nie będzie się miał czym zabawiać Odpisał mi że życzy mi miłego wieczoru, i jedynki się skończyły, ale i tak do klubu się kwalifikuje. Dostałam 21 jedynek i 2 dwóje, pewnie go paluszek rozbolał i zamiast jednej gwiazdki kliknął dwie

Odp: Odp: Troll na forum!!!

Babciagramolka
luna19 napisał(a):

trol znowu puscił bąka ...... komentarzami w moich przepisach ..

https://gotujmy.pl/piersi-kurczaka-w-sosie-uncle-bens,przepisy,74750.html#comments

https://gotujmy.pl/roladki-z-piersi-z-ananasem,przepisy,74250.html#comments

https://gotujmy.pl/racuszki-z-opienkami,przepisy,72669.html#comments

https://gotujmy.pl/czerwona-kapusta-w-smietanie,przepisy,70762.html#comments

Luna19 daj resztę linków bo nie nadążam z wyszukiwaniem a takie ,, interesujące inaczej " te komentarze- aż miło się do nich odnosić .

Luna19- dajk resztę linków bo nie daję rady szukać a takie interesujące że warto sie zapoznać.

https://gotujmy.pl/biala-kapusta-z-fasola,przepisy,69957.html#comments

takie ladne komentarze i 13 x1 wyrazy współczucia dla kologospodynwiejskic



zmieniono 1 raz (ostatnio 30 paź 2010 11:05 przez Babciagramolka)

Odp: Troll na forum!!!

Babciagramolka
Odzielcie przepisy od tego ,że mamy pretensję do autorów . Przepis niewinny . Za ,, klanem greckim nie przepadam " bo wykazuje się wyjątkową złośliwoscią , ale przepisów się nie czepiam - są jakie są - wszyscy gotujemy tak jak nam pasuje ( w sieci pełno takich bloogów i przepisów tak jak podobnych do naszych ) .Nie interesują mnie bo autorka za bardzo dała nam ,, popalić " i nie sprawiało by mi przyjemności wchodzenie na jej bloog .Nie mam nawet zamiaru denerwować się tym co ten ,,klan " pisze . Cieszę się , ze tak ich bardzo interesujemy , ze nie mogą nas porzucić . Podnoszą nam oglądalność i statystyki na stronie za co bardzo dziękuję .A ze przy okazji parę 1 wpadnie - a za to też wypada podziękować - żeby nie te 1 to by nie mógł powstać elitarny klub posiadaczy 1 .Same plusy Dziękuję bardzo dziękuję całemu ,, klanowi greckiemu " i znajomym i klonom za to , ze nas tak polubili .
- zapraszamy częściej

Odp: Troll na forum!!!

Trzosik
  • Trzosik

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Pani Basia nie ma zielonego pojęcia o greckiej kuchni. Zupę pomidorową w Grecji gotuje się na baraninie, lub jagnięcinie.Podaje się z zielonym groszkiem i mięsem baranim, drobno pokrojonym w kostkę.W Atenach tylko taką serwowali, byłem tam pół roku.
Jej zupa to zwykła pomidorówka.
Kotlety mielone tez serwowali z mięsa baraniego, polane sosem pomidorowym, a nie z wieprzowiny.

zmieniono 2 razy (ostatnio 30 paź 2010 08:30 przez Trzosik)

Odpowiedz na/ edytuj Troll na forum!!!