Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Ok, już mam
Z kolei mam inne pytanie, gdy dodaje opis do pierwszego zdjęcia mam info jaki powinien być limit znaków, potem już czegoś takiego chyba nie ma? Czyli że opisuję "na ślepo"? Wnioskuję to z tego, że właśnie dodalam przepis i mam "3 opisane zdjęcia" a opisywałam więcej.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Mam pytanie, gdzie obecnie znajduje się ranking?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

dayzi
  • dayzi

  • Posty: 4
  • Przepisy: 1202
  • Artykuły: 0
Witam! Mam problem ze wstawianiem przepisu. Mianowicie nie mogę wstawić zdjęcia, jakby ta opcja całkiem na działa u mnie. Ktoś z Was też tak ma, czy to stan przejściowy?

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
Kathlyn napisał(a):

Dzięki Gosia Próbowałam dwa razy, za drugim razem wg Twojej wskazówki, i nic. Chyba ten portal mnie nie lubi. https://gotujmy.pl/html/gfx/emot/14.png

no to dziwne... mi z drugim razem pomagało :/

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Kathlyn
  • Kathlyn

  • Posty: 158
  • Przepisy: 17
  • Artykuły: 0
Dzięki Gosia Próbowałam dwa razy, za drugim razem wg Twojej wskazówki, i nic. Chyba ten portal mnie nie lubi. https://gotujmy.pl/html/gfx/emot/14.png

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
Kathlyn napisał(a):

A ja nie mogę dodać przepisu. Wpisuję co trzeba, wydaje się że jest to zaakceptowane, klikam po wszystkich etapach "publikuj", przycisk błyska. I nic. Żadnych informacji, żadnego podglądu. Zgłupiałam. Czas pożegnać się z Gotujmy? Za głupia jestem, czy może niegodna by tu zamieszczać przepisy?

Tez tak mam czasem, wtedy w drugiej zakładce otwieram dodawanie przepisu, kopiuje wszystko i zatwierdzam i idzie... Ale to sie rzadko zdarza

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Kathlyn
  • Kathlyn

  • Posty: 158
  • Przepisy: 17
  • Artykuły: 0
A ja nie mogę dodać przepisu. Wpisuję co trzeba, wydaje się że jest to zaakceptowane, klikam po wszystkich etapach "publikuj", przycisk błyska. I nic. Żadnych informacji, żadnego podglądu. Zgłupiałam. Czas pożegnać się z Gotujmy? Za głupia jestem, czy może niegodna by tu zamieszczać przepisy?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
świetne rozwiązanie co do pokazywania zdjęć

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
Mała korekta mojego poprzedniego wpisu:
można dodać wątek do obserwowanych, ale nie potrafię znaleźć miejsca, gdzie mogę sobie podejrzeć wszystkie swoje obserwowane.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
A mnie brakuje kilku przydanych funkcji:
- nie można podejrzeć swoich komentarzy do przepisów innych użytkowników
- informacji o cudzych odwiedzinach na swoim profilu
- informacji kto oceniał nasze przepisy

Poza tym fajnie byłoby coś zrobić z forum, żeby było bardziej przyjazne dla użytkownika, np. podgląd ostatnio dodanych postów, czy możliwość dodawania wątków do obserwowanych.
Podgląd ostatnio skomentowanych przepisów też byłby mile widziany

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy